SiEntries Options
Login / Register

Windermere One Way

Event Facebook Page
Event Website

Sunday 13th September 2020

Name Class Swimming Club
Ruth Adams F51 South London Open Water (SLSC)
Jonathan AllarsStrava M40 Swim Smooth
Lauren Bagnall F38  
Andrew Barlow M27 Serpentine Swim Club
Sean Beaton M34 Swim Open
Angela Bebbington F46  
Antony BirchallFacebookTwitter M48  
Jordan BrayInstagramStrava M29  
Jack Brymer M26  
Aisling CarrollInstagram F49 Kilkenny Swimming Club Masters
Liz Collins F54 Wessex Wizards
Jo Crawford F30  
Ann Divers F50 Ballydoon Dippers
Matt Dixon M32 Southampton Triathlon Club
Tom DoyleInstagram M36 Team Bath
Rose Dudeney F72 Mid Sussex Triathlon Club
Keith Esdon M64 Leighton Buzzard Triathlon Club
Paul EvansTwitterStrava M47  
Kathryn Fingland F31  
Sharon Finn-Davey F50 GSA
Jeanette Foley F42  
David Forbes M54 David Lloyd Milton Keynes
Claire FosbrookInstagram F34 Southampton Triathlon Club
Jonathan Francis M53  
Henry Franklin M47 NA
Chris Gaffiney M37  
Jon Gale M49 Solihull Triathlon Club
Adrian Gathercole M56  
Claire Georgiades F40  
Andy Gower M53  
Christopher Hall M47  
Afra Harwood F29  
Sara Hayes F45  
Tarquin Hellier M44  
Ciaran Hill M40 Serpentine Swim Club
Sarah Holland F42 GSA
Sarah Hollis F31 Northampton Swimming Club
Matt Horler M32  
Oleg IvanovInstagram M36  
Ian James M50 City of Oxford Masters
Barbara Jennings F60 South London Open Water (SLSC)
Nick Johnson M44  
Kelly Langley M50  
Adrian Lawrence M55  
Paul Le Riche M53  
Tom Leeming M39  
Anthony LesterStrava M43  
Kerry Lock F44  
Nic Lowry M36  
Daniel Lynch M34  
Lee Manford M41 South Cheshire Triathletes
Marianne Manson F40  
Mitch Midgley-Davies M52 Blackpool Aquatics
Helen Moore F34 ANNECY EAU LIBRE
Jodie Mutch F40 Northants Tri Club
Tim MuzioTwitterStrava M41 None
Jason Norris M47 NA
Wendy Oliver F59 Wessex Wizards
Ed Potter M39  
Helen Reader F54 Etwall Eagles
Daniel ReillyStrava M47 Hart Swimming Club
Ian Reinge M52  
Hayley Reynolds F50  
Samuel Sandilands M42  
Ben Scott M43 None
Julia Stansfield F49  
Rhian Stansfield F29  
Madeleine Stephenson F30  
Mark SwainsonStrava M38 Ulverston Tri Club
Neil Swainson M46 South Derbyshire waterpolo club
Mark Torode M47 GSA
Chris Townsend M41  
Kevin Trainor M41 NA
James Tringham M37 Westminster Tiburones
Paul Unseld M37  
Lynn Webb F48 Wessex Wizards
Bryanna WhiteInstagram F30  
Duncan White M43 Kingswood Tri
Jennette White F43 Leeds Bradford Tri Club
Kirstie Whyatt F44 BLACKPOOL MASTERS SWIM CLUB
James Wilkinson M36  
Ellen Williams F34  
Huw Williams M38 Chester Triathlon Club
Nigel Wilson M61  
Joseph Winterbottom M31 Matlock Water Polo Club
If you want to let your fellow competitors know a little bit more about who you are and what you do you can enter details of any social media accounts you have via the Update My Details page. We'll then put a link to your accounts on this Entry List and also on any results produced by SPORTident. FacebookTwitterInstagramAttackpointStravaPower of 10FlickrLinkedInPinterest