SiEntries Options
Login / Register

Round Sheffield Run

Event Facebook Page
Event Instagram Page
Event Twitter Feed
Event Website

Sunday 28th June 2020

Notice: Coronavirus and SiEntries - for more information please see our Help Topic.

Entry List Options
Individual
Start Time Name Class Club
10:00-10:15 Jayne AbdyFacebookInstagram FV40  
08:30-08:35 - Elite Runners Marc Adams M  
09:30-09:45 Neil Adams MV40  
10:15-10:30 Paul AdamsInstagram MV40 Lincsquad
08:45-09:00 Rob Adams MV40 Sheffield RC / Steel City Striders
09:30-09:45 Jennifer Adamson FV40  
08:30-08:35 - Elite Runners David Addenbrooke M Sheffield RC
08:45-09:00 Kate AdkinsTwitterInstagram F Porter Valley Plodders
08:45-09:00 Paul Adkins MV50 Bramhall Runners
08:45-09:00 Amer Ahmed MV50  
08:45-09:00 Phil AinleyTwitter MV40 Chorlton Runners
08:35-08:45 Rachel Aiston FV40  
08:45-09:00 Ruth Aitken F  
09:00-09:15 Judith Alabaster FV50 Totley AC
08:45-09:00 Fiona Alder FV50 Ripon Runners
09:00-09:15 Helen Alderson FV40 Stride Out
10:15-10:30 Nikola Alevizos F  
09:15-09:30 Simon Alexander MV50 Dronfield Diamonds
08:45-09:00 Arif AliFacebookTwitterStravaPower of 10 M Steel City Striders RC
10:00-10:15 Vera Alker FV40  
08:30-08:35 - Elite Runners Tracy AllanInstagram FV50 Clevedon AC
09:15-09:30 Joseph Allen M  
08:35-08:45 Caroline Allison FV50  
08:30-08:35 - Elite Runners Jack Allison M Leeds City AC
08:45-09:00 Sam Allison M  
09:15-09:30 Stephen Allport MV40  
09:30-09:45 Dan AmblerStrava MV40 South Leeds Lakers Running Club
09:00-09:15 Donna Ambler FV40 South Leeds Lakers Running Club
08:45-09:00 Stephen Amos MV50 Cobra running and Triathlon
08:30-08:35 - Elite Runners Ben Anderson MV40 Sheffield Triathlon Club
08:45-09:00 Charlie Anderson F  
10:00-10:15 James Anderson M Vegan Runners UK
08:35-08:45 John Anderson MV40  
09:15-09:30 Chris Andrade M Vegan Runners UK
08:45-09:00 Joanne Andrew FV40  
09:30-09:45 Joanna AndrewsTwitter F  
08:45-09:00 Saj Anwar M  
10:15-10:30 David AppleyardInstagram MV40  
09:00-09:15 David Archer MV50  
09:00-09:15 Karen Archer FV50  
08:45-09:00 Katherine Argyle FV40  
09:15-09:30 Hannah Armstrong F  
09:45-10:00 Angela Arnesano FV40  
08:30-08:35 - Elite Runners Daniel Ashcroft MV40 Matlock Athletic Club
08:45-09:00 Amelia Ashton F  
10:15-10:30 Anna Ashton FV50 Marple Runners
08:45-09:00 Keith AshwoodFacebook MV50  
09:30-09:45 James AthertonFacebookTwitterInstagram MV40 The Fell Devils
10:00-10:15 Peter AtkinFacebookInstagramStrava MV40  
10:00-10:15 Jonathan Atkinson MV50 Didsbury Runners
08:45-09:00 Sue Atkinson FV40  
09:30-09:45 John Atkinson-Croad M Steel City Striders RC
09:30-09:45 Zoe Attenborough F Kimberley & District Striders
10:15-10:30 Andy Atter M Grantham Running Club
10:15-10:30 Kevin AttonTwitterStrava MV40  
10:15-10:30 Chris Aucott MV40  
10:15-10:30 Lotte Aweimrin FV50  
08:30-08:35 - Elite Runners Andrew Aziz M  
08:35-08:45 Kimberley Aziz F  
10:15-10:30 Viktor Babic MV50 Rebel Runners Nottingham
10:15-10:30 Alena Babicova FV50 Rebel Runners Nottingham
10:15-10:30 Ivana Babicova F Rebel Runners Nottingham
10:15-10:30 Simon Bacon MV40 Bilsthorpe Running Club
09:15-09:30 Malcolm BaggaleyInstagramStrava M Steel City Striders RC
08:35-08:45 Andy Baguley MV40 Chorlton Runners
10:00-10:15 James Bailey MV40  
08:30-08:35 - Elite Runners Jan Bailey MV40 Lincoln Wellington Athletic Club
10:15-10:30 John Bailey MV40 Marple Runners
10:15-10:30 Karen Bailey-Smith FV40 Stride Out
08:45-09:00 Jon Baldwin MV40  
10:15-10:30 Duncan Bannister MV40  
09:30-09:45 Rebecca Barber FV40 Sinfin Running Club
09:45-10:00 Oliver Barker M  
09:45-10:00 Claire Barley F North Derbyshire Running Club
08:35-08:45 Laurie Barlow FV40 Glossopdale Harriers
09:00-09:15 Rebecca BarnesTwitter F  
09:30-09:45 Adrian Barnett MV50  
08:30-08:35 - Elite Runners Darren Barnett MV40 Steel City Striders RC
09:15-09:30 Deborah Barnett FV50 Smiley Paces
08:35-08:45 Caroline Barnsley F Steel City Striders RC
10:15-10:30 Joseph Barraud MV40  
09:00-09:15 Roger Barrett MV50 Wingerworth Wobblers
09:45-10:00 Helen Barrowclough FV50  
10:15-10:30 Michael BarryFacebookStravaPower of 10 MV40 Bramhall Runners
08:30-08:35 - Elite Runners Tom BassindaleTwitterStrava MV40 Steel City Striders RC
08:35-08:45 Joanne Battersby FV50 Smiley Paces
10:15-10:30 Nadhim Bayatti MV40 The Fell Devils
08:35-08:45 Hannah Bazley FV40  
08:45-09:00 Paul Beagley MV40  
08:45-09:00 Emma Beal F Steel City Striders RC
09:45-10:00 Jade Lucy BealeFacebookTwitterInstagram F Valley Striders AC
10:00-10:15 Sioned Beamer F  
08:45-09:00 Mark Beard MV40 Rochdale Tri Club
10:00-10:15 Paul Beardmore M  
08:45-09:00 Lisa Bearpark F Whitchurch Tri Club
08:30-08:35 - Elite Runners Thomas BeaumontFacebookInstagramStrava MV40 Totley AC
09:30-09:45 Judy Beautyman FV40  
08:30-08:35 - Elite Runners Thomas Beautyman MV40 Hallamshire Harriers Sheffield
09:15-09:30 Emmalene Beck FV40  
09:15-09:30 Janine Beck FV40  
08:30-08:35 - Elite Runners Bruno Beckett MV40 MNC
08:35-08:45 Karl Beckett MV50 North Derbyshire Running Club
09:00-09:15 Sue Beckett FV50 North Derbyshire Running Club
08:45-09:00 Jennifer Bedford FV40  
10:00-10:15 Simon Beecroft M  
09:45-10:00 Shaun Beggs MV50  
08:30-08:35 - Elite Runners David Beighton M Beeston AC
08:30-08:35 - Elite Runners Jim Bell MV40  
08:45-09:00 Julian Bell MV40  
10:15-10:30 Shaun Bell MV50  
09:15-09:30 Skye BellhouseStrava F Go Be Runners
09:00-09:15 Damian BennerFacebookTwitterStrava MV40 Rebel Runners Nottingham
08:30-08:35 - Elite Runners Donald Bennet M  
09:45-10:00 Andrew Bennett MV50 Hatton Darts
09:45-10:00 Duncan Bennett M  
08:45-09:00 Katy Bennett FV50  
09:45-10:00 Mark Bennett M  
10:15-10:30 Lindsay Bennison FV50 The Fell Devils
09:15-09:30 Samuel Beresford M  
09:00-09:15 Alexandra BerryTwitterInstagramStrava FV40  
09:15-09:30 Kristen Berry FV40 7 Hills Harriers
08:30-08:35 - Elite Runners Christopher BevanInstagramStrava M Veloviewer
10:15-10:30 Matt Bevan MV40 Bilsthorpe Running Club
09:45-10:00 Antony Billinghurst MV50 Steel City Striders RC
10:15-10:30 Heather BinnieInstagram F  
09:30-09:45 Rachel BirchFacebookInstagram F Sheffield RC
09:45-10:00 Adam Bird MV40 Bramhall Runners
09:30-09:45 Stephanie Bird FV40 Chorlton Runners
08:35-08:45 Catherine Bishop FV50  
08:35-08:45 Martin Bishop MV50  
09:45-10:00 Jude Bissell FV50 Sheffield RC / Steel City Striders
08:45-09:00 Bryony Black FV40  
10:00-10:15 Ian Black MV40  
09:30-09:45 Emma Blackwell FV40 Kimberley & District Striders
09:30-09:45 Gemma Blacow F Kimberley & District Striders
09:30-09:45 Sam Blakemore FV50  
09:45-10:00 Matthew Bluck MV40  
09:15-09:30 Beth Blunt FV40 Lonely Goat RC
09:15-09:30 Matthew Blunt MV40  
08:35-08:45 Fiona Blyth FV40 Hyde Park Harriers
10:00-10:15 Jane Boden FV40 Smiley Paces
10:00-10:15 Steph Body FV40 Bilsthorpe Ladies Running Club
10:15-10:30 Chloe Bolton F Steel City Striders RC
10:15-10:30 Jo Boltt F  
09:45-10:00 Richard Bond McNally MV40 Chorlton Runners
09:00-09:15 Robin Bone MV40  
10:15-10:30 Ela Bonsall F  
10:15-10:30 Neil Boote M  
10:15-10:30 Andrea BoothFacebookTwitter FV40 Poynton Runners
08:45-09:00 James BoremanInstagram M Steel City Striders / Macclesfield Harriers
10:15-10:30 Maria Borrill F  
10:15-10:30 Karen Bourne FV40 7 Hills Harriers
08:30-08:35 - Elite Runners Evan Bowers M  
10:15-10:30 Jane Bowles FV50 Sheffield RC / Steel City Striders
09:30-09:45 Kim Bowles F  
10:00-10:15 Cass Bowman FV40  
08:30-08:35 - Elite Runners Karen Bowman FV40  
08:30-08:35 - Elite Runners Paul Bown F Goodgym
10:15-10:30 David Bownes MV50 Steel City Striders RC
09:30-09:45 Eleanor Box F  
08:45-09:00 Chris Boyes MV50  
09:00-09:15 Chris Boyle M  
09:00-09:15 Edward Bradbury MV40  
09:45-10:00 Matthew Bradbury M Steel City Striders RC
08:35-08:45 Shaun Braddock MV50  
08:45-09:00 Chris Bradley MV50  
08:30-08:35 - Elite Runners Bryan BradwellFacebookTwitterStrava MV50 Sheffield RC
08:30-08:35 - Elite Runners Tracy Bradwell FV50 Totley AC
08:30-08:35 - Elite Runners Christina Brady F Holme Pierrepont RC
10:15-10:30 Richard BrailsfordFacebookTwitter MV40 Manchester YMCA Harriers
09:30-09:45 Lennie Bramley MV40  
10:15-10:30 Peter Brand MV40  
09:30-09:45 Chris Bray MV50  
08:45-09:00 Muniza Brazier F  
10:00-10:15 Chris Breedon MV40  
08:30-08:35 - Elite Runners Jonathan BreezeStrava M Sausage North Mountain Athletics
09:00-09:15 Elaine Brett FV40 Girls That Jeff
10:15-10:30 Johanna Brewer F  
10:15-10:30 Christian Briddon MV50  
08:35-08:45 Tim Bridge M  
09:15-09:30 Jamie Bridges MV40  
08:35-08:45 Megan Briggs F  
09:45-10:00 Nick Brignal MV50  
08:45-09:00 Allison Broad FV50 7 Hills Harriers
09:45-10:00 Paul BrockettTwitterInstagram MV40 Ripon Runners
09:00-09:15 Lindsay Bromage MV50 Stoke Fit
09:15-09:30 Sam Bromage M  
10:00-10:15 Martin BrookTwitterStrava MV40  
09:45-10:00 Nathan Brook M  
09:15-09:30 Karen Brooks F Strideout Aston
08:30-08:35 - Elite Runners Lucy Broom FV40 Steel City Striders RC
10:00-10:15 David Broomby M  
08:30-08:35 - Elite Runners James BroomheadStrava MV40 Steel City Striders RC
10:00-10:15 Ben Brown M Rawmarsh Runners
08:35-08:45 Gillian Brown FV50  
09:15-09:30 Harrison Brown M  
09:15-09:30 Jensen Brown M  
08:35-08:45 Laura Brown F North Derbyshire Running Club
09:15-09:30 Matthew Brown MV40  
10:15-10:30 Stephen Brown M  
08:30-08:35 - Elite Runners Richard Bruin M  
09:45-10:00 Murray Bryce MV50 Cosmic Hillbashers AAC
08:35-08:45 Andrew Buckley M Steel City Striders RC
09:15-09:30 Joe Buckley M  
10:00-10:15 San Buckley FV40 The Fell Devils
10:00-10:15 Nikki Bullett FV40 Smiley Paces
09:00-09:15 Caroline Burke FV50 Smiley Paces
09:00-09:15 Richard Burkitt MV40 Lonely Goat RC
09:45-10:00 Rachael Burley FV40  
09:30-09:45 Calum BurrellTwitterInstagram MV40 Davenport Runners
09:00-09:15 Marguerite Burrell F  
08:45-09:00 Matthew Burrell MV40  
08:45-09:00 Jonathan Burrows M  
08:35-08:45 Oliver Burt M  
08:35-08:45 Louise Burton F  
09:45-10:00 Maxine Burton FV40  
09:15-09:30 Peter Burton MV50 Lymm Runners
10:15-10:30 Alex Burton-Johnson M Hyde Park Harriers
09:30-09:45 Kathy Bush FV40 Heraeus
09:30-09:45 Nicola Bussey FV40  
08:30-08:35 - Elite Runners Hannah Butcher F Penistone Footpath Runners & Athletic Club
09:45-10:00 Jo Butler FV50 Hatton Darts
08:45-09:00 Denisa Butnariuc F  
08:30-08:35 - Elite Runners Martin Button MV40 Poplar Running Club
08:45-09:00 Neil Byford MV40 Beeston AC
10:00-10:15 Claire Byrne FV40  
09:30-09:45 Sue Byrne FV40  
09:30-09:45 Sara Cahill FV50 Fab Four
08:35-08:45 Jo Caisley FV40 Abingdon AC
08:30-08:35 - Elite Runners Ben Caldwell M Chorlton Runners
10:00-10:15 Becky Callan F Tickhill Running & Athletic Club
10:15-10:30 Darren Calvert M Bramley Breezers
09:45-10:00 Katy Campbell FV50 Steel City Striders RC
09:00-09:15 Matthew Campbell M  
10:00-10:15 Thomas Cannon M Lonely Goat RC
10:00-10:15 Darren Canterdale MV40 Lonely Goat RC
10:15-10:30 James Cantle M  
09:00-09:15 Adam Carden M  
08:45-09:00 Oliver Carlisle M Steel City Striders RC
08:30-08:35 - Elite Runners Adam CarneyFacebookTwitterInstagramStrava MV40 Southwell Running Club
09:45-10:00 Sally Carney FV50  
09:45-10:00 Martin Carr MV50  
08:35-08:45 Julie Carrington FV50  
08:45-09:00 Shirley CarrollInstagram FV50  
09:45-10:00 Helen Carron F Didsbury Runners
09:15-09:30 Debra CassarFacebookStrava FV50 Rawmarsh Runners
08:30-08:35 - Elite Runners Paul Casson MV40 Kimberworth Striders
09:00-09:15 Abigail Cast FV40 Rushcliffe AC
09:45-10:00 Karen Castleton F  
08:45-09:00 James Catto MV40  
08:45-09:00 Kirsteen Catto FV40  
09:30-09:45 Chris Caunt M  
09:00-09:15 Ivan Causer MV50  
09:30-09:45 Jeanette Caw FV50  
08:45-09:00 Rebecca Cawley F  
10:15-10:30 Amy Cawson F  
09:45-10:00 Richard Cawthorne MV40 Team Manvers
09:00-09:15 Mark Chaddock M FBT Harriers
09:00-09:15 Caroline Challender FV50 Beeston AC
09:15-09:30 Karen ChamberlainFacebookInstagramStrava F Stride Out
08:45-09:00 Helen ChanTwitter FV40 Fitmums and Friends
09:00-09:15 Lisa Chan FV40 Holme Pierrepont RC
08:30-08:35 - Elite Runners Helen Chan Webster F Smiley Paces
08:30-08:35 - Elite Runners Mike ChapmanFacebookInstagram MV40 Nene Valley Harriers
09:00-09:15 Hannah Chappell F  
09:00-09:15 Alexander Charles M  
09:45-10:00 Joe Charles M  
08:35-08:45 Keith Charles MV40 Rotherham Harriers and AC
08:45-09:00 Sue Charles FV40  
09:30-09:45 Michelle Chauhan F Kimberley & District Striders
09:00-09:15 Anne Cheeseman FV50 Ripon Runners
08:30-08:35 - Elite Runners Laura Cheetham F Jesmond Joggers
08:45-09:00 David Chegwidden M  
09:15-09:30 Bryan Cherry M Worksop Harriers
09:00-09:15 Sophie Cherry FV40 Friday Runners
09:15-09:30 Fernando Chevez MV40  
08:30-08:35 - Elite Runners Anne Chinoy FV40 Sale Harriers Manchester
09:45-10:00 Rosie Choppin F  
09:45-10:00 Rebecca Christie FV50  
10:15-10:30 Philip Christopher MV50  
10:15-10:30 David Church M Steel City Striders RC
08:30-08:35 - Elite Runners Wayne Church MV40 North Derbyshire Running Club
10:00-10:15 David Churcher MV40 Mikkeller
10:00-10:15 Derek Clark MV40 DSR
10:15-10:30 Ralph Clark MV40  
10:00-10:15 David Clarke MV50 Kings Heath RC - The Lions
08:45-09:00 Penny Clarke FV40  
08:30-08:35 - Elite Runners Philippa Clarke F Newark Striders
09:15-09:30 Ruby Clarke F Vegan Runners UK
10:00-10:15 Simon Clarke MV50 Fetch Everyone
09:45-10:00 Martine Clay FV40  
09:30-09:45 Miranda Clayton FV40  
09:00-09:15 Tom Clegg MV40  
10:15-10:30 Amy Clements F Kimberworth Striders
08:45-09:00 Trevor Cleveland MV50 Sheffield RC / Steel City Striders
08:45-09:00 Timothy Clewes MV50  
08:30-08:35 - Elite Runners Tom Cliffe M  
08:30-08:35 - Elite Runners Callum Clifford MV40 Sheffield RC
10:15-10:30 Elaine Clifford FV50 Beeston AC
09:45-10:00 Alice Clilverd F  
09:00-09:15 Sarah Cockin FV40 Frampton Running Group
08:45-09:00 Andy ColeStrava MV40  
09:45-10:00 David Cole MV50  
10:15-10:30 Joanne Cole F  
09:00-09:15 Nick Coleman MV40  
08:30-08:35 - Elite Runners Rebecca Coleman F  
08:35-08:45 David Coleshill MV50 Dark Peak Fell Runners
08:35-08:45 Gillian Coleshill FV50  
09:45-10:00 Caroline Colley FV50 Lincoln Wellington Athletic Club
08:45-09:00 Magda Collini FV40  
10:00-10:15 Catriona Collins F  
09:00-09:15 Leighton Collins MV40  
09:45-10:00 Abi Collinson F  
09:45-10:00 Hannah Collison F Vegan Runners UK
09:45-10:00 Will Collison MV40 Vegan Runners UK
08:35-08:45 Sharon Colwell FV40  
10:15-10:30 Honor Condliffe FV40  
10:15-10:30 Robin Condliffe MV40  
08:30-08:35 - Elite Runners Adam Connelly MV40 Steel City Striders / Macclesfield Harriers
09:00-09:15 Adrian Cook MV50  
08:35-08:45 Beverley Cook FV50  
09:00-09:15 Michelle Cook FV40  
08:30-08:35 - Elite Runners Robert CookInstagram M  
10:15-10:30 Clare Coombes FV40 Vegan Runners UK
10:00-10:15 Catherine Cooper FV40  
09:15-09:30 Gisela Cooper FV50 Smiley Paces
09:30-09:45 Ian Cooper MV40  
09:45-10:00 Joe CooperTwitter M  
09:15-09:30 Ken Cooper MV50  
08:35-08:45 Martin Cooper M North Derbyshire Running Club
09:00-09:15 Angela Copeland FV50 Lonely Goat RC
09:00-09:15 Martin Copeland MV50 Lonely Goat RC
10:15-10:30 Richard Copeland MV50 Steel City Striders / Macclesfield Harriers
09:30-09:45 James Copestake M  
09:30-09:45 Thomas Copping M Crystal Peaks Runners
09:45-10:00 Helen Corcoran FV40  
09:45-10:00 Mark Corcoran M  
08:45-09:00 Helen Corkill F  
10:15-10:30 Julie Corne FV50  
09:15-09:30 Lewis Costa CaleyStrava M  
10:00-10:15 Billy Costello MV40 Lonely Goat RC
09:00-09:15 Claire Coulby FV50 Bramhall Runners
09:00-09:15 Richard Coulby MV50 Stockport Tri Club
09:30-09:45 Helen Coulson FV40 Chorlton Runners
09:45-10:00 Andrea Coupland FV50  
10:15-10:30 Janet CouttsFacebook FV50 Skipton AC
09:00-09:15 Lucy Cowell FV40 Sheffield RC / Steel City Striders
10:15-10:30 Tim Cowham MV50 York Knavesmire Harriers
08:30-08:35 - Elite Runners Steve Cox MV40 Monday Night Club
09:15-09:30 Peter CraggsTwitterStravaPower of 10 M Mansfield Harriers
08:35-08:45 Nick Craig MV50  
10:15-10:30 Tracy Craig FV50 Walton Chasers Orienteering Club
09:00-09:15 Kathy Crampin FV40  
10:15-10:30 Maria Crawford F Kings Heath RC - The Lions
08:35-08:45 Helen Crimlisk FV50 Smiley Paces
08:35-08:45 Alex Critcher MV40 Glossopdale Harriers
09:00-09:15 Michael Crocker M  
10:15-10:30 Helen Croft FV40 Bramhall Runners
09:30-09:45 Claire Croll FV40 Kimberley & District Striders
10:00-10:15 David Crossland MV50 Get Fit.Run
09:00-09:15 David Crownshaw MV40 Team Sloth OCR
08:30-08:35 - Elite Runners Stephen CrownshawFacebookTwitter MV40 Killamarsh Kestrels
08:35-08:45 Lynne Cubbon FV40 Denby Dale Athletics Club
08:30-08:35 - Elite Runners Daniel Cubitt M Steel City Striders RC
08:45-09:00 Leif Culpin MV50 GMCR
08:45-09:00 John Culver MV50  
10:15-10:30 Jonathan Cundill MV50 Derwent Valley Orienteers
08:35-08:45 Natalie Cunningham FV40 Worksop Harriers
09:15-09:30 Ed Curry M  
08:45-09:00 Helen Curtis FV50  
10:00-10:15 David Cuthbertson M  
09:45-10:00 Nadia Dahabiyeh F Chorlton Runners
09:45-10:00 Alexa Dale F Sheffield RC
09:45-10:00 Deb Daly FV50 Lincoln Wellington Athletic Club
08:30-08:35 - Elite Runners Alice Daniel F  
08:30-08:35 - Elite Runners Mike Daniels MV40 Bushfield Joggers
09:45-10:00 Peter Dargue MV50  
08:45-09:00 Lucy Darrington F  
09:45-10:00 Martin Darwin MV50 Warrington Running Club
09:30-09:45 John Davidson MV50 Lonely Goat RC
09:45-10:00 Aden DaviesTwitter MV40  
08:30-08:35 - Elite Runners Damian Davies MV40 Newark AC
10:15-10:30 Emily Davies FV40  
08:30-08:35 - Elite Runners Hywel Davies MV40 McCarkiss Endurance Project
08:30-08:35 - Elite Runners Janet Davies FV50 Notfast RC
09:15-09:30 Jeremy Davies MV50  
09:45-10:00 Joanna Davies F  
10:00-10:15 Julie Davies FV40 DSR
10:00-10:15 Philli Davies F  
09:15-09:30 Stephen Davies MV50 Mansfield Harriers
09:15-09:30 Tom DaviesFacebookStrava MV40  
08:30-08:35 - Elite Runners Lauren Davies-BeckettStrava F Newcastle University Cross Country Club
09:30-09:45 Julie Davis FV50  
08:45-09:00 Matthias Davis M  
08:45-09:00 Zoe Davis F  
08:30-08:35 - Elite Runners Laura Davison FV40 West End Runners
08:30-08:35 - Elite Runners Stephen Davison M Sheffield RC / Steel City Striders
09:15-09:30 Jan-Malte Dawson M  
09:15-09:30 John Dawson MV50  
08:30-08:35 - Elite Runners Natasha Dawson F South Yorkshire Police
08:30-08:35 - Elite Runners Patrick Dawson M  
09:15-09:30 Thomas DawsonFacebookInstagramStrava M  
10:15-10:30 Mark Day MV40 Fell Devils
10:15-10:30 Mark Day MV40  
09:30-09:45 Stephen Day MV50  
08:35-08:45 Tom Day MV40  
09:30-09:45 Yvette Dean FV50 Kimberley & District Striders
10:15-10:30 Samantha Dearden FV40 South Leeds Lakers Running Club
08:35-08:45 Andew Deery M  
08:35-08:45 Felipe Del SolarTwitter MV50 Totley AC
08:45-09:00 Sarah Denial FV40  
09:30-09:45 Rachel Dennison F Chorlton Runners
09:15-09:30 Sam Denny F  
09:45-10:00 Kirsty DentonStrava FV40 Steel City Striders RC
09:00-09:15 Patrick Derbyshire M  
09:45-10:00 Luke DesforgesStrava MV40 Steel City Striders RC
09:45-10:00 Samantha Dever F  
09:30-09:45 Brian Devlin MV40 Chorlton Runners
10:15-10:30 Ella DewhirstInstagram F  
10:15-10:30 Lucy Dewhurst FV40 Radcliffe AC
10:15-10:30 Catherine Diamond-Webb F Bilsthorpe Ladies Running Club
10:15-10:30 Russell Diamond-WebbFacebookTwitterInstagramStrava M Bilsthorpe Running Club
08:30-08:35 - Elite Runners Jose Dias MV40 Danum Harriers
08:30-08:35 - Elite Runners Simon Dickson M Killamarsh Kestrels
09:15-09:30 Matt Dixon M  
09:00-09:15 Karen Dobson FV50  
08:30-08:35 - Elite Runners Graham Dodd MV50 Kimberworth Striders
09:00-09:15 Rachel Dodd FV40  
10:15-10:30 Martin Doherty MV50 Norfolk Gazelles AC
08:35-08:45 Ste Doherty MV40 Sheffield RC / Steel City Striders
09:00-09:15 Stuart Donohoe MV40 Didsbury Runners
09:00-09:15 Dan Donovan MV40 Derwent Runners (Derby)
10:15-10:30 Kaye Donovan F Derwent Runners (Derby)
10:15-10:30 Pete Doran M  
08:30-08:35 - Elite Runners Kelly DorsetFacebookTwitterInstagramStrava MV40 Sheffield RC
08:30-08:35 - Elite Runners Andrew DouglasStrava M Veloviewer
09:15-09:30 Heather Douglass F  
09:00-09:15 Jamie Douglass MV40  
09:15-09:30 Emily Dove F  
09:15-09:30 Janet Dove FV50 Glossopdale Harriers
09:15-09:30 Nick Dove M Glossopdale Harriers
09:15-09:30 Andrew Downes MV40  
09:15-09:30 Jessica Downing F  
08:35-08:45 Richard Downs MV40  
09:00-09:15 Damian Doyle MV50  
09:00-09:15 Will Doyle M  
08:30-08:35 - Elite Runners Mark DraycottInstagram M  
10:15-10:30 Nick Drew MV40 Kings Heath RC - The Lions
08:30-08:35 - Elite Runners Ian Drysdale M Goodgym
09:15-09:30 Josh Duckering M  
09:15-09:30 Quentin DuckeringStrava MV50  
08:35-08:45 Louise Duggan FV40 Team Manvers
10:00-10:15 Bret Duncan MV50  
08:30-08:35 - Elite Runners Chris Duncan M  
09:45-10:00 Rory Duncan M Steel City Striders RC
10:00-10:15 Chris Dye MV50  
10:15-10:30 Christopher Dyer MV50 Goodgym Sheffield
09:45-10:00 Michelle Dyer FV40 Meltham AC
09:15-09:30 Charlotte Eade F  
08:35-08:45 Debbi Eady F  
08:30-08:35 - Elite Runners Sara EamesTwitterInstagram FV40 Totley AC
09:30-09:45 Richard Eastall MV50 Sheffield RC / Steel City Striders
09:45-10:00 Nicola Eastwood FV40 Stamford Striders
08:35-08:45 Stephanie Eden F  
08:30-08:35 - Elite Runners Gavin Edley MV40 Kimberworth Striders
10:00-10:15 Katy EdmondsFacebook FV40  
08:30-08:35 - Elite Runners Michelle Edmonds-Jackson F  
08:30-08:35 - Elite Runners Gill Edmondson FV40 Wetherby Runners AC
08:30-08:35 - Elite Runners Graham Edwards MV40 Stamford Striders
10:15-10:30 Melanie Edwards FV40 Kimberworth Striders
09:15-09:30 Richard Edwards MV40 Hyde Park Harriers
09:00-09:15 Louise Egan FV40 RbR club
09:00-09:15 Tom Elcock M Hyde Park Harriers
09:15-09:30 Ben ElliottFacebookTwitterInstagram M  
09:00-09:15 Hannah Elliott FV40  
09:00-09:15 Nick ElliottTwitter M FBT Harriers
08:35-08:45 Jacob Ellis M  
08:35-08:45 Jane Ellis FV40 Weir Runners
08:30-08:35 - Elite Runners Amanda Ellis-Hill FV40 Porter Valley Plodders
08:30-08:35 - Elite Runners Stephen Ellison M  
10:15-10:30 Andrew Ellwood M  
09:30-09:45 David ElsomInstagram MV40 North Derbyshire Running Club
09:45-10:00 Jane Emanuel FV50 Ramsbottom Running Club
08:30-08:35 - Elite Runners Matthew Ember MV40 Laufgruppe Cham
10:15-10:30 Melanie English FV40 Steel City Striders RC
09:15-09:30 Nicola Ennis FV40  
09:45-10:00 Hannah Evans FV40 Warrington Running Club
10:00-10:15 Kirstin Evans FV40  
08:45-09:00 Martin EvansStrava M Derwent Runners (Derby)
08:35-08:45 Nia Evans F  
08:30-08:35 - Elite Runners Sian Evans F Steel City Striders RC
09:15-09:30 Amy Everett F  
10:15-10:30 Sarah Everett FV40 Denby Dale Athletics Club
09:15-09:30 Gabriella Everitt FV40 STH Running Group
08:45-09:00 Harry Everitt MV40  
08:45-09:00 Lee Everitt MV40  
09:45-10:00 Claire Exton FV40  
10:00-10:15 Gemma Facer F  
10:00-10:15 Stuart Facer M  
08:45-09:00 Hannah Fairbrother F  
09:45-10:00 Steve Fairclough MV50 Bramhall Runners
08:45-09:00 Mary Fairman FV50  
09:45-10:00 Christopher Fall M Barnsley Harriers
08:35-08:45 Amy FarmerFacebookInstagramStrava F Beeston AC
10:15-10:30 Helen FarmiloeFacebookTwitter FV40  
09:15-09:30 Andrew Farr M  
10:15-10:30 Bernardo Farrugia MV50  
09:45-10:00 Sarah Faulkner FV40 Totley AC
08:30-08:35 - Elite Runners Paul Fauset MV40 Dark Peak Fell Runners
10:00-10:15 Lucy Fawcett FV40 Pure Mudders
09:30-09:45 Andrew Fawkes MV40 Ramsbottom Running Club
10:00-10:15 Denise Fedyszyn FV40  
09:15-09:30 Jo Fellows FV50 Strideout Aston
08:30-08:35 - Elite Runners Nathan FellowsTwitter M UKRunChat Running Club
08:45-09:00 John Felton MV50 Oldham & Royton H & AC
09:15-09:30 Patsy Fenelon FV50  
08:35-08:45 Jonathan Fenton MV40 Valley Hill Runners
10:15-10:30 Iain Ferguson MV40  
08:30-08:35 - Elite Runners Sinead Ferguson FV40 Sale Harriers Manchester
09:45-10:00 Jacqui Ferris FV50 Retford AC
08:30-08:35 - Elite Runners Madeleine Fforde F  
10:15-10:30 Lindsay Field FV40  
08:45-09:00 Mark Fielding M Retford AC
10:00-10:15 Sally Fillingham FV40 Mossley AFC Running Club
08:30-08:35 - Elite Runners Tom Finch M Westerlands Cross Country Club
10:15-10:30 Paul FirthStrava M  
10:15-10:30 Laura Fisher F  
09:15-09:30 Michael Fisher M  
09:15-09:30 Sean Fitzerald M Valley Striders AC
10:00-10:15 Emma Fitzgerald F Sheffield RC / Steel City Striders
08:30-08:35 - Elite Runners Claire Fitzpatrick F West End Runners
09:45-10:00 Amy Fletcher F  
08:45-09:00 Nathan Fletcher MV40 Sheffield RC
08:30-08:35 - Elite Runners Tim FletcherPower of 10 MV40 Sheffield RC
09:45-10:00 Peter Flynn MV40 Clowne Road Runners Club
10:15-10:30 Clare Ford FV40  
09:15-09:30 Jak Fordyce M P.O.D.S.S.
09:45-10:00 Alex Forrest MV50 Vegan Runners UK
09:00-09:15 Deborah Foster FV50  
09:15-09:30 Robert Foster MV40 Steel City Striders RC
10:15-10:30 Mark FowlerFacebook MV50 Hallamshire Harriers Sheffield
09:15-09:30 Sarah Fox F  
09:30-09:45 Rachel Framingham F  
08:30-08:35 - Elite Runners Aaron Francis M Sheffield RC
10:15-10:30 Marie-Claire Frankie FV40  
08:30-08:35 - Elite Runners David Frankland M Race Rapid
09:45-10:00 Tom Frankland M Tweed Strider
09:15-09:30 Steven FranklinStrava MV40 Lonely Goat RC
10:00-10:15 Scott Fraser M  
08:30-08:35 - Elite Runners Steven Frazer MV40 Steel City Striders RC
09:30-09:45 Christine Freeman FV50  
09:45-10:00 Amy Freer FV40 Kimberley & District Striders
09:45-10:00 Jon Friend MV50  
08:30-08:35 - Elite Runners David Frixon M Totley AC
09:15-09:30 Laura Froggatt FV40 Long Eaton Running Club
09:00-09:15 Chris FrostTwitterInstagram M Ripley Running Club
10:15-10:30 Ed Frost MV40  
08:45-09:00 Robert Frost M  
10:15-10:30 Dan Fryatt M  
08:45-09:00 Caroline Fuller FV50 City of Sheffield and Dearne AC
08:30-08:35 - Elite Runners Matt Fuller M City of Sheffield and Dearne AC
08:30-08:35 - Elite Runners Richard Fyfe M  
08:30-08:35 - Elite Runners Collette GainsInstagramStrava F Lonely Goat RC
09:15-09:30 Steph GaleFacebook FV50  
09:45-10:00 Steve GallagherFacebookTwitter MV40 Askern & District RC
09:15-09:30 Terry Gallagher MV50  
08:35-08:45 Toby Gamlen M  
10:00-10:15 Bethan Gamlin F  
09:30-09:45 Bee Gan FV40 Goodgym Sheffield
08:45-09:00 Donna Gardner F Rochdale Tri Club
10:15-10:30 Grace Garner F Kings Heath RC - The Lions
09:00-09:15 David Garnett M  
10:15-10:30 James GarnettTwitter MV50 South Yorkshire Orienteers
10:00-10:15 Kate Garvey FV40  
10:00-10:15 Melissa Gates F MoBS
08:45-09:00 Susan Gauntlett FV40  
10:15-10:30 Rachel George F Porter Valley Plodders
09:00-09:15 Richard Gerrard MV40  
09:45-10:00 Len Gettings MV50  
09:45-10:00 Peter Gibbons MV50 Doncaster Triathlon Club
10:00-10:15 Terri Gibson FV40  
09:00-09:15 Charis Gilderthorp F  
08:30-08:35 - Elite Runners Katherine Gill F  
08:35-08:45 Paul Gill MV50  
08:45-09:00 Robert Gill M Porter Valley Plodders
09:30-09:45 Susan GillieFacebookTwitter F Goodgym
09:00-09:15 Chris Gillies M  
10:15-10:30 Rachel Gillies F Kings Heath RC - The Lions
09:45-10:00 Mandy Gisbourne FV50 Go Be Runners
09:00-09:15 Andrew Glaves MV50 Steel City Striders RC
10:00-10:15 Simon Gleadhall MV50 Steel City Striders RC
08:45-09:00 Charlie Glover M  
08:35-08:45 Karen Glynn FV40  
10:15-10:30 Sarah Godbehere FV50 Denby Dale Athletics Club
09:15-09:30 Kathryn Goddard F 7 Hills Harriers
09:00-09:15 Ryan Godfrey M Cardiac Athletes
09:00-09:15 Teresa Godfrey FV40 Beeston AC
10:15-10:30 Laura Godley F  
09:00-09:15 Brian GoochStrava MV40 Lonely Goat RC
08:45-09:00 Charlotte Goodson FV50 Team Balancise RC
09:30-09:45 Paul Goodwin MV40  
09:30-09:45 Sarah Goodwin FV40  
09:45-10:00 Robert Goralski M Razzer’s Runners
08:45-09:00 David Gosling M  
09:00-09:15 Stephen GossInstagram M  
10:15-10:30 Michael GouldinFacebookInstagram MV40 Porter Valley Plodders
10:15-10:30 Steve GourlayFacebookTwitterInstagramStrava MV40  
09:45-10:00 Keith Gower MV50  
09:45-10:00 Louise Gower FV50  
08:30-08:35 - Elite Runners Laura Goy F North Derbyshire Running Club
09:00-09:15 Daniel Grace M  
10:15-10:30 Helena Grady FV40  
08:35-08:45 Emma Graham F  
08:35-08:45 Isobel Graham FV50 Westerlands Cross Country Club
08:30-08:35 - Elite Runners Michael Graham M  
08:35-08:45 Richard Graham MV50  
08:35-08:45 Tracy Grange F Team Manvers
09:15-09:30 Christine Granger FV50  
09:45-10:00 James Graves MV40  
10:15-10:30 James Gray MV40  
10:15-10:30 John Gray MV50  
10:15-10:30 Rebekah Greathead F  
09:30-09:45 Fran Green MV40 Urban Lycra Collective
10:00-10:15 Richard GreenInstagram MV40  
10:15-10:30 Ivory Green-Lott FV40  
09:15-09:30 Rose Greenfield F Glossopdale Harriers
09:15-09:30 Paul Greenway MV40 Handsworth Roadhogs
10:15-10:30 Karen Gregory FV50 Tickhill Running & Athletic Club
10:15-10:30 Lee GregoryFacebookTwitterInstagram M Kings Heath RC - The Lions
09:30-09:45 Lynne Gregory FV50  
09:45-10:00 Sarah Grimwade FV40 Notts Women Runners
10:00-10:15 Diane Grindrod FV40 Rawmarsh Runners
10:15-10:30 Alex Groves M Kings Heath RC - The Lions
08:45-09:00 Mandy Grsyson FV50  
08:45-09:00 Alex Gudgeon M  
08:35-08:45 Julia Guest F  
08:35-08:45 Richard Guillaume M Dark Peak Fell Runners
08:30-08:35 - Elite Runners Chris Guy MV40 Steel City Striders RC
09:30-09:45 Lizzy Hackett F Strideout S8
08:35-08:45 Jack Hagyard M  
08:45-09:00 Sharon Haigh FV40 Kingstone Runners Barnsley
09:30-09:45 Ben Hale M Heraeus
08:30-08:35 - Elite Runners Andrew Hall M North Derbyshire Running Club
10:15-10:30 Jeanine Hall FV50  
08:35-08:45 Liam Hall M  
09:45-10:00 Miranda Hall FV40 Didsbury Runners
08:45-09:00 Nicola Hall F  
09:15-09:30 Emily Hallam F  
08:45-09:00 Matthew HamerTwitter M  
10:15-10:30 Philip Hammond M Handsworth Roadhogs
08:30-08:35 - Elite Runners Mark Hampton M Monday Night Club
09:00-09:15 Phil HancoxInstagram M  
09:45-10:00 Steve Hand MV50 Derwent Runners (Derby)
08:35-08:45 Daniel HandisidesStrava M Lonely Goat RC
10:15-10:30 Richard Hanks MV40  
09:30-09:45 Andrea Hansel-Hides FV40 Killamarsh Kestrels
08:45-09:00 Alex Hanson FV40  
10:15-10:30 Tracy Harby FV40 7 Hills Harriers
08:45-09:00 Craig HardemanFacebookStrava MV40 Steel City Striders RC
09:30-09:45 Charlotte Harden FV40 Totley AC
08:30-08:35 - Elite Runners Joseph HardingStrava M  
08:30-08:35 - Elite Runners Colin Hardy MV40 Steel City Striders RC
08:35-08:45 Cheryl Harman FV50  
09:30-09:45 Janelle Harper FV40  
09:30-09:45 Phil HarperTwitterStravaLinkedIn MV40  
09:15-09:30 Daniel Harris M  
09:30-09:45 Angela Harrison FV50  
08:45-09:00 Donna Harrison FV50 Steel City Striders RC
10:00-10:15 Juliet Harrison FV50 Beeston AC
10:00-10:15 Kathryn Harrison FV40  
09:30-09:45 Neil Harrison MV50  
09:00-09:15 Paula Harrison FV40  
09:00-09:15 Nick Hartley M  
10:15-10:30 Simon HartleyStrava MV40  
08:35-08:45 James HartwrightFacebookTwitterInstagramStrava MV40 Spa Striders RC
09:45-10:00 Karen Harvey FV40  
08:45-09:00 Philip HarveyTwitter MV40  
09:15-09:30 Sam Harvey M  
08:45-09:00 Carole Haste FV50 Steel City Striders RC
08:45-09:00 Jonathon Hastie M  
08:35-08:45 Matthew Havenhand MV40  
08:45-09:00 Clare Hawes FV40 Stride Out
09:30-09:45 Matthew Hawker M  
08:35-08:45 Simon Hawkes MV50 Clevedon AC
09:00-09:15 Sue Hawkins FV50 Tideswell Running Club
08:45-09:00 Tina HawkinsTwitterInstagram FV40 Alchester Running Club
09:00-09:15 Samantha Hawthorne FV40 Badass Mother Runners
10:00-10:15 Craig Hay M  
08:45-09:00 John Haydon MV40  
09:45-10:00 Katie Hayes F Chapel Allerton Runners
09:45-10:00 Lily Hayes F  
10:00-10:15 Joseph Hayward M  
09:15-09:30 Rachel Hearson FV50 Ealing Eagles Running Club
09:00-09:15 Sam Heatley M  
09:15-09:30 William Heatley M  
09:00-09:15 Richard Heaviside MV50  
10:00-10:15 David Hebb MV50 North Staffs RR Association
08:30-08:35 - Elite Runners Anne Hegarty FV50 Totley AC
08:45-09:00 Rachel Heley FV40  
10:15-10:30 Adday Heller F  
10:15-10:30 Ben Heller MV50 Steel City Striders RC
10:00-10:15 Marie Hemingway FV40 Barnsley Harriers
08:45-09:00 Liz Hemsworth FV40  
08:30-08:35 - Elite Runners Steven Henderson M Sale Harriers Manchester
09:45-10:00 Stuart Henderson MV40  
10:15-10:30 Matthew Hennell M Jaegerdog
10:00-10:15 Clare Hennessy FV40 MoBS
09:45-10:00 Clare Heron FV40  
09:00-09:15 John HewsonFacebook MV40  
08:35-08:45 Neil Hey MV50 Macclesfield Harriers & AC
08:30-08:35 - Elite Runners Andrew HeyesStravaPower of 10 M Hallamshire Harriers Sheffield
10:00-10:15 Rob Heywood MV50 Marple Runners
08:35-08:45 Daniel Hibberd M  
08:45-09:00 Tracey Hibberd FV50  
09:15-09:30 Colin Hicks MV50  
10:15-10:30 Mike Hickson MV40 Steel City Striders RC
08:35-08:45 Paul Higginbottom MV50 Handsworth Roadhogs
09:15-09:30 Lee Higgins MV40  
09:30-09:45 Alex Higham F  
09:15-09:30 Adrian Highland MV50  
10:00-10:15 Anna Hill F  
10:00-10:15 Anthony Hill M  
08:35-08:45 Helen Hill FV50  
10:00-10:15 Jayne Hill FV40  
10:00-10:15 Nick Hill MV50  
09:15-09:30 Stephen Hill MV50  
08:35-08:45 Steve Hill MV50  
09:00-09:15 Janet Himan FV40  
09:15-09:30 John Himsworth M  
09:30-09:45 Joanne Hinchcliffe FV40  
09:00-09:15 Rory Hindmarch MV40  
08:35-08:45 Martin Hirons MV40  
09:15-09:30 Rob Hitchmough M Steel City Striders RC
09:15-09:30 Debbie Hoare FV50  
08:45-09:00 Johnathan Hoare MV40  
09:15-09:30 Gaynor Hobson FV50 Steel City Striders RC
09:45-10:00 Kim Hobson FV50  
08:35-08:45 Rob Hobson MV40  
09:30-09:45 Rhonda Hodges F RMR
08:45-09:00 Robert Hoffmann MV40 Sheffield RC / Steel City Striders
08:30-08:35 - Elite Runners James Hogg M Steel City Striders RC
09:00-09:15 Steven Hogg MV50  
10:15-10:30 Richard HoggardTwitterPower of 10 MV40 Danum Harriers
08:45-09:00 Mark Hoggins MV40  
09:45-10:00 Chris HolcroftFacebook MV40  
09:45-10:00 Paul Holford MV50 Derby Athletic Club
09:45-10:00 Sarah Holford FV40 Derby Athletic Club
09:45-10:00 Marc Holliday MV40  
08:45-09:00 Kate HollowFacebookStravaLinkedIn F  
08:45-09:00 Ivana Holloway FV40  
08:45-09:00 Jonathan Holmes MV40  
09:45-10:00 Kirstie Holmes FV40 Horsforth Fellandale Club
08:30-08:35 - Elite Runners Simon Holmes M  
08:30-08:35 - Elite Runners Sally Hook FV40  
09:30-09:45 Rachel Hooper F Chorlton Runners
09:30-09:45 Guy Hope MV40  
09:15-09:30 Bob HorganFacebookTwitterInstagram MV40 Sheffield RC
10:15-10:30 David HorsfieldStrava MV50 The Fell Devils
10:00-10:15 Julian Horsley MV50 Pocklington Runners
08:35-08:45 Lisa Hotten FV50 Hatch Warren Runners
10:00-10:15 Rachael Howard FV40  
09:45-10:00 Ian Howarth MV50 Tri Guru
09:30-09:45 Tom Howarth M  
10:15-10:30 Iona Howell F  
08:30-08:35 - Elite Runners David Howells M Chiltern Harriers AC
08:45-09:00 Kirsten Howells FV40  
08:35-08:45 Yvonne Howitt FV40 Kimberworth Striders
10:15-10:30 Sam Howlett M  
09:30-09:45 Daniel Hoyland M Heraeus
09:15-09:30 Jane Hubbuck FV40 Lonely Goat RC
10:00-10:15 Barbara Hudson FV40 Rawmarsh Runners
08:35-08:45 Chloe Hudson MV40 Valley Striders AC
10:00-10:15 Kerry Hudson FV50 Fetch Everyone
10:00-10:15 Ashley Hughes M Liverpool Running Bugs
09:30-09:45 Roy Hughes MV50  
09:30-09:45 Phil Hughes-Narborough MV50 Heraeus
09:30-09:45 Dave Hulbert MV50  
09:15-09:30 Ben HulettFacebookTwitterInstagramStrava M Steel City Striders RC
09:45-10:00 Clare Humberstone FV40  
09:00-09:15 Carolyn Hume FV50 Bramhall Runners
08:35-08:45 Sean Humphries M  
10:00-10:15 Catherine Hunsley F  
08:35-08:45 Chris HuntStrava M North Derbyshire Running Club
09:45-10:00 Dawn Hunt FV40  
10:00-10:15 Kate Hunt FV40  
10:15-10:30 Nicholas Hunt M  
10:00-10:15 Jane Hunter FV50  
08:35-08:45 Debbie Huston FV50 Warrington Running Club
10:15-10:30 Emma Huxley FV40 Kings Heath RC - The Lions
10:00-10:15 Helen Ibbitson FV40  
09:00-09:15 Kirsty Ibbotson FV40  
08:35-08:45 Richard IliffeTwitter MV50 Ilkeston Running Club
10:15-10:30 Jo Inglis FV40  
09:15-09:30 Michael Ings MV40 P.O.D.S.S.
08:30-08:35 - Elite Runners Gareth IrvineFacebookTwitterInstagramStrava MV40 Sheffield RC
08:45-09:00 Julie Irwin FV50 Handsworth Roadhogs
09:00-09:15 Alison Jackson FV40  
10:00-10:15 Andy Jackson MV40 The Fell Devils
08:35-08:45 Angela Jackson FV50 Steel City Striders RC
08:30-08:35 - Elite Runners Bev Jackson FV50 Altrincham & District Athletic Club Limited
08:35-08:45 Cath Jackson FV40  
08:35-08:45 Keith Tud Jackson MV50 Steel City Striders RC
09:30-09:45 Kevin Jackson MV50  
08:35-08:45 Mark Jackson MV50 Steel City Striders RC
08:35-08:45 Sharon JacksonInstagram FV40 Badgers
08:45-09:00 Shelley Jackson FV40 Stride Out
09:45-10:00 Damon Jackson-Waldock M  
08:45-09:00 Ruth Jacobs FV50 Smiley Paces
10:00-10:15 Angela James FV40  
09:00-09:15 David James MV40  
10:00-10:15 Mark JamesStrava MV40 Steel City Striders RC
08:35-08:45 Melanie James FV50  
10:15-10:30 Kelly Jarvis FV40 Lonely Goat RC
10:00-10:15 Amar Jawad MV50  
08:45-09:00 Chris Jeavons M  
08:30-08:35 - Elite Runners Lucy Jeczalik F Sheffield Triathlon Club
09:45-10:00 Charles Jefferson M  
09:45-10:00 Andrew Jeffrey MV40  
09:45-10:00 Laura Jeffrey F Tweed Striders
10:15-10:30 Mark Jelbert M  
10:00-10:15 Michael Jell MV50 Kimberworth Striders
09:45-10:00 Felix Jenkins M  
10:00-10:15 Tim Jenkins MV40 Lonely Goat RC
09:00-09:15 Andrew Jenkinson MV50  
08:45-09:00 Jackie Jewitt FV40  
09:00-09:15 Angel Jimenez-ArandaTwitter MV40  
10:00-10:15 Dave JohnsonFacebook MV50 Kings Heath RC - The Lions
08:35-08:45 Emily JohnsonStrava FV40 Smiley Paces
09:15-09:30 Jenny JohnsonAttackpoint FV40 South Yorkshire Orienteers
10:00-10:15 Kate Johnson F Kings Heath RC - The Lions
08:35-08:45 Shaun Johnson MV40 North Derbyshire Running Club
09:45-10:00 Paul Johnston MV50 Doncaster Athletic Club
08:35-08:45 Stephanie Johnston F  
09:45-10:00 Adam Jones M  
09:45-10:00 Alex Jones MV50  
10:00-10:15 Cath Jones FV50 Bramhall Runners
08:35-08:45 Eleanor JonesTwitterInstagramStrava F  
09:15-09:30 Glynn Jones MV50 Doncaster Athletic Club
08:35-08:45 Greg JonesInstagram MV40  
09:00-09:15 Kerry Jones FV50 Rebel Runners Nottingham
09:00-09:15 Mark Jones MV50 Rebel Runners Nottingham
10:15-10:30 Myles Jones MV40 Porter Valley Plodders
09:45-10:00 Tara Jones FV40  
09:30-09:45 Zoe Jones FV50 Derwent Runners (Derby)
09:30-09:45 Mick Jordan MV50 Wigston Phoenix RC
09:15-09:30 Sarah Jordan FV40  
08:30-08:35 - Elite Runners Chris Joyce M Sheffield Triathlon Club
09:00-09:15 Zain Kaiser M  
08:45-09:00 Abdul Kaleel M  
08:30-08:35 - Elite Runners Iain Kane MV40 Must Dash
08:35-08:45 Patrice Kane FV50 Must Dash
08:45-09:00 James Karch MV40 Bestwood Backwards
10:15-10:30 Paul Kay MV40  
08:30-08:35 - Elite Runners Nicholas Keith M  
08:35-08:45 Nicola Keith F  
08:30-08:35 - Elite Runners Alistair Kell MV50 Sale Harriers Manchester
09:30-09:45 Alan Kelly MV50  
09:15-09:30 David Kelly MV50  
10:00-10:15 Katy Kelly F  
10:00-10:15 Louise Kelly F  
08:30-08:35 - Elite Runners Neil Kelly M  
08:30-08:35 - Elite Runners Philip KellyFacebookTwitterInstagramStravaPower of 10 MV40 Steel City Striders RC
09:00-09:15 Robert Kelsall MV40  
10:00-10:15 Sue Kemp FV50 Hatch Warren Runners
08:45-09:00 Sonia Kendal FV40 Stamford Striders
09:45-10:00 Alan Kennedy MV50 East Cheshire Harriers
09:45-10:00 Faye Kennedy F Sheffield RC
09:45-10:00 Helen Kennedy FV50 Skegness Coasters
09:45-10:00 Lisa Kennedy FV50 East Cheshire Harriers
10:15-10:30 Lee KentonFacebookStrava M Steel City Striders RC
10:15-10:30 Marcus Kenyon MV40 Sheffield RC
09:45-10:00 Duncan Kerr MV50  
08:45-09:00 Jonathan Kerry MV40 Skegness & District Running Club
08:30-08:35 - Elite Runners Arthur KershawStrava M  
10:15-10:30 Dot Kesterton FV50 Steel City Striders RC
08:30-08:35 - Elite Runners Ben Key MV40 Sheffield RC
08:45-09:00 Muhammed Khan M Steel City Striders RC
08:35-08:45 Muhit KhanFacebookInstagramStrava M Hazlemere Runners
08:45-09:00 Sarfraz Khan M  
10:15-10:30 Matthew Kidd M  
08:35-08:45 Clare Kidney FV40  
09:15-09:30 Steve Kilroy-Jolley MV50 Davenport Runners
10:15-10:30 Simon Kimmins MV50 Wingerworth Wobblers
08:35-08:45 Gavin King MV50 Team Manvers
10:00-10:15 Jane King FV50 Doncaster Athletic Club
10:15-10:30 Jon King MV50  
08:35-08:45 Paul KippaxTwitterInstagramStrava MV40  
08:45-09:00 Lorraine Kirby FV50  
10:00-10:15 Jane Kirkby F Totley AC
09:00-09:15 Debbie Kirkham FV40  
09:00-09:15 Lucy KirkhamTwitterInstagram F Steel City Striders RC
09:45-10:00 David Kirkland MV50  
10:00-10:15 Nicholas Kirkwood MV40  
10:00-10:15 Sophie Kirkwood FV40  
08:35-08:45 James Knapper M Glossopdale Harriers
08:45-09:00 Heather Knott FV40 Steel City Striders RC
09:45-10:00 Richard Knowles MV40 Totley AC
10:15-10:30 Andrew KnoxTwitterStrava MV40  
08:30-08:35 - Elite Runners Ben Kohn MV40  
10:00-10:15 Tara Kopinski FV40  
08:35-08:45 Silke Krieger-Ford FV50  
08:35-08:45 Claire Lackenby F Team Manvers
09:30-09:45 Daniel Ladbury MV40  
09:15-09:30 Ching Lam FV40  
09:15-09:30 Alison Lamb FV40 Meltham AC
08:45-09:00 Grainne Landowski FV50  
10:15-10:30 Maeve Largey F Smiley Paces
08:30-08:35 - Elite Runners Christopher LarkinStrava M Halton & Frodsham Harriers
10:15-10:30 Gemma Larkin FV40 Chorlton Runners
08:30-08:35 - Elite Runners Wayne LathwellFacebook MV40 Lincoln Wellington Athletic Club
08:35-08:45 Bart Lawrence M  
10:00-10:15 Sean Lawson M  
10:15-10:30 Jen Lawton-Hunt F Stride Out
09:45-10:00 Martin Laycock MV40  
09:30-09:45 Karen Layton FV50 Kimberley & District Striders
09:15-09:30 Chris Leach M  
10:00-10:15 Karla Leal F  
09:00-09:15 Rob LeckeyFacebook MV50  
08:35-08:45 Adam Lee MV40 Team Manvers
09:30-09:45 David Lee MV50  
09:15-09:30 Joseph Lee M Steel City Striders / Macclesfield Harriers
09:45-10:00 Martyn LeeFacebookStrava MV50 Fulwood Sports Club
09:00-09:15 Rachel Lee FV40 Denby Dale Athletics Club
09:45-10:00 Juelz Lee-Deckard FV50  
09:00-09:15 Andy Leeson MV40 Scunthorpe & District AC
10:15-10:30 Matthew Lennard MV40 Sleaford Striders AC
08:35-08:45 David Lennox MV50  
09:15-09:30 Deirdre Leonard FV50  
08:35-08:45 Meng Chong Leong M Didsbury Runners
09:30-09:45 Earl Lever MV40  
10:00-10:15 Andy Leverton MV40  
08:30-08:35 - Elite Runners Dan Levin M  
08:35-08:45 Paul LevittStravaPower of 10 MV50 Clowne Road Runners Club
10:00-10:15 Andrew LewisFacebook MV50 Handsworth Roadhogs
09:45-10:00 Daniel Lewis M  
09:00-09:15 Emma Lewis FV40 Steel City Striders RC
10:00-10:15 Christos Liaskos M Totley AC
09:45-10:00 John Liddle MV50 Steel City Striders RC
08:30-08:35 - Elite Runners Rob Lihou M Vegan Runners UK
09:00-09:15 Simon Limbert MV40  
10:00-10:15 Benedict Lindley M  
09:45-10:00 Adam LittleTwitterInstagram M Farsley Flyers
09:30-09:45 Andrew Little MV50 Clowne Road Runners Club
08:30-08:35 - Elite Runners Chris LivesleyStrava M Totley AC
09:45-10:00 Andrew Lloyd M  
08:30-08:35 - Elite Runners Cal Lloyd FV40 Porter Valley Plodders
09:45-10:00 Mark Lloyd MV40  
10:15-10:30 Emma Lock F Poynton Runners
08:35-08:45 Dawn Lockley FV50  
08:35-08:45 Alistair Lofthouse MV50  
09:15-09:30 Jo Lovatt FV40 Dronfield Diamonds
10:00-10:15 Lorraine Loveridge FV40 Smalley Road Runners
10:15-10:30 Steve LoveridgeFacebookStrava M Marple Runners
09:15-09:30 Helen Lowe F  
08:35-08:45 Paul Lowry MV50  
09:45-10:00 Andrew LumleyFacebookStrava M  
10:15-10:30 Elizabeth Lumley FV40  
09:00-09:15 Tony Lynn MV40  
09:00-09:15 Ben Lyon M  
08:35-08:45 David Lyon MV50  
10:00-10:15 Keira Lyons F MoBS
10:15-10:30 Rob MacDonald M Holme Pierrepont RC
10:15-10:30 Alice MacGowan FV40  
10:15-10:30 Nicola Machin F  
09:00-09:15 Greg Mackie M  
10:15-10:30 Jamie Maclean MV40 Totley Rhinos
10:15-10:30 Sue MacPherson FV40 Strideout Stannington
09:15-09:30 Stephen Maddock MV40  
08:45-09:00 Eleanor Madley FV50  
10:15-10:30 Jo Maher FV40  
08:45-09:00 Zaheer Mahmood MV40 Steel City Striders RC
09:45-10:00 Andrew Mainwaring MV40 Stockport Tri Club
09:30-09:45 Dave Major MV50  
09:00-09:15 Philippa Malenoir F Steel City Striders RC
10:15-10:30 Dominika MalinowskaInstagramStrava F Kings Heath RC - The Lions
09:15-09:30 Claire Mann FV40  
09:00-09:15 Claire Mappin F  
09:00-09:15 Chrishan Mariathas M  
10:15-10:30 Simon Marks MV40  
10:00-10:15 Martin Marples MV50 DSR
08:35-08:45 Lucy Marris FV50  
08:45-09:00 Sarah Marsden F  
09:45-10:00 Steve Marsden MV50 Ramsbottom Running Club
10:15-10:30 Angela MarshStrava F Smiley Paces
09:00-09:15 Jack Marsh M  
09:00-09:15 Natalie MarshInstagramStrava F Strideout Aston
10:00-10:15 Stephanie Marsh FV40  
09:45-10:00 Ben Marshall M  
08:35-08:45 Elizabeth Marshall FV40  
09:30-09:45 Jessica Marshall F  
09:45-10:00 Nathanial Marshall M  
09:15-09:30 Nicola Marshall FV40  
09:30-09:45 Abbie MartinStrava FV40  
08:45-09:00 Julian Martin MV40  
09:15-09:30 Kate MartinInstagram FV40 Hallamshire Harriers Sheffield
09:30-09:45 Liz Martinez FV40  
09:15-09:30 Karen Mason FV50 St Helens Striders
09:15-09:30 John Matravers MV50  
09:15-09:30 Rachel Matravers FV40  
09:45-10:00 Carrie Maudsley F  
10:15-10:30 Lydia Mawer F  
08:35-08:45 Michael May MV40 North Derbyshire Running Club
10:00-10:15 Patrick Maydom M  
09:00-09:15 Martin McAssey MV50  
10:00-10:15 Henrietta McCabe FV40 Notfast RC
08:35-08:45 Patricia McCarthy FV40  
09:30-09:45 Tracy McCarthy FV50  
09:15-09:30 Penny McCloy FV50 Matlock Athletic Club
09:00-09:15 Hannah McCormack F Goodgym Sheffield
09:00-09:15 Justin McCrae MV40  
10:15-10:30 Lewis McDonaldStrava M  
10:15-10:30 Mark McGee MV40  
09:30-09:45 Suzanne McGill FV40  
10:00-10:15 Hannah McGuire F Vegan Runners UK
09:15-09:30 Sue McIlroy FV40 Strideout Aston
10:15-10:30 Gavin McKay M Poynton Runners
08:45-09:00 Helen McKenna FV40  
10:15-10:30 Wendy Mcmahon F Glossopdale Harriers
09:00-09:15 Gareth McMellon M  
09:15-09:30 Hannah McMellonTwitter F  
09:15-09:30 Andy McMillen MV40  
10:00-10:15 Andrew McMorris MV40 York Knavesmire Harriers
10:15-10:30 Calum McPherson M  
09:15-09:30 Sarah McPhersonTwitter F  
09:45-10:00 Edward Meadows M North Derbyshire Running Club
10:00-10:15 Sarah Mears FV40 Marple Runners
09:15-09:30 Kevin Megson MV50 Totley AC
09:15-09:30 James MellorFacebookInstagram M  
09:00-09:15 Sarah Melrose FV50 Rebel Runners Nottingham
09:45-10:00 Helen Mercer F Sheffield Hash House Harriers
08:45-09:00 Julie Meredith FV40 Steel City Striders RC
10:00-10:15 Sarah Messenger FV40 Lonely Goat RC
09:15-09:30 Jonathan Meyer MV50  
09:30-09:45 William MiddletonStrava M  
09:45-10:00 Ross Millar M  
10:15-10:30 Janna Miller F  
08:45-09:00 Jeff Miller MV40 Meltham AC
09:00-09:15 Tom Miller M  
09:45-10:00 Debbie Millington FV40 Warrington Running Club
10:00-10:15 Angela Millns FV40 Killamarsh Kestrels
08:45-09:00 Lee Mills MV40 Steel City Striders RC
09:30-09:45 Claire Minoprio FV40 Kimberley & District Striders
10:00-10:15 Hannah Mistry F  
09:45-10:00 Donna Mitchell FV40 Ripon Runners
09:30-09:45 Gary Mitchell MV50 Steel City Striders RC
09:30-09:45 Paul Mitchell MV50  
09:00-09:15 Rob Mitchell MV40  
09:00-09:15 Sharon Mitchell F Stride Out
08:30-08:35 - Elite Runners Jordan Moat M Steel City Striders RC
08:30-08:35 - Elite Runners Graham Moffatt MV50 Dark Peak Fell Runners
09:45-10:00 Sue Monaghan FV50 Almost Athletes
10:15-10:30 Hannah Monteverde F Norfolk Gazelles AC
09:45-10:00 Chris Montgomery M  
08:30-08:35 - Elite Runners Ian MoodyTwitterInstagramStrava MV40  
09:30-09:45 Andrew Moore M  
09:30-09:45 Jonathan Moore MV40 Fab Four
08:30-08:35 - Elite Runners Phil MooreFacebookInstagramStrava M Totley AC
08:35-08:45 Sarah Moore F Steel City Striders RC
09:30-09:45 Helen Moran FV40 Lonely Goat RC
09:45-10:00 Ian Morgan MV40  
09:45-10:00 Sally MorganFacebookStrava FV40  
10:15-10:30 Simon Morgan MV40 Holme Pierrepont RC
10:15-10:30 Kate Morley F  
09:00-09:15 Andy MorrisFacebookStrava MV50  
08:30-08:35 - Elite Runners John MorrisStrava M Sale Harriers Manchester
09:45-10:00 Paul Morris MV50  
09:45-10:00 Caroline Morrison FV40  
09:30-09:45 Polly Mosley FV40 Totley AC
08:30-08:35 - Elite Runners Christopher MossStravaPower of 10 M Sheffield RC
10:00-10:15 Emma Moss FV40  
09:15-09:30 Steve Moss MV50 Teesdale AC
09:30-09:45 David Mostyn MV40  
08:35-08:45 Khatija Motara F  
08:30-08:35 - Elite Runners Liz Mould F Tadcaster Harriers
09:15-09:30 Paul Mount MV50  
09:00-09:15 Sarah MoxonFacebookInstagramStrava FV40  
09:45-10:00 Martin Mulgrew MV50  
09:45-10:00 Samantha Mulholland F  
09:15-09:30 Rebecca Mullen FV40  
10:15-10:30 Sonic Mullen MV40  
09:30-09:45 Anna Mulligan-Freeman FV40 Long Eaton Running Club
10:00-10:15 Justin Mullis MV40 Nuneaton Triathlon Club
08:35-08:45 Bridie Munton FV50  
10:15-10:30 Alison Murfin F Lonely Goat
10:15-10:30 Lisa Murphy FV50 Kings Heath RC - The Lions
08:45-09:00 Philip MurrayInstagram MV40  
08:35-08:45 Kate Myers FV50 Team Manvers
08:45-09:00 Fiona Myles FV40  
08:45-09:00 Anna Navas FV50  
09:00-09:15 Jacqui Naylor F Fordy Runs
08:35-08:45 Jason Neale MV40  
08:35-08:45 Eileen Needham FV50  
10:00-10:15 Robin NelsonStrava MV40 Steel City Striders RC
10:15-10:30 Catherine Nettleton FV40 Steel City Striders RC
09:15-09:30 Ben Nevill M Vegan Runners UK
09:00-09:15 Alison Newbolt FV40 Friday Runners
09:00-09:15 Justina NewmanFacebook FV40  
09:30-09:45 Pauline Newman FV40  
09:30-09:45 Katie Newton FV40 Kimberley & District Striders
09:00-09:15 Sam Newton M  
08:45-09:00 Will Newton M  
10:00-10:15 Geoffrey Nicholls MV50 Eton Manor AC
09:15-09:30 Sophie NichollsTwitterInstagram F Notts Women Runners
09:45-10:00 Lisa Nichols FV40  
09:15-09:30 James Nicholson MV40  
09:30-09:45 John Nicholson MV50 Steel City Striders RC
10:15-10:30 Nigel Nicholson MV40  
09:15-09:30 William Nicholson M  
09:15-09:30 Neil Nicolson MV40 Beeston AC
08:45-09:00 Nicole Nield FV50 Steel City Striders RC
08:35-08:45 Adam NobleInstagram M  
08:45-09:00 Brian Noble MV40  
08:45-09:00 Chloe Noble FV40  
08:30-08:35 - Elite Runners David Nolan MV40 Monday Night Club
10:15-10:30 Dominic Noone M  
10:15-10:30 Hannah Noone F  
10:15-10:30 Natalie Norman FV40  
09:45-10:00 Robert Norman MV40 Belper Harriers
09:15-09:30 Penelope North FV50 Go Be Runners
09:30-09:45 Evan Norton M  
08:45-09:00 Susanna Norton FV40  
08:30-08:35 - Elite Runners Darren NoylandFacebookStrava MV40 York Knavesmire Harriers
09:30-09:45 Wayne Nunn MV50  
09:15-09:30 Adam O'Gorman M  
08:45-09:00 Rosanna Louise O'Hara F Dronfield Diamonds
09:00-09:15 Ashley O'loughlin M  
09:00-09:15 Nicole O'Neill F  
09:30-09:45 Russell Oades M  
08:30-08:35 - Elite Runners Ian Oates MV50 Glossopdale Harriers
09:15-09:30 Will Ockelton MV40  
08:30-08:35 - Elite Runners David Ogle MV40  
08:45-09:00 Marcia Oldale FV50  
09:00-09:15 Angela Oliver F  
10:15-10:30 Nicholas Oram M Kings Heath RC - The Lions
09:00-09:15 Mark Orme MV40  
08:30-08:35 - Elite Runners Pete OsborneFacebookTwitterInstagramStrava MV40 Sheffield Triathlon Club
08:45-09:00 Marcia Osullivan FV50  
10:00-10:15 Jan Owen FV50  
09:00-09:15 Katie Owen FV40  
09:00-09:15 Paul Owen MV40  
10:00-10:15 William Owen MV50 Outfit Hill Runners
08:45-09:00 Rob Oxley MV50  
08:35-08:45 Keith PaddockStrava MV40 Maltby Running Club
09:00-09:15 Mark PageFacebook MV40 Desford Striders
09:00-09:15 Celine Pagnier FV40 Goodgym Sheffield
09:30-09:45 James Painter MV40 Sandbach Striders
10:15-10:30 Michelle Pallett FV40 7 Hills Harriers
10:00-10:15 Joe Palmer M  
09:30-09:45 Michael Parden MV40  
08:45-09:00 Rebecca Parker FV50 Totley AC
09:00-09:15 Laura Parkin FV40 Didsbury Runners
10:00-10:15 Lee Parkin MV40  
09:15-09:30 Lisa Parkin FV40 Strideout Aston
09:15-09:30 Kerys Parks F  
09:00-09:15 Steve ParkynStrava MV40 Lincoln & District Runners
09:45-10:00 Jay Parnham FV40 Vegan Runners UK
08:45-09:00 Fay Paterson FV40 Notfast RC
08:45-09:00 Hannah Paton F  
08:45-09:00 Jake PattersonFacebookTwitter MV40  
10:15-10:30 Julia Patterson FV40 Smiley Paces
08:45-09:00 Chris Pattison MV50 Derbyshire Dynamos
08:30-08:35 - Elite Runners David PaulFacebookTwitterInstagramStrava M UKRunChat Running Club
08:35-08:45 Anne Pawsey F  
08:45-09:00 Saaid Paymanfar MV40 Steel City Striders RC
09:15-09:30 Chris Peachey MV50 Chorlton Runners
10:15-10:30 Michael Pearce MV40  
08:45-09:00 Rob Pearce MV40 Sutton in Ashfield Harriers & AC
10:15-10:30 Claire Pearson FV40  
10:00-10:15 John Pearson MV50 Killamarsh Kestrels
09:00-09:15 Richard Pearson MV50  
09:45-10:00 Sharron Pearson FV50  
10:00-10:15 Darren Peatfield MV40 Marple Runners
09:45-10:00 Jon Peatman M Sheffield Hash House Harriers
10:00-10:15 Lesley Peers FV40  
08:45-09:00 Lea Pegg MV40 Lonely Goat RC
09:15-09:30 Lydia Pegman F  
08:35-08:45 Andrew Pembroke M Steel City Striders RC
10:15-10:30 Irene Pepper FV50 Fab Four
08:30-08:35 - Elite Runners Paul PetersStrava M Glossopdale Harriers
08:35-08:45 Sam Pettifer MV40  
09:15-09:30 Jack Phelps M  
08:35-08:45 Alison PhillipsFacebookInstagramStrava FV40 Smiley Paces
08:30-08:35 - Elite Runners Sean Phillips M Glossopdale Harriers
09:15-09:30 Andy Phipps MV40  
09:15-09:30 Nicky Phipps FV40  
09:45-10:00 Alan PickardTwitter M  
08:35-08:45 Anna Pilson F  
10:15-10:30 Elizabeth Pinard F Vegan Runners UK
08:45-09:00 Emma Pincott FV40  
10:00-10:15 James Pinder MV40  
09:15-09:30 Kiran Pindiprolu MV40  
08:45-09:00 Oliver Pitchers M Goodgym
09:15-09:30 Stephen Pitts MV50 Killamarsh Kestrels
10:00-10:15 Rob Plaskitt MV50  
09:45-10:00 Andrew Plowright MV40  
09:45-10:00 Nicky Pollard FV50  
08:45-09:00 Lily Poltock F University of Sheffield Triathlon Club
09:45-10:00 Gill Pomfret FV50 Smiley Paces
09:45-10:00 Mark Porritt MV40  
09:15-09:30 Shane Porteous MV40 Steel City Striders RC
10:15-10:30 Jody PotterInstagramStrava FV40  
09:00-09:15 Jody Powell F  
09:15-09:30 John Powell MV50  
09:15-09:30 Katrina Powell FV50  
09:30-09:45 Mark Powell MV40  
09:15-09:30 Mike Powell M Valley Striders AC
08:45-09:00 John Power MV50 Valley Hill Runners
09:45-10:00 Mary Power FV40  
09:00-09:15 Genie Powers F  
08:30-08:35 - Elite Runners John PrattInstagram M Hyde Park Harriers
08:35-08:45 Suzanne Presland FV40  
08:30-08:35 - Elite Runners Andrew Preston MV40 South Yorkshire Orienteers
08:35-08:45 Louise Preston FV40 South Yorkshire Orienteers
09:30-09:45 Howard Price MV40  
08:45-09:00 Chris Priest M  
08:35-08:45 Sarah Procter FV50  
09:00-09:15 Tommy Procter M  
10:00-10:15 Martyna Prorok F  
09:00-09:15 Sam Prosser M  
08:30-08:35 - Elite Runners Tomos Prys-Jones M  
10:00-10:15 Guy Puddifoot MV50  
10:00-10:15 Rob Pugh MV40  
08:35-08:45 Sebastian Pugh M South Yorkshire Orienteers
09:30-09:45 Andy Purll MV40 Ripon Runners
09:15-09:30 Simon Purll MV40 South Leeds Lakers Running Club
08:35-08:45 Jack Purrington M  
09:00-09:15 Joanne Pye FV50  
09:30-09:45 John-Patrick Quinn M  
08:30-08:35 - Elite Runners Helen Quirk F  
08:45-09:00 Fiona Radford FV50  
09:30-09:45 Iain Radford MV40  
09:00-09:15 Nick Radford MV40  
08:35-08:45 Richard Radford MV40  
08:45-09:00 Saleem Rafiq M Steel City Striders RC
09:30-09:45 Andrew RalphFacebook MV40 Davenport Runners
10:00-10:15 Kevin Randall M Valley Hill Runners
09:00-09:15 Jim Rangeley M Lonely Goat RC
09:00-09:15 Laura Rangeley F Steel City Striders RC
08:45-09:00 Robert Ransford MV40  
08:35-08:45 Hannah Rapaport F  
09:45-10:00 Martin RapierFacebookTwitterStrava MV50  
09:15-09:30 Dif Rashid M  
09:30-09:45 Maggie Ratcliffe F  
09:30-09:45 Zahir RaufFacebookTwitterInstagramStrava M  
08:45-09:00 Cassandra Rawlings FV50  
08:35-08:45 Judy Rawson FV40  
10:15-10:30 Lindsey Rawson FV40 Crystal Peaks Runners
08:35-08:45 Paul ReadStrava MV50 Ruislip Running Club
08:35-08:45 Jason Redfern M North Derbyshire Running Club
09:30-09:45 Jennifer Reeve F Warrington Running Club
08:30-08:35 - Elite Runners Philip Reeves MV40 Wimbledon Windmilers
08:45-09:00 Shoaib Rehman M  
09:30-09:45 Maria Rehnstrom F  
09:30-09:45 Dirk Rellecke MV40 Pirates of Paderborn
08:30-08:35 - Elite Runners Craig Renton M Sheffield RC
10:00-10:15 Phil Repper M  
10:00-10:15 Troy Revill M  
10:15-10:30 Alan Reynolds M The Fell Devils
10:15-10:30 Jon Reynolds MV40  
08:45-09:00 Julia Reynolds FV40 Sale Harriers Manchester
09:15-09:30 Matt Rhodes MV40  
08:45-09:00 Pat Rhodes FV50  
09:00-09:15 Dominic Rice MV50  
10:15-10:30 Elaine Richards FV50 Woodthorpe Huffers and Puffers
09:15-09:30 Catherine Richardson FV40  
08:35-08:45 Simon Richardson MV50  
10:00-10:15 Lynne Riddiough FV40 MoBS
09:15-09:30 Matt Ridge M  
09:15-09:30 Helen Rigby FV50  
10:15-10:30 Marcus Rigby MV40 Warrington Running Club
10:00-10:15 Jonathan RileyTwitterStrava MV40 Derbyshire Dynamos
08:45-09:00 Katie Riley F  
08:30-08:35 - Elite Runners Matt Rimmer MV40 Steel City Striders RC
10:00-10:15 Debbie Ringham FV40 Kings Heath RC - The Lions
09:15-09:30 Zoe Riordan FV40 7 Hills Harriers
08:35-08:45 John RistStrava MV40  
08:35-08:45 Alison Roberson FV40  
08:45-09:00 Craig Roberts MV40  
10:15-10:30 Emma Roberts FV50 Bramhall Runners
10:15-10:30 Matt Roberts MV50  
08:45-09:00 Hellena Robertshaw FV50  
09:45-10:00 Caitlin Robertson F Steel City Striders RC
09:00-09:15 Cathy Robertson FV50 Wirral Vikings TRC
09:45-10:00 John Robertson MV50 Lothian Running Club
10:15-10:30 John Robertson MV40  
09:00-09:15 Paul Robertson MV50 Wirral Vikings TRC
09:45-10:00 Thomas Robertson M STAG OC
09:30-09:45 Ali Robinson FV40 Sheffield Hash House Harriers
08:35-08:45 Clare Robinson FV40  
10:15-10:30 Helen Robinson FV40  
09:15-09:30 Howard RobinsonStrava MV40 Lonely Goat RC
08:35-08:45 Paula Robinson FV40  
09:00-09:15 Steve Robinson MV50 CSSC
10:15-10:30 Tracey Robinson FV40  
10:00-10:15 Tracey RobinsonInstagram F Glossopdale Harriers
09:15-09:30 Alex Robson MV40  
09:00-09:15 Gary Robson M  
08:30-08:35 - Elite Runners Kate Robson F Jesmond Joggers
09:30-09:45 Mark Rochester MV40  
09:00-09:15 Katy Rogers FV40 7 Hills Harriers
08:45-09:00 Al Rogerson MV50  
08:45-09:00 Sally-Ann Rogerson FV40  
09:15-09:30 Bertha Rohenkohl F Goodgym Sheffield
09:30-09:45 Allison Rolfe FV50  
08:35-08:45 Andrew Rolfe M  
09:45-10:00 Catherine Rolinson FV50  
09:45-10:00 Peter Rolinson MV50  
09:15-09:30 Cat Rolley F  
08:30-08:35 - Elite Runners James Rose MV40 Steel City Striders RC
08:30-08:35 - Elite Runners Nick RoseFacebookTwitterInstagramStrava MV40 Warrington Running Club
09:45-10:00 Simon Ross M  
09:45-10:00 Sonia Ross FV40 Warrington Running Club
10:15-10:30 James Rossington M  
08:30-08:35 - Elite Runners Gavin Rosson MV50  
08:35-08:45 Kelly RouaneTwitter F Team Manvers
08:30-08:35 - Elite Runners James Round MV40 Handsworth Roadhogs
08:45-09:00 Daniel Rowe M  
09:30-09:45 Amie Rowland FV40  
08:35-08:45 Carlene Rowson F Totley AC
10:00-10:15 Jason Roy M  
08:45-09:00 Lana Roy FV40  
09:45-10:00 Natalie Royles F  
09:45-10:00 Rosemary RoylesFacebookStrava FV50 Steel City Striders RC
08:35-08:45 Iain Ruddick M  
08:30-08:35 - Elite Runners Jennifer Ruddick F Westerlands Cross Country Club
08:35-08:45 Steve Rundell MV50 North Derbyshire Running Club
08:35-08:45 Janice RushFacebookTwitterStrava FV50 Roundhay Runners
08:35-08:45 Peter Rush MV50 Roundhay Runners
10:00-10:15 Mary Rushforth FV40 Lonely Goat RC
09:00-09:15 Linda Rushworth FV40 North Derbyshire Running Club
08:30-08:35 - Elite Runners Kate Russell F Highgate Harriers
09:30-09:45 Paul RussellTwitter MV40  
08:35-08:45 David Rutherford M Sheffield RC
09:45-10:00 Chris Ryan M  
08:30-08:35 - Elite Runners Carl Ryde MV40 Doncaster Athletic Club
08:45-09:00 Shehzad Saddiq MV40  
09:00-09:15 Dave Sahman MV50 Steel City Striders RC
09:30-09:45 Ian Salt MV40 Heanor Running Club
10:15-10:30 Chris SandersInstagramStrava M Dronfield Diamonds
09:30-09:45 Rebecca Sanders F Valley Hill Runners
09:45-10:00 Matt Sanderson MV40 Warrington Running Club
09:15-09:30 Jack Sands M  
08:45-09:00 Natalie Sansom FV50 Ingle Runners
09:15-09:30 Ruth SargentInstagram FV40 Southport Waterloo AC
08:35-08:45 Dave Saunders MV50 Kimberley & District Striders
10:00-10:15 Helen Saunders F Strideout Aston
09:00-09:15 Rachel Savage FV40 Smiley Paces
08:45-09:00 Stephen Savage MV50  
09:45-10:00 Thomas Savage M  
09:00-09:15 Patrick Scahill M  
09:30-09:45 Rachel Scales F  
08:30-08:35 - Elite Runners Stephen SchubelerTwitter M Steel City Striders RC
09:00-09:15 Danny Scott MV50 Worksop Harriers
09:00-09:15 Gavin Scott MV40  
09:00-09:15 Kate Scott FV50 Steel City Striders RC
10:15-10:30 Sarah Scott F Radcliffe AC
08:35-08:45 Thalia Scott FV50  
09:30-09:45 Rachel Scragg FV40  
10:15-10:30 Grace Scurfield F  
09:45-10:00 Thomas Scurfield M  
09:15-09:30 Michael SeamanTwitter MV50  
08:30-08:35 - Elite Runners Mathew Sedgewick MV50 Totley AC
08:35-08:45 Erica Sedgwick F  
08:35-08:45 Charlotte Sefton F  
09:00-09:15 Nicola Seneviratne FV40  
10:00-10:15 Michael Sharkey M  
08:45-09:00 Amy Sharp FV40  
08:45-09:00 Brent Sharp MV50  
09:15-09:30 Nicola Sharpe FV40  
10:00-10:15 Allan ShawStrava M Vegan Runners UK
09:30-09:45 Chris Shaw MV40  
09:15-09:30 Jessica ShawInstagramStrava F  
10:00-10:15 Jonathan Shaw M Sheffield RC / Steel City Striders
08:30-08:35 - Elite Runners Thomas Shaw M Worksop Harriers
09:30-09:45 Gill Shearer FV50  
09:30-09:45 Tim Shearer MV50  
08:35-08:45 Mario Shekar MV40 Steel City Striders RC
08:30-08:35 - Elite Runners Natalie Sheldon F Kimberworth Striders
10:15-10:30 Brian Shepherd MV40  
08:35-08:45 Stuart Shepherd M Steel City Striders / Macclesfield Harriers
08:30-08:35 - Elite Runners George Sheppard M Derwent Runners (Derby)
10:00-10:15 Jonathan Shinn MV50 Trail Running Association
10:00-10:15 Adrian Shipley MV50  
10:15-10:30 Amy Shore F Stride Out
09:15-09:30 Richard Shore MV50 Steel City Striders RC
10:15-10:30 Craig Short MV40 Bilsthorpe Running Club
08:35-08:45 Amber Shunshion F  
08:30-08:35 - Elite Runners Russell SibleyStravaPower of 10 MV50  
09:15-09:30 Elizabeth Siddell F Porter Valley Plodders
09:00-09:15 Ruth Simkins F  
09:30-09:45 Amy Simpson FV40 Stride Out
08:35-08:45 Michelle Simpson FV40  
09:15-09:30 Charlotte Sims F  
09:45-10:00 Jean Sims FV50  
08:45-09:00 Andrew Skelton MV50  
09:30-09:45 John SkilbeckTwitter M Tickhill Running & Athletic Club
09:30-09:45 Jonathan Skull MV50  
10:15-10:30 Alex SkymInstagram FV40  
10:15-10:30 Martin SlackTwitterStrava MV40  
08:45-09:00 Karen Slade FV40 Bestwood Backwards
08:45-09:00 Charlotte SlaterStrava FV40  
09:30-09:45 Selina Slater FV40  
10:00-10:15 James Slater-PurcellFacebookStravaLinkedIn MV40 Lonely Goat RC
10:15-10:30 Dominic Sleath MV50 Steel City Striders RC
09:30-09:45 Rob SmartStrava MV50 Kenilworth Runners
09:15-09:30 Andrew Smith M  
10:00-10:15 Carl Smith MV50  
09:00-09:15 Charlotte Smith F Dronfield Diamonds
10:00-10:15 David Smith M Dronfield Diamonds
09:45-10:00 James Smith M Goodgym Sheffield
10:15-10:30 Julie Smith FV50 The Fell Devils
10:00-10:15 Lee Smith MV40 Grimsby Harriers
08:30-08:35 - Elite Runners Luke Smith M Steel City Striders RC
09:15-09:30 Mark Smith M  
09:00-09:15 Paul Smith MV40 Valley Striders AC
09:30-09:45 Rebecca Smith FV40  
09:30-09:45 Richard Smith M Bad Boy Running
09:45-10:00 Robert Smith MV50 Lincoln Wellington Athletic Club
09:15-09:30 Rosie Smith F Steel City Striders RC
08:45-09:00 Ruth Smith FV50  
08:45-09:00 Sallyann Smith FV50 Sheffield Triathlon Club
08:35-08:45 Sandy Smith MV40  
10:15-10:30 Tom SmithTwitter MV40  
08:45-09:00 Sarfaraz Sobhani MV40  
09:15-09:30 Sarah Soden FV40 Sheffield RC / Steel City Striders
09:45-10:00 Lisa Softley FV50 Crystal Peaks Runners
08:35-08:45 Oskar Solvason MV40  
09:00-09:15 Glyn Sparks MV40 Winterton Running Club
08:35-08:45 Tom Spenceley M  
08:30-08:35 - Elite Runners Callum Spencer M The University of Sheffield AC
08:30-08:35 - Elite Runners Lizzie SpencerInstagram F Helm Harriers
08:30-08:35 - Elite Runners Ellie Sprake F  
10:15-10:30 Lisa Stableton FV50  
09:15-09:30 Joanne Stafford FV40 Bollington Harriers
09:30-09:45 Jennifer Stafford-Curtis F  
09:45-10:00 Micheal Staley M  
10:15-10:30 Louise Stanbury F  
09:30-09:45 Eleanor Stanley F  
10:00-10:15 Anna StarkeyTwitterStrava F  
10:00-10:15 Dan StarkeyFacebookTwitterStrava MV40 Kings Heath RC - The Lions
08:35-08:45 Abigail Starr FV40  
08:35-08:45 Sarah Starr FV50  
10:15-10:30 Rupert Steele MV50  
08:35-08:45 Kathryn Stevens F Dronfield Diamonds
09:30-09:45 Russell Stevens M Vegan Runners UK
09:00-09:15 Gemma Stirrup FV40  
09:45-10:00 Amy Stoddard FV40  
08:30-08:35 - Elite Runners James Storey MV40 Steel City Striders RC
09:15-09:30 Keith Storey MV50 Rotherham Harriers and AC
10:00-10:15 Ruth Storrs FV40  
10:00-10:15 Donna Stowe FV40  
10:15-10:30 Greg Strachan MV40 Totley Rhinos
10:00-10:15 Lee Stratford MV40 Vegetarian Cycling and Athletic Club
09:30-09:45 Bridget Strong FV50  
08:35-08:45 Mark Stroud MV40 Goats of Europe
10:00-10:15 Rebecca StylesFacebook FV40 Stockport Tri Club
08:45-09:00 Nicola Styring FV40  
08:45-09:00 Richard Sulley MV40  
08:45-09:00 Kurt Sullivan M  
10:15-10:30 Tanja Sumner FV40  
09:00-09:15 Lisa Sutherland F  
08:30-08:35 - Elite Runners Keith Swainson M MNC
09:45-10:00 Joe Sweetnam-PowellPower of 10 M Sheffield RC / Steel City Striders
10:00-10:15 Owen SwiftTwitterStrava M  
10:15-10:30 Martina Sykorova F Run Local
09:00-09:15 Gemma Symis FV40 Holme Pierrepont RC
10:15-10:30 Lisa Tait FV50  
09:45-10:00 Ben Tattoo M  
08:45-09:00 Aj Taylor MV50  
09:30-09:45 Andrew Taylor MV50  
10:15-10:30 Annette Taylor FV50 Notfast RC
09:15-09:30 Claire Taylor F Mossley AFC Running Club
09:15-09:30 Gillian Taylor FV50 Rotherham Harriers and AC
09:30-09:45 Jade Taylor F  
10:00-10:15 Jonathan Taylor M  
10:15-10:30 Katy Taylor F Goodgym
09:15-09:30 Mark Taylor MV40  
09:15-09:30 Phill Taylor MV40  
09:00-09:15 Sarah Taylor F  
08:45-09:00 Simon Taylor MV40  
10:00-10:15 Tim Taylor MV40 Totley AC
09:30-09:45 Chris Taylor-Cook M  
09:30-09:45 Frances Taylor-Cook F  
08:30-08:35 - Elite Runners Bob Templeman M Vegan Runners UK
09:30-09:45 Hannah Templeman F Vegan Runners UK
09:30-09:45 Christopher Terry M  
09:30-09:45 Dawn Terry FV40  
08:45-09:00 Kate Tetley F Strideout S8
09:45-10:00 Lauren Thirlwall F Kimberworth Striders
10:00-10:15 Benjamin Thomas M  
09:15-09:30 Cath Thomas F  
09:00-09:15 Christine Thomas FV40 Lonely Goat RC
09:00-09:15 Judith Thomas FV50 G72tri
08:35-08:45 Rebecca Thomas FV40 North Derbyshire Running Club
09:00-09:15 Richard Thomas MV40  
08:45-09:00 Sharron Thomas FV50 Notts Women Runners
10:15-10:30 Sophie Thomas F Smiley Paces
10:15-10:30 Gabriele Thomas- NeherFacebookTwitterInstagramStrava FV50 Beeston AC
08:35-08:45 Vickie Thomas-Mcarthur FV40  
10:00-10:15 Guy Thompson MV50  
09:00-09:15 Jenny Thompson F  
09:15-09:30 Philippa Thompson FV50 Steel City Striders / Macclesfield Harriers
10:00-10:15 Helen Thornhill FV40 MoBS
09:00-09:15 Jeremy Thornley MV40 Royal Navy Athletics Club
08:30-08:35 - Elite Runners Catherine Threadgold F Peterborough Athletics Club
09:00-09:15 Linda Threadgold FV50 Eye Community Runners
09:00-09:15 Victoria Thurlby FV40 Holme Pierrepont RC
08:35-08:45 Etienne Tillon M  
10:00-10:15 Adam Tkacz M  
08:35-08:45 Claire Todd FV40 Strideout S8
08:45-09:00 Martin Todd MV40  
10:00-10:15 Ken Tomlinson MV40  
10:15-10:30 Rachel Tomlinson FV40 Meltham AC
08:45-09:00 Richard Tomlinson MV50  
08:35-08:45 Zoe Tomlinson FV40 Derwent Runners (Derby)
09:30-09:45 Richard Tongue MV50  
08:35-08:45 Andy Tootell MV40  
09:15-09:30 Rachel Tootell F  
08:30-08:35 - Elite Runners Tom Topham M North Derbyshire Running Club
10:15-10:30 Amanda Towers FV40 Strideout S8
10:15-10:30 Amy Towers F  
10:15-10:30 Jasmina TowersFacebook FV40 Smiley Paces
10:15-10:30 Laura Towers F  
08:45-09:00 Amanda TraynorStrava FV50  
09:30-09:45 Paul Triner MV50  
10:00-10:15 Hayley Trussell F Team Manvers
09:45-10:00 Doug Tsui M  
10:00-10:15 Ruth Tucker F  
09:45-10:00 Carole Tumber FV50 Skegness Coasters
09:30-09:45 Helen Turner FV40 Penistone Footpath Runners & Athletic Club
08:45-09:00 Sam Turner MV40  
09:45-10:00 Chloe Turton F  
08:35-08:45 Helen Underwood F Roundhay Runners
08:35-08:45 Karen UngerFacebookTwitterStrava FV50  
10:15-10:30 Julie UsherFacebookInstagram FV40 Team Manvers
08:30-08:35 - Elite Runners Martin UsherTwitterInstagram MV40 MNC
10:15-10:30 Mollie Valentine F  
09:15-09:30 Maria Vallance F  
10:00-10:15 Linda van Gelder F  
08:35-08:45 Jon Varey MV40  
08:45-09:00 Grace Vas FV40  
08:30-08:35 - Elite Runners Stuart Vas MV40 Monday Night Club
08:45-09:00 Tim Vaughan MV50  
09:45-10:00 Bartek Verde M Glossopdale Harriers
09:30-09:45 Robert Verity MV50 Fab Four
09:30-09:45 Jaffel Versi MV40  
09:30-09:45 Lewis Versi M  
08:45-09:00 Joanne Viney F Stride Out
09:15-09:30 Imke von Haaren F  
10:00-10:15 Helen Wade FV40 Kimberworth Striders
10:00-10:15 Steve Wade M  
09:45-10:00 Andrew Wadsworth MV50 Sparkhill Harriers
09:15-09:30 Andrew WaindTwitter MV40 Vegan Runners UK
10:15-10:30 Helen Wakefield FV40 Smiley Paces
08:45-09:00 Kate Wakefield FV40  
10:15-10:30 Kathryn Waldegrave FV40 South Leeds Lakers Running Club
10:00-10:15 Dan Walker MV40  
09:30-09:45 Gemma Walker F  
10:15-10:30 Leanne Walker F  
08:35-08:45 Mandy Walker FV50 Bushfield Joggers
09:00-09:15 Neil Walker MV50 Formula One Circuit Crew
08:35-08:45 Jade Walker Bevan F Bushfield Joggers
08:45-09:00 Penny Walker Wright FV50  
09:30-09:45 Michael Wallace M  
09:00-09:15 Neil Wallace MV50  
08:35-08:45 Heather Wallis F  
10:00-10:15 Jennifer Wallis FV50 Bilsthorpe Ladies Running Club
10:15-10:30 Chris Walsh M  
08:45-09:00 John Walsh M  
09:00-09:15 Julia Walsh FV50  
09:30-09:45 Matthew Walsh M  
10:15-10:30 Michael Walsh M  
10:15-10:30 Martyn Walter MV50 Doncaster Athletic Club
08:35-08:45 Morven Walters F  
08:35-08:45 Roger Walters MV50 Steel City Striders RC
08:30-08:35 - Elite Runners Rowan Walters F  
09:30-09:45 Shaun WaltonInstagram MV40  
10:00-10:15 Andrew Ward M West End Runners
10:15-10:30 Lorna Ward F  
08:35-08:45 Steven Ward MV50  
08:45-09:00 Theresa Ward FV50 Handsworth Roadhogs
08:35-08:45 Kim Warrillow F  
09:00-09:15 Ian Warriner MV40  
08:45-09:00 Jake WarwickStrava M Derwent Runners (Derby)
10:00-10:15 Richard Watchorn MV50  
09:00-09:15 Beth Waterhouse F  
08:35-08:45 Chris Watson MV40  
10:15-10:30 Luke Watson M  
08:35-08:45 Delia Watts FV50 Smiley Paces
08:30-08:35 - Elite Runners Dominic WattsTwitterStrava MV50 Dark Peak Fell Runners
10:15-10:30 Sam Watts M  
10:15-10:30 Colin Way MV50 Kings Heath RC - The Lions
10:00-10:15 Mea Webb FV50  
08:35-08:45 Martin Weller MV40  
08:30-08:35 - Elite Runners Simon Wells MV50 Jesmond Joggers
09:00-09:15 Anna West FV40 Rebel Runners Nottingham
08:30-08:35 - Elite Runners Ben West MV40  
08:30-08:35 - Elite Runners Teacey West FV50 Worksop Harriers
09:45-10:00 Thomas West M  
08:35-08:45 Andrea Western FV40  
08:45-09:00 Mark Weston MV40 Bestwood Backwards
09:15-09:30 Matthew Whalley M  
08:30-08:35 - Elite Runners Amy Wheeler FV40  
09:45-10:00 Lynn Whelan FV40 Retford AC
10:15-10:30 David Whistler MV50  
10:15-10:30 Judith Whistler FV50  
09:30-09:45 Richard WhitakerStrava MV40  
08:45-09:00 Andrea WhiteFacebook FV40  
09:15-09:30 Colette White F  
10:15-10:30 Lucy White FV40  
08:45-09:00 Martin WhiteInstagram M  
09:45-10:00 Sharon White FV50 Mossley AFC Running Club
09:45-10:00 Nicola Whiteley F  
10:00-10:15 Vicky Whitfield FV50  
09:30-09:45 Helen Whitham FV40 Kimberley & District Striders
09:45-10:00 Benjamin Whittaker M  
08:30-08:35 - Elite Runners David Whittaker MV40 Steel City Striders RC
09:45-10:00 Keith Whittaker MV50  
09:45-10:00 Samuel Whittaker M  
08:30-08:35 - Elite Runners Martyn Whyman MV40 Rotherham Harriers and AC
09:30-09:45 Jill Widdison FV50 Lincoln Wellington Athletic Club
09:30-09:45 Adam Wiles MV40 CGCC
08:30-08:35 - Elite Runners Ben WilkinsonTwitterInstagramStravaPower of 10 M Sheffield RC
09:00-09:15 Dan Wilkinson MV40 Sheffield Triathlon Club
09:45-10:00 Emma Wilkinson FV40  
10:00-10:15 Fiona Wilkinson FV40  
08:45-09:00 Helen WilkinsonStrava F Porter Valley Plodders
10:15-10:30 John WilkinsonInstagram M  
09:45-10:00 Karen Wilkinson FV50 Retford AC
09:15-09:30 Marianne Wilkinson F 7 Hills Harriers
09:30-09:45 Mark Wilkinson M Congleton Harriers
08:35-08:45 Guy Willatt MV40 Porter Valley Plodders
10:15-10:30 Gareth Williams M  
08:45-09:00 Helen Williams FV50  
09:45-10:00 John Williams M  
08:35-08:45 Mark Williams M  
09:00-09:15 Steve Williams MV50 Lonely Goat RC
09:00-09:15 Clare Williamson FV40 Derwentside AC
09:00-09:15 Jason WilliamsonFacebookStrava MV40 Lonely Goat RC
09:30-09:45 Karen Williamson FV40 Thorne Twilight Trotters
08:35-08:45 Sally Williamson FV50  
09:00-09:15 Chris Willis MV40  
08:35-08:45 Fiona Willmot FV40  
09:00-09:15 Viv Willox FV50 Stride Out
09:30-09:45 David Wilson MV40  
10:00-10:15 Finnlan WilsonStrava M  
10:15-10:30 Iain Wilson MV50  
08:45-09:00 Mark Wilson MV40 Steel City Striders RC
09:45-10:00 Ruth WilsonInstagram F  
08:35-08:45 Zoë Windle F  
09:30-09:45 Lauren Wise F  
09:30-09:45 Matt Wise MV40  
09:00-09:15 John Wiseman MV50 Bramhall Runners
09:00-09:15 Andrew WoffindinFacebookTwitterInstagramStravaLinkedIn MV50 Steel City Striders RC
08:35-08:45 Sara Louise WolstenholmeFacebook FV40 Strideout Crookes
08:45-09:00 Kevin Wong MV40 Steel City Striders RC
08:30-08:35 - Elite Runners Alistair WoodTwitterInstagramStravaPower of 10 M Totley AC
09:15-09:30 Chris Wood MV50 Formula One Circuit Crew
09:30-09:45 Christopher Wood M  
10:15-10:30 David Wood MV40  
08:45-09:00 Gordon Wood MV50 Dronfield Diamonds
09:00-09:15 Karen Wood F  
09:00-09:15 Kat Wood F  
09:00-09:15 Maddy Wood F  
10:15-10:30 Matthew Wood MV40  
09:00-09:15 Pauline Wood FV40 RbR club
10:15-10:30 Robin Wood MV40 Sheffield Triathlon Club
08:45-09:00 Gabby Woodcock F  
08:45-09:00 Liam Woodcock M  
10:00-10:15 Susan Woodcock FV40 Rawmarsh Runners
10:00-10:15 Jeremy Woodham MV40 Marple Runners
09:00-09:15 Nick Woodrow M Beeston AC
08:35-08:45 Todd Woods MV40 South Yorkshire Orienteers
09:45-10:00 Lucy Woodward FV40 Steel City Striders RC
09:15-09:30 Melanie Woolnough FV40  
10:15-10:30 Milly Wordsworth F  
10:15-10:30 Alastair Worsley M  
08:35-08:45 Ben Wright M  
09:00-09:15 Kerry Wright F  
09:30-09:45 James Yardy MV50 Heraeus
09:30-09:45 Ben Yates MV40  
08:35-08:45 Jackie Yates FV40 North Derbyshire Running Club
08:35-08:45 Liz YatesTwitter FV40 Team Manvers
08:45-09:00 Paul YatesFacebookTwitterInstagramFlickr MV50  
10:00-10:15 Mary Yeadon F  
08:30-08:35 - Elite Runners Steve Yeoman MV40  
08:45-09:00 Alice Young FV50  
08:45-09:00 Alison Young FV40 Meltham AC
09:45-10:00 Gary Young MV40 Warrington Running Club
08:30-08:35 - Elite Runners Lee Yule M  
If you want to let your fellow competitors know a little bit more about who you are and what you do you can enter details of any social media accounts you have via the Update My Details page. We'll then put a link to your accounts on this Entry List and also on any results produced by SPORTident. FacebookTwitterInstagramAttackpointStravaPower of 10FlickrLinkedInPinterest