SiEntries Options
Login / Register

Snowdonia Slate Trail

Event Website

Friday 21st to Sunday 23rd February 2020

Notice: Coronavirus and SiEntries - for more information please see our Help Topic.

Entry List Options
Entry List
Participant No. Name Class Club Country
1 Ben Adams M Unattached GBR
10 Graham Cauley M   GBR
11 Seda Nur Çelik F Unattached TUR
12 Hung-Yuan Cheng M   GBR
13 Bernard CorfeTwitter M Unattached GBR
14 Gary Corns M Unattached GBR
15 Gregory Crowley M Dark Peak Fell Runners GBR
16 Ben Davies M Unattached GBR
17 Leuan Davies M Unattached GBR
18 Owain Davies M Unattached GBR
19 Tim Davies M Trail Running Association GBR
2 Murat AgusFacebookInstagram M Crystal Palace Fun Runners GBR
20 Paul Dickens M Unattached GBR
21 David Dicks M Eden Runners GBR
22 Jessica Evans F Unattached GBR
23 - M Unattached FRA
24 Sean Fenwick M Lonely Goat RC GBR
25 Stuart Ferguson M   GBR
26 Liza French F Weston Athletic Club GBR
27 Owen GayleInstagramStrava M Move Training Centre GBR
28 Lenny Hughes M Maldwyn Harriers GBR
29 Laura Jones F   GBR
3 Tim Atter M   GBR
31 Annabelle LancasterFacebookInstagram F Unattached GBR
32 Philippe LefebvreFacebook M Nord Trail Monts De Flandres FRA
33 Alex LoachFacebookTwitterInstagramStrava M Holme Pierrepont RC GBR
34 Alex Low M   GBR
35 Kasia LubowieckaInstagram F 100 Marathon Club POL
36 Nicholas Lyons M   GBR
37 Thomas MacInnes M   GBR
38 David Manson M Solihull & Small Heath Athletic Club GBR
39 Mauricio MendesFacebookInstagram M Runners United POR
4 Benjy Barkes M   GBR
40 Shakiba MoghadamTwitterInstagram F Move Training Centre GBR
41 Richard Morris M Team Avocado GBR
42 Red NealeStrava M   GBR
43 Steve Payne M Unattached GBR
44 Louise PhillipsFacebookTwitterInstagram F Presteigne Pacers Running Club GBR
45 Iain Prentice M Unattached GBR
46 Johann RosenowInstagram M Unattached GBR
47 Oskar Rundgren M   SWE
48 Tom Scott M Coalville Triathlon Club GBR
49 Douglas Slater M Unattached GBR
5 Alistair BisattFacebookStrava M Running Forever RC GBR
50 Virginijus Slefendoras M Unattached LTU
51 Nicholas Smith M   GBR
52 Craig South M Hebog GBR
53 Belinda Southwell F   GBR
54 Tristan Steed M Witham RC GBR
55 Nigel Stevens M Dorking & Mole Valley AC GBR
56 Zukie TandathuFacebookInstagramStrava M Unattached GBR
57 Cathy Taylor F Unattached GBR
58 Martin Tollitt M Unattached GBR
59 Milan Velczenbach M   HUN
6 Phil Bowen M Unattached GBR
60 Mike Walton M Hermitage Harriers GBR
61 James Warriner M   GBR
62 Alex Yarker M LDWA GBR
7 Dominic Brown M   GBR
8 David Buckle M   GBR
9 - M Unattached FRA
If you want to let your fellow competitors know a little bit more about who you are and what you do you can enter details of any social media accounts you have via the Update My Details page. We'll then put a link to your accounts on this Entry List and also on any results produced by SPORTident. FacebookTwitterInstagramAttackpointStravaPower of 10FlickrLinkedInPinterest