SiEntries Options
Login / Register

SLOW OK Nuts Trophy

Event Facebook Page
Event Twitter Feed
Event Website

Sunday 24th November 2019

Entry List Options
Green
Name Class Club Start Time
William Alexander M75 MV 10:11
Jane Archer W65 SN 10:42
Julie Astin W65 WSX 11:29
Robin Baker M70 POTOC 11:07
Laura Barrett W14 SN 10:54
Chris Barrington Brown M60 BAOC 10:15
David Battison M70 SARUM 10:34
Joanna Belsey W55 SN 10:30
Barry Breed M70 HH 11:51
Ffion Bricknell W16 SAX 10:56
John Chappell M70 TVOC 10:00
Mike Christopher M60 WIM 11:23
Julie Cleary W55 LOK 11:39
Julie Collins W55 DFOK 10:53
Keiko Conway W55 GO 10:46
Philip Cooper M70 WIM 11:01
Susan Crickmore W55 SO 11:36
Andrew Cummings M65 HH 11:30
Dave Cussens M65 SO 10:05
Angela Darley W45 GO 10:55
Sarah Darley W14 GO 10:45
Elisabeth Dickson W60 BAOC 11:47
Christopher Edge M16 SN 11:44
Helen ErringtonFacebookTwitterStravaLinkedIn W55 HH 11:18
Rhiannon Fadeyibi W55 NGOC 10:01
David Frampton M45 HH 10:19
Tegan Frampton W14 HH 10:04
Catherine Galvin W55 LOK 11:45
Jennifer Gebka W55 HAVOC 11:41
Diane Goodwin W55 SWOC 11:03
Ian Goodwin M60 SO 11:02
Annika Greenwood W45 BKO 11:10
Philip Gristwood M70 MV 10:26
Alison Harding W55 HH 11:40
Victoria Harvey W50 NGOC 11:11
Kathy Haynes W60 SLOW 10:17
Jocie Hilton W14 SN 11:34
Nick Hockey M70 SO 10:49
Viv Hodson W55 HH 10:57
Sarah Howes W60 SAX 11:31
Lesley Innes W60 BKO 11:06
Jannion Ireland W60 SO 10:51
Ros James W55 SMOC 11:08
Jane King W60 SO 10:03
Lesley King W50 GO 11:35
Phoebe King W16 GO 11:49
Ken Lawton M75 SO 11:00
Diane Leakey W60 SLOW  
Andrew Leedham M55 LOC 10:43
Simon Ling M70 MV 10:25
Martin Lock M70 GO 11:21
Serena Ludford W55 BADO 11:22
Barbara Lugton W60 GO 11:09
Peter Martin M70 SAX 11:17
Nicky Masson W55 MV 10:09
Anne May W70 SWOC 11:33
Ted McDonald M75 BOK 10:40
Ellie Mills-Hicks W14 GO 11:32
Tina Mills-Hicks W14 GO 11:42
James Morris M70 GO 10:32
John Morris M70 SO 10:52
James Parker M70 SO 11:14
Sue Parker W55 BKO 11:12
Garry Parmenter M70 HAVOC 10:13
Marion Payne-Bird W60 GO 11:05
Imogen Pieters W14 SYO 11:56
Richard Rae M70 BKO 11:48
Ben Rivers M75 GO 10:38
Helen Rivers W65 GO 10:36
Janet Rosen W60 HH 10:21
Nigel Saker M70 SLOW  
Alison Saunders W60 HH 11:55
Brian Sewell M60 BKO 11:13
Gill Sharp W60 SN 10:44
Peter Smith M55 SN 10:50
Jennie Soulsby W40 HH 10:48
Kathleen Southall W55 SO 10:58
Steve Southall M60 SO 10:59
Leianne Upton W55 MV 11:16
Helen Wheelwright W60 SOC 10:47
Michael White M80 MV 10:07
Alan Williamson M70   10:23
Geoff Wright M70 GO 11:04

83 Entries

If you want to let your fellow competitors know a little bit more about who you are and what you do you can enter details of any social media accounts you have via the Update My Details page. We'll then put a link to your accounts on this Entry List and also on any results produced by SPORTident. FacebookTwitterInstagramAttackpointStravaPower of 10FlickrLinkedInPinterest