SiEntries Options
Login / Register

Winter Wychavon Way

Event Website

Saturday 25th January 2020

Entry List Options
Entry List
Participant No. Name Class Club
1 Jack Abbotts M Malvern Buzzards Running Club
2 Mark Adams M  
3 Peter Agnew M Buckley Runners
4 Scotty Ariss M  
5 Heather Aston F  
6 Julian Ayres M Trismart
7 Matthew BagwellInstagram M  
8 Jackie Baker F  
9 Jessica BeasleyTwitterInstagram F Black Country Triathletes
10 Roy Betts M Evesham Vale Running Club
11 Tony Bowe M Northbrook Athletic Club
12 Kim Braznell F Mercia Fell Runners
13 Jack Buckley M  
14 Peter Buckley M Titan Triathlon Club
15 Adrian BusoliniStrava M Fairlands Valley Spartans
16 Samantha Causier F  
17 Lee Caves M Centurion RC
18 Martyn Chatterley M  
19 Jack ChennellInstagram M Higham Harriers
20 Mark Childe M  
21 Judith Chubb-Whittle F 100 Marathon Club
22 Antony Clarke M Lonely Goat RC
23 Jorge Clavijo M Wolds Veteran RC
24 Ger Collins M Run Free Fell Runners
25 Nick Comerford M Droitwich AC
26 Lyndon CooperTwitter M Trail Running Association
27 Mark Cooper M Clevedon AC
28 Fern CotterillInstagram F  
29 Alan Cox M  
30 Colin Crowhurst M  
31 Mark Darbyshire M  
32 Bryan Darney M Goring RRC
33 Amanda Davis F Wellingborough & District AC
34 Tanara De CastroInstagram F  
35 Shawn Dean M  
36 Dominic Delaney F Droitwich AC
37 Simon Dieppe M  
38 Paul Dolphin M Malvern Buzzards Running Club
39 Matthew Downes M Malvern Buzzards Running Club
40 Helen Duffield F Chepstow Harriers
41 Rachel EdwardsInstagram F  
42 Nick Fenner M  
43 Darren French M  
44 Nicolas Gallone M  
45 Lisa Garforth F  
46 Luke Gittens M  
47 Emmanuelle Granier F Challenge Tri Camp
48 Andrew Hammond M  
49 Stephen Hammond M  
50 Colin Hann M  
51 Chris Hardman M Trentham RC
52 Felicity Harvey F Lonely Goat RC
53 Charlie Haslehurst M  
54 Steve Henly M Evesham Swimming Club Runners
55 Marc Heptinstall M Malvern Buzzards
56 Gemma Hewitt F Lonely Goat RC
57 George HibellInstagram M  
58 Jamie Hicks M  
59 Russell Hirst M Evesham Swimming Club Runners
60 Paul Hoban M Trentham RC
61 Mark Hopper M Stone Master Marathoners
62 Tim Hosell M Worcestershire Trailblazers
63 Nicola Howell F  
64 Paul Instone M  
65 Steven JamesInstagramStravaPower of 10 M Ogmore Phoenix Runners
66 Tom Jeffcote M  
67 Duncan JenkinsInstagramStrava M Worcester Triathlon Club
68 Gary Jephcott M  
69 Leah Jones F Quantock Harriers
70 Oisin Kelly M  
71 Scott Kimberlin M Birstall RC
72 Sue Knight F Quantock Harriers
73 Oliver Le Cluse M  
74 Jon LeaTwitterInstagram M  
75 Julian Lee M  
76 Damien Lote M  
77 Gillian Lynes F Malvern Buzzards Running Club
78 Alice Maiden F  
79 Justin Malin M  
80 Paul Marshall M Trentham RC
81 Jo Martin F  
82 Rory McDermottTwitter M Bromsgrove and Redditch
83 Dwain Mcdonald M  
84 Katy McGowan F  
85 Annmarie Mills F Lonely Goat RC
86 Sam Mills F  
87 Shawn MillsFacebook M  
88 David Mitchell M Evesham Vale Running Club
89 Carl Morgan M  
90 David MorrisonInstagram M  
91 Margaret Mulcahy F  
92 Marcus Mumford M Evesham Vale Running Club
93 Chris Murphy M  
94 Helen Myers F 100 Marathon Club
95 Lee Neal M  
96 Rob Netherton M Trail Running Association
97 Kevin O' Reilly M  
98 David Oldham M  
99 Chris O’Neill M  
100 John Owen M Trail Running Association
101 Giles Palmer M  
102 Siobhan Pascoe F Delamere Spartans
103 Henry PearceTwitter M Trail Running Association
104 Tony Perfect M  
105 David Phillips M  
106 Luke Pinchin M  
107 Charlie Platts M Equipe Mange Tout
108 Steven Platts M  
109 Michael PowellInstagram M Croft Ambrey RC
110 Kaine Pritchett M Black Pear Joggers
111 Fiona RaticInstagramStravaLinkedIn F Trentham RC
112 Corry Ravenscroft F  
113 Martin Reed-Darby M Malvern Buzzards Running Club
114 Alun Rees M Malvern Buzzards
115 Hannah RickmanInstagramStrava F  
116 Peter Ricks M Swindon Striders
117 Simon RobertsTwitterInstagram M Buckley Runners
118 Ted Robinson M Pershore Plum Plodders
119 Mark Rooke M Rhondda Triathlon Club
120 Steve Sandalls M Evesham Vale Running Club
121 Chris Sandison M  
122 Liz Sheppard F  
123 Rebecca Shooter F  
124 Richard Slater M Run Alcester
125 Daniel SmithInstagram M  
126 Joanne Stacey F Massey Ferguson RC
127 Karen Stanley F  
128 Will SteeleInstagram M Dulwich Runners AC
129 Jason Stobbs M Survival Running Club
130 Gyles SurmanStrava M Bad Boy Running Club
131 Daniel Swain M  
132 Ben Taylor M  
133 James Terry M Wellingborough & District AC
134 Mark Thompson M Trail Running Association
135 Chris Tipper M Trentham RC
136 Sharon Trivett F  
137 Ian Tuck M  
138 Andrew Turner M  
139 Stuart Ward M  
140 Chris Waterhouse M  
141 Doug Wellington M  
142 Richard Whitaker M  
143 Tom WhiteFacebook M  
144 Neil Wicks M Stratford Upon Avon AC
145 Joanna WierzbowskaInstagram F  
146 Dan Wilkinson M  
147 Dale Williams M  
148 Daniel Williams M Air Products Flyers
149 Barry Willis M  
150 Kevin Wright M Bitton Road Runners
If you want to let your fellow competitors know a little bit more about who you are and what you do you can enter details of any social media accounts you have via the Update My Details page. We'll then put a link to your accounts on this Entry List and also on any results produced by SPORTident. FacebookTwitterInstagramAttackpointStravaPower of 10FlickrLinkedInPinterest