SiEntries Options
Login / Register

Round Sheffield Run

Event Facebook Page
Event Instagram Page
Event Twitter Feed
Event Website

Sunday 30th June 2019

Start Time Team No. Name Class Club
08:30-08:35 - Elite Runners 1 Alison Vesey FV40 Altrincham & District Athletic Club Limited
08:30-08:35 - Elite Runners 2 Mikko Juusola MV40 Monday Night Club
08:30-08:35 - Elite Runners 3 Robert ScrivenFacebookTwitterInstagramStravaPower of 10Flickr MV40 North Derbyshire RC
08:30-08:35 - Elite Runners 4 John WintleStrava M  
08:30-08:35 - Elite Runners 5 Marc Gosling MV40 Must-Dash
08:30-08:35 - Elite Runners 6 Aaron Francis M  
08:30-08:35 - Elite Runners 7 Gemma Larkin F Chorlton Runners
08:30-08:35 - Elite Runners 8 Stephen SchubelerTwitter M Steel City Striders RC
08:30-08:35 - Elite Runners 9 Chris BevanInstagramStrava M Veloviewer
08:30-08:35 - Elite Runners 10 Jose Dias MV40 Danum Harriers
08:30-08:35 - Elite Runners 11 Tony KerStrava MV40 Steel City Striders RC
08:30-08:35 - Elite Runners 12 Marcus Brewer M Vegan Runners UK
08:30-08:35 - Elite Runners 13 Scott BerryFacebookTwitterInstagram M  
08:30-08:35 - Elite Runners 14 Michelle Edmonds-Jackson F  
08:30-08:35 - Elite Runners 15 Chris Griffiths MV40 Rotherham Harriers and AC
08:30-08:35 - Elite Runners 16 Chris Livesley M Totley AC
08:30-08:35 - Elite Runners 17 Sarah WithamFacebookInstagramStravaPower of 10 FV40 North Derbyshire RC
08:30-08:35 - Elite Runners 18 Luke Siggs M  
08:30-08:35 - Elite Runners 19 Tim GleesonFacebook MV40 Handsworth Roadhogs
08:30-08:35 - Elite Runners 20 Collette GainsInstagramStrava F  
08:30-08:35 - Elite Runners 21 Jake Conlon M  
08:30-08:35 - Elite Runners 22 Richard Guillaume M Dark Peak Fell Runners
08:30-08:35 - Elite Runners 23 Paul Middlemas M Steel City Striders RC
08:30-08:35 - Elite Runners 24 Mark Elwis MV40  
08:30-08:35 - Elite Runners 25 Mark Hampton M Monday Night Club
08:30-08:35 - Elite Runners 26 Phil MooreFacebookInstagramStrava M  
08:30-08:35 - Elite Runners 27 Darren Barnett MV40  
08:30-08:35 - Elite Runners 28 Tom Topham M North Derbyshire RC
08:30-08:35 - Elite Runners 29 Rob Addenbrooke M Sheffield RC
08:30-08:35 - Elite Runners 30 Paul Unsworth M Killamarsh Kestrels
08:30-08:35 - Elite Runners 31 Mark Taylor MV40  
08:30-08:35 - Elite Runners 32 Richard FrancisStravaPower of 10 M Alchester Running Club
08:30-08:35 - Elite Runners 33 Saaid Paymanfar MV40 Steel City Striders RC
08:30-08:35 - Elite Runners 34 Mathew Sedgewick MV40 Totley AC
08:30-08:35 - Elite Runners 35 Tom Valentine M  
08:30-08:35 - Elite Runners 36 Thomas Shaw M Worksop Harriers
08:30-08:35 - Elite Runners 37 Sian Evans F Steel City Striders RC
08:30-08:35 - Elite Runners 38 Richard Meek MV40 Southbank Running Club Nottingham
08:30-08:35 - Elite Runners 39 Wayne LathwellFacebook MV40 Lincoln Wellington Athletic Club
08:30-08:35 - Elite Runners 40 James Storey MV40 Steel City Striders RC
08:30-08:35 - Elite Runners 41 Amy Wheeler FV40  
08:30-08:35 - Elite Runners 42 James Wales M Mansfield Harriers
08:30-08:35 - Elite Runners 43 Caroline Lloyd FV40 Porter Valley Plodders
08:30-08:35 - Elite Runners 44 Steve CoxStrava MV40 Sheffield RC
08:30-08:35 - Elite Runners 45 James Hogg M Steel City Striders RC
08:30-08:35 - Elite Runners 46 Tom Halloway M Rotherham Harriers and AC
08:30-08:35 - Elite Runners 47 Damian Davies MV40 Notfast RC
08:30-08:35 - Elite Runners 48 Colin Mandy M  
08:30-08:35 - Elite Runners 49 Craig Renton M Sheffield RC
08:30-08:35 - Elite Runners 50 Bob King MV40 Wirksworth Running Club
08:30-08:35 - Elite Runners 51 Callum Clifford MV40 Monday Night Club
08:30-08:35 - Elite Runners 52 Michal Bowen M Hyde Park Harriers
08:30-08:35 - Elite Runners 53 Martyn Ryan M  
08:30-08:35 - Elite Runners 54 Luke Smith M Steel City Striders RC
08:30-08:35 - Elite Runners 55 Jorge BronzeFacebookTwitterInstagramStravaPower of 10 M Steel City Striders RC
08:30-08:35 - Elite Runners 56 Stephen CrownshawFacebookTwitter MV40 Killamarsh Kestrels
08:30-08:35 - Elite Runners 57 Ben SnowballInstagram M  
08:30-08:35 - Elite Runners 58 Ben Key MV40 Sheffield RC
08:30-08:35 - Elite Runners 59 Liam WalkerTwitterInstagram M Sheffield Triathlon Club
08:30-08:35 - Elite Runners 60 Alex Ball M Monday Night Club
08:30-08:35 - Elite Runners 61 Lucy Broom FV40 Steel City Striders RC
08:30-08:35 - Elite Runners 62 Ian MoodyTwitterInstagramStrava MV40  
08:30-08:35 - Elite Runners 63 Keith Swainson M MNC
08:30-08:35 - Elite Runners 64 Victoria Cox F  
08:30-08:35 - Elite Runners 65 Matt PattisonFacebookTwitterInstagram M Stadium Runners
08:30-08:35 - Elite Runners 66 Steven Frazer MV40 Steel City Striders RC
08:30-08:35 - Elite Runners 67 Andrew Hall M North Derbyshire RC
08:30-08:35 - Elite Runners 68 Tom BassindaleTwitterStrava MV40 Steel City Striders RC
08:30-08:35 - Elite Runners 69 Alex Shepherd MV40 Steel City Striders RC
08:30-08:35 - Elite Runners 70 Stuart Vas MV40 Monday Night Club
08:30-08:35 - Elite Runners 71 Michael Pearson M Askern & District RC
08:30-08:35 - Elite Runners 72 Damian WorsdallFacebookTwitterStravaPower of 10 MV40 Rotherham Harriers and AC
08:30-08:35 - Elite Runners 73 Thomas Beautyman MV40 Hallamshire Harriers Sheffield
08:30-08:35 - Elite Runners 74 Richard Bruin M  
08:30-08:35 - Elite Runners 75 Martyn Whyman MV40 Rotherham Harriers and AC
08:30-08:35 - Elite Runners 76 Craig Muress MV40  
08:30-08:35 - Elite Runners 77 Ben Caldwell M Chorlton Runners
08:30-08:35 - Elite Runners 78 Gill Edmondson FV40 Wetherby Runners AC
08:30-08:35 - Elite Runners 79 Mark Prince M  
08:30-08:35 - Elite Runners 80 Charlotte WardPower of 10 F Hallamshire Harriers Sheffield
08:30-08:35 - Elite Runners 81 Alistair Reid M  
08:30-08:35 - Elite Runners 82 Thomas BeaumontFacebookInstagramStrava MV40 Totley AC
08:30-08:35 - Elite Runners 83 Matthew Jones M  
08:30-08:35 - Elite Runners 84 Paul Skuse MV40 Glossopdale Harriers
08:30-08:35 - Elite Runners 85 Kate Russell F  
08:30-08:35 - Elite Runners 86 Joel KestertonTwitter M Steel City Striders RC
08:30-08:35 - Elite Runners 87 Brendon Smith-WestergaardStrava MV40 Monday Night Club
08:30-08:35 - Elite Runners 88 Philip Reeves MV40 Wimbledon Windmilers
08:30-08:35 - Elite Runners 89 Mike ChapmanFacebookInstagram M Nene Valley Harriers
08:30-08:35 - Elite Runners 90 Nick Brimacombe M Totley AC
08:30-08:35 - Elite Runners 91 Helen Chan Webster F Smiley Paces
08:30-08:35 - Elite Runners 92 Nick Scarlett M  
08:30-08:35 - Elite Runners 93 Richard Barker M  
08:30-08:35 - Elite Runners 94 David Higham M GoodGym Stockport
08:30-08:35 - Elite Runners 95 Carys Hutton F Goodgym Sheffield
08:30-08:35 - Elite Runners 96 Joe Sweetnam-PowellPower of 10 M Sheffield RC
08:30-08:35 - Elite Runners 97 Neil Grocutt M Kimberworth Striders
08:30-08:35 - Elite Runners 98 Bruno Beckett MV40 Monday Night Club
08:30-08:35 - Elite Runners 99 Hannah Butcher F Penistone Footpath Runners & Athletic Club
08:30-08:35 - Elite Runners 100 David Whittaker M Steel City Striders RC
08:30-08:35 - Elite Runners 101 Richard Carter MV40 Steel City Striders RC
08:30-08:35 - Elite Runners 102 David Addenbrooke M Sheffield RC
08:30-08:35 - Elite Runners 103 Bob Templeman M Vegan Runners UK
08:30-08:35 - Elite Runners 104 Stuart Cameron M  
08:30-08:35 - Elite Runners 105 Conor O'Boyle M Steel City Striders RC
08:30-08:35 - Elite Runners 106 Sinead Ferguson FV40 Sale Harriers Manchester
08:30-08:35 - Elite Runners 107 Adam Brooks MV40 Steel City Striders RC
08:30-08:35 - Elite Runners 108 Paul Metham M  
08:30-08:35 - Elite Runners 109 William Burton M Hallamshire Harriers Sheffield
08:30-08:35 - Elite Runners 110 Stephanie Eden F  
08:30-08:35 - Elite Runners 111 Darren NoylandFacebookStrava MV40 York Knavesmire Harriers
08:30-08:35 - Elite Runners 112 Mark BurleyFacebookAttackpointStravaPower of 10 M Macclesfield Harriers & AC
08:30-08:35 - Elite Runners 113 Joe GaughanStrava M  
08:30-08:35 - Elite Runners 114 Ben Kohn MV40  
08:30-08:35 - Elite Runners 115 Dan NugentStrava MV40 Sutton in Ashfield Harriers & AC
08:30-08:35 - Elite Runners 116 Chris Joyce M Sheffield tri club
08:35-08:45 121 Christopher Barran MV40 Steel City Striders RC
08:35-08:45 122 Roger Walters MV40 Sheffield Triathlon Club
08:35-08:45 123 Nick Pryce MV40 Lakeside Lincoln Running Club
08:35-08:45 124 Richard Ross MV40  
08:35-08:45 125 Sean Parkin M  
08:35-08:45 126 Helen Blundell F  
08:35-08:45 127 Hannah Rapaport F  
08:35-08:45 128 Jason RandallTwitter MV40 Holme Pierrepont RC
08:35-08:45 129 Mary Fairman FV40  
08:35-08:45 130 Sarah Bell FV40  
08:35-08:45 131 Michael SlackInstagramStrava M  
08:35-08:45 132 Karen Dunn FV40  
08:35-08:45 133 Ed Frost M  
08:35-08:45 134 Mark Wallace M Steel City Striders RC
08:35-08:45 135 David Towler M  
08:35-08:45 136 Matt Rimmer MV40 Steel City Striders RC
08:35-08:45 137 Jennifer Bedford FV40  
08:35-08:45 138 Rodrigo Pereira M  
08:35-08:45 139 Daniel Marshall M  
08:35-08:45 140 Anne Hegarty FV40 Totley AC
08:35-08:45 141 Jonathon Hastie M  
08:35-08:45 142 Mark Jelbert M N/A
08:35-08:45 143 Paul LevittStravaPower of 10 MV40 Clowne Road Runners Club
08:35-08:45 144 Judith Kippax FV40 Valley Hill Runners
08:35-08:45 145 Paul Gill MV40  
08:35-08:45 146 Rachel Suddrick FV40 Smiley Paces
08:35-08:45 147 Jodie CalvertFacebookTwitterInstagram FV40  
08:35-08:45 148 Ian Farrer MV40 Steel City Striders RC
08:35-08:45 149 Matthew Wilcock M Pocklington Runners
08:35-08:45 150 Richard Frost MV40  
08:35-08:45 151 Lucy Marris FV40 Smiley Paces
08:35-08:45 152 Helen ThodayFacebook FV40 Team Manvers
08:35-08:45 153 Richard Adams M Steel City Striders RC
08:35-08:45 154 Daniel Cubitt M Steel City Striders RC
08:35-08:45 155 Simon Hegarty MV40  
08:35-08:45 156 Sally Hegarty FV40  
08:35-08:45 157 Rizni Marzook MV40  
08:35-08:45 158 Rob JonesTwitter MV40 Sheffield RC
08:35-08:45 159 Michael O'Donnell M Steel City Striders RC
08:35-08:45 160 Sebastian Pugh M  
08:35-08:45 161 Judith Vuaghan FV40  
08:35-08:45 162 Daniel Limb M Penistone Footpath Runners & Athletic Club
08:35-08:45 163 Sarah Procter FV40  
08:35-08:45 164 Sally Smith FV40  
08:35-08:45 165 Chris DayFacebookInstagramStrava MV40 Totley AC
08:35-08:45 166 Liz Carthy FV40 Totley AC
08:35-08:45 167 Cath Jackson FV40  
08:35-08:45 168 Sheila Sprot FV40  
08:35-08:45 169 Sally Hook FV40  
08:35-08:45 170 Paul Mogridge MV40 Hyde Village Striders
08:35-08:45 171 Angela Jackson FV40 Steel City Striders RC
08:35-08:45 172 Mark Jackson MV40 Steel City Striders RC
08:35-08:45 173 Sharon Collis FV40 NDRC
08:35-08:45 174 Dawn Lockley FV40  
08:35-08:45 175 Paul YatesFacebookTwitterInstagramFlickr MV40 Lonely Goat RC
08:35-08:45 176 Fiona Blyth FV40 Hyde Park Harriers
08:35-08:45 177 Jane Turton FV40 Team Manvers
08:35-08:45 178 Maria Rodgers FV40 Team Manvers
08:35-08:45 179 Tracy Grange F Team Manvers
08:35-08:45 180 Kelly RouaneTwitter F Team Manvers
08:35-08:45 181 Liz YatesTwitter FV40 Team Manvers
08:35-08:45 182 Claire Lackenby F Team Manvers
08:35-08:45 183 David Lennox MV40  
08:35-08:45 184 David CresseyTwitterStrava MV40  
08:35-08:45 185 Jonathan Fenton MV40 Valley Hill Runners
08:35-08:45 186 Claire Wilkinson FV40  
08:35-08:45 187 Sarah Armour FV40  
08:35-08:45 188 Helen WilkinsonStrava F Porter Valley Plodders
08:35-08:45 189 Nick Crapper MV40  
08:35-08:45 190 Joanne Battersby FV40 Smiley Paces
08:35-08:45 191 Karen UngerFacebookTwitterStrava FV40  
08:35-08:45 192 Lee Thompson MV40 Handsworth Roadhogs
08:35-08:45 193 Dominic Rice MV40  
08:35-08:45 194 Catherine Leonard F N/A
08:35-08:45 195 Ben McCartney M N/A
08:35-08:45 196 Rosie Harbor F N/A
08:35-08:45 197 Sarah Marks FV40  
08:35-08:45 198 Rebecca Parker FV40 Totley AC
08:35-08:45 199 Louise Duggan FV40 Team Manvers
08:35-08:45 200 Jen Jennings F Steel City Striders RC
08:35-08:45 201 Barry Corker MV40  
08:35-08:45 202 Craig BairdTwitterStrava MV40 Steel City Striders RC
08:35-08:45 203 Isaac Oliver M City of Sheffield and Dearne AC
08:35-08:45 204 Cathy Corker FV40  
08:35-08:45 205 Chris Duncan M  
08:35-08:45 206 Simon Holmes M  
08:35-08:45 207 Paul FirthStrava M  
08:35-08:45 208 Benjamin Riley M  
08:35-08:45 209 Matthew Millward MV40  
08:35-08:45 210 Richard Downs MV40  
08:35-08:45 211 Harry Downs M  
08:35-08:45 212 Sarah Jackson F Belper Harriers
08:35-08:45 213 Lois Carter F Belper Harriers
08:35-08:45 214 Elizabeth Nay F Clapham Chasers
08:35-08:45 215 Bart Lawrence M 100 Marathon Club
08:35-08:45 216 Tanya Rountree FV40 Wirksworth Running Club
08:35-08:45 217 Silke Krieger-Ford FV40  
08:35-08:45 218 Sharon Colwell FV40  
08:35-08:45 219 Janet Davies FV40 Notfast RC
08:35-08:45 220 David Bownes MV40 Steel City Striders RC
08:35-08:45 221 Rebeca RadfordStrava F Dronfield Diamonds
08:35-08:45 222 Luisa Schroeter F  
08:35-08:45 223 Alan Dalton MV40 (1) Steel City Striders (2) Macclesfield Harriers
08:35-08:45 224 Charley Burney F  
08:35-08:45 225 Beki Heaton F  
08:35-08:45 226 Faye Draper F  
08:35-08:45 227 Peter Anderton MV40  
08:35-08:45 228 Tracy Lever FV40 Kimberworth Striders
08:35-08:45 229 Steven Ross M Sheffield RC
08:35-08:45 230 Ben Rayner M  
08:35-08:45 231 William Simmons M  
08:35-08:45 232 Stephen Mallon M  
08:35-08:45 233 Ian Craven MV40  
08:35-08:45 234 Emily JohnsonStrava F  
08:35-08:45 235 Keith Tud Jackson MV40 Steel City Striders RC
08:35-08:45 236 Shaun Bellamy MV40  
08:35-08:45 237 Greg JonesInstagram MV40  
08:35-08:45 238 Janice RushFacebookTwitterStrava FV40 Roundhay Runners
08:35-08:45 239 Peter Rush MV40 Roundhay Runners
08:35-08:45 240 Helen Underwood F Roundhay Runners
08:35-08:45 241 Georgie Hill F Dark Peak Fell Runners
08:35-08:45 242 Kerry Griffin FV40  
08:35-08:45 243 Gary RichardsonTwitterInstagramStrava M Chorlton Runners
08:35-08:45 244 Sally Salter FV40 Team Manvers
08:35-08:45 245 Jill Davies FV40 Steel City Striders RC
08:35-08:45 246 Jon Varey MV40  
08:35-08:45 247 Helen Quirk F  
08:35-08:45 248 John Gollings MV40 NDRC
08:35-08:45 249 Iain Gillard MV40  
08:35-08:45 250 Andrew Hudson MV40  
08:35-08:45 251 Jessica Rowan F Wimbledon Windmilers
08:35-08:45 252 Richard Ward M Sheffield RC
08:35-08:45 253 Kat Love F Fat Boy
08:35-08:45 254 Rupert Pearson MV40 Fat Boy
08:35-08:45 255 John Gillet MV40  
08:35-08:45 256 Beverley Cook FV40 Scunthorpe & District AC
08:35-08:45 257 Melanie James FV40 Scunthorpe & District AC
08:35-08:45 258 Simon Richardson MV40 Scunthorpe & District AC
08:35-08:45 259 Sharon Rawlinson FV40 Scunthorpe & District AC
08:35-08:45 260 Nicola StraffordTwitterInstagram F  
08:35-08:45 261 Richard StraffordTwitter M  
08:35-08:45 262 Adam Connelly MV40 Steel City Striders RC
08:35-08:45 263 Fran Bailey FV40  
08:35-08:45 264 Nicola Guest FV40  
08:35-08:45 265 Alison Young FV40  
08:35-08:45 266 Emily Aldridge F  
08:35-08:45 267 Justine Furness FV40  
08:35-08:45 268 Paul Thompson MV40  
08:35-08:45 269 Emma Wilkinson F  
08:35-08:45 270 Michael Slater MV40 Steel City Striders RC
08:35-08:45 271 Miranda LarbiTwitterInstagram F  
08:35-08:45 272 Toby Gamlen M  
08:35-08:45 273 Andrew Loveridge M  
08:35-08:45 274 Guy Willatt MV40 Porter Valley Plodders
08:35-08:45 275 Sharon Ward FV40 Smiley Paces
08:35-08:45 276 Tony Southall MV40  
08:35-08:45 277 Ben Ashe MV40  
08:35-08:45 278 John Bridgman MV40 Steel City Striders RC
08:35-08:45 279 David Knight M Sheffield Hash House Harriers
08:35-08:45 280 Jill Marston-Giroux FV40 Stride out
08:35-08:45 281 Matt Boreman M  
08:35-08:45 282 Oskar Solvason MV40  
08:35-08:45 283 Magdalena Boo FV40 Steel City Striders RC
08:35-08:45 284 Helen Crimlisk FV40 Smiley Paces
08:35-08:45 285 Sarah Crossland FV40 Smiley Paces
08:35-08:45 286 Daniel Brown M  
08:35-08:45 287 Kathryn Taylor F Notts Women Runners
08:35-08:45 288 Nia Evans F  
08:35-08:45 289 Hannah Templeman F Vegan Runners UK
08:35-08:45 290 Russell Stevens M  
08:35-08:45 291 David Templeman M  
08:35-08:45 292 David FirthFacebookInstagramStrava M Steel City Striders RC
08:35-08:45 293 Debbie Grayson FV40 Must-Dash
08:35-08:45 294 James GarnettTwitter MV40 South Yorkshire Orienteers
08:35-08:45 295 Chris Newman MV40 N/A
08:35-08:45 296 John Rist MV40  
08:35-08:45 297 James Ellerby MV40  
08:35-08:45 298 Alison Phillips F Smiley Paces
08:35-08:45 299 Rachel Aiston FV40  
08:35-08:45 300 Andrew Harrison MV40  
08:45-09:00 305 Chris Platts MV40  
08:45-09:00 306 Louise Platts FV40  
08:45-09:00 307 Harriet Twells F Derwent Runners (Derby)
08:45-09:00 308 Gavin King MV40 Team Manvers
08:45-09:00 309 Jon Baldwin MV40  
08:45-09:00 310 Daniel Wall MV40 Ecclesfield Panthers
08:45-09:00 311 Arif AliFacebookTwitterStravaPower of 10 M Steel City Striders RC
08:45-09:00 312 Saleem Rafiq M  
08:45-09:00 313 Shoaib Rehman M  
08:45-09:00 314 Iftab Akram M  
08:45-09:00 315 Abdul Kaleel M  
08:45-09:00 316 Shehzad Saddiq MV40  
08:45-09:00 317 Zaheer Mahmood MV40 Sheffield RC
08:45-09:00 318 Asif Akram MV40  
08:45-09:00 319 Mohammed Ahmed MV40 Steel City Striders RC
08:45-09:00 320 Khalid Ghani M  
08:45-09:00 321 Ryan Talley MV40 Steel City Striders RC
08:45-09:00 322 Lee Everitt MV40  
08:45-09:00 323 Erica Harrison F  
08:45-09:00 324 Gary Haywood MV40  
08:45-09:00 325 Mark Wilson MV40 Steel City Striders RC
08:45-09:00 326 Andrea Patterson FV40 Strideout
08:45-09:00 327 Jake PattersonFacebookTwitter MV40  
08:45-09:00 328 Mike Daniels MV40 Bushfield Joggers
08:45-09:00 329 Rachael Horrocks FV40 Hyde Village Striders
08:45-09:00 330 Carl Corbidge MV40  
08:45-09:00 331 Ian Sharpe MV40 Chorlton Runners
08:45-09:00 332 Simon Kent MV40  
08:45-09:00 333 Andy Barlow MV40 Only Fools Run Courses
08:45-09:00 334 Lisa Sutherland F  
08:45-09:00 335 Jacqui Herring FV40 Steel City Striders RC
08:45-09:00 336 Dermot Reddin MV40  
08:45-09:00 337 Karl Beckett MV40 North Derbyshire RC
08:45-09:00 338 Dan DunbabinFacebook MV40 Warrington Running Club
08:45-09:00 339 Muhit Khan M Hazlemere Runners
08:45-09:00 340 Jonny ToyneFacebook MV40  
08:45-09:00 341 Julian Martin MV40  
08:45-09:00 342 Jude Bek F Chorlton Runners
08:45-09:00 343 Louise Cook FV40 Smiley Paces
08:45-09:00 344 Dawn Short FV40 Steel City Striders RC
08:45-09:00 345 Lisa Irvine FV40  
08:45-09:00 346 Simon Henry M  
08:45-09:00 347 Catherine Bowman FV40 Smiley Paces
08:45-09:00 348 Jo GreenFacebookStrava FV40 Dronfield Diamonds
08:45-09:00 349 Sharron Fitton FV40 Notts Women Runners
08:45-09:00 350 Philip Hall MV40 Hyde Village Striders
08:45-09:00 351 Piers Osborne M Sheffield RC
08:45-09:00 352 Julie Carrington FV40  
08:45-09:00 353 Oli Carrington M Newark AC
08:45-09:00 354 Brian Thornhill MV40  
08:45-09:00 355 Jenny Thompson F N/A
08:45-09:00 356 Peter Keats MV40 Steel City Striders RC
08:45-09:00 357 Liam Meggitt M Team Manvers
08:45-09:00 358 Mary Bellamy FV40  
08:45-09:00 359 Mark Fielding M Retford AC
08:45-09:00 360 Sam Spires M  
08:45-09:00 361 Simon Kimmins MV40 Wingerworth Wobblers
08:45-09:00 362 Nikki Smith FV40 Dronfield Diamonds
08:45-09:00 363 Diarmuid Cooper MV40  
08:45-09:00 364 Claire Wilkinson FV40 Kingstone Runners Barnsley
08:45-09:00 365 Eleanor Hurrell FV40 Lonely Goat RC
08:45-09:00 366 Craig Speakman MV40 Hyde Village Striders
08:45-09:00 367 Julie Speakman FV40 Hyde Village Striders
08:45-09:00 368 Joanne Taylor FV40 Notts Women Runners
08:45-09:00 369 Nicola Styring FV40  
08:45-09:00 370 Joanna Godfrey F  
08:45-09:00 371 Katherine Gill F  
08:45-09:00 372 Danielle Ashby F Strideout Woodhouse
08:45-09:00 373 Dave Murray M Chorlton Runners
08:45-09:00 374 Paul Clark MV40 North Derbyshire RC
08:45-09:00 375 Harriet Flint F Dronfield Diamonds
08:45-09:00 376 Paul Kippax MV40  
08:45-09:00 377 Andrew Staley M  
08:45-09:00 378 Liam Hall M  
08:45-09:00 379 Keith AshwoodFacebook MV40  
08:45-09:00 380 Louisa Corlett FV40 Littleborough Runners
08:45-09:00 381 Sam Turner MV40  
08:45-09:00 382 Penny Clarke F  
08:45-09:00 383 Craig Roberts MV40  
08:45-09:00 384 Nick Thompson MV40  
08:45-09:00 385 Joanne Farmer FV40 Dronfield Diamonds
08:45-09:00 386 Hannah Paton F  
08:45-09:00 387 Sue Charles FV40  
08:45-09:00 388 Jo Bonnett FV40  
08:45-09:00 389 Kate Wakefield FV40  
08:45-09:00 390 Nikki Gaubert FV40  
08:45-09:00 391 Dan Wilkinson MV40  
08:45-09:00 392 Matt Shorrock MV40  
08:45-09:00 393 Alistair Lofthouse MV40  
08:45-09:00 394 Gemma Stirrup FV40  
08:45-09:00 395 John Bysouth MV40  
08:45-09:00 396 Katie Green F  
08:45-09:00 397 James Ogden MV40 Steel City Striders RC
08:45-09:00 398 Sarah Uttley FV40 Steel City Striders RC
08:45-09:00 399 Helen Taylor FV40 Urban Fox Running
08:45-09:00 400 Kevin Fisher MV40 Lonely Goat RC
08:45-09:00 401 Dave Blakemore M  
08:45-09:00 402 David StoneFacebook MV40 Jog Derbyshire
08:45-09:00 403 Andrew CooperFacebookTwitter MV40 Dambusters Running Club
08:45-09:00 404 Gemma Jennewein FV40  
08:45-09:00 405 Debbie Handslip FV40 Nidd Valley Road Runners
08:45-09:00 406 Joseph BrownInstagram M  
08:45-09:00 407 Charlotte RoperStrava F Steel City Striders RC
08:45-09:00 408 Helen Williams FV40  
08:45-09:00 409 Penny Walker Wright FV40  
08:45-09:00 410 Alice Young FV40  
08:45-09:00 411 Sarah Allcard FV40 Steel City Striders RC
08:45-09:00 412 Tom Holdsworth M  
08:45-09:00 413 Lana Roy FV40  
08:45-09:00 414 Helen Curtis FV40  
08:45-09:00 415 Pat Rhodes FV40  
08:45-09:00 416 Helen Batty FV40  
08:45-09:00 417 Sarah EverestInstagram FV40  
08:45-09:00 418 Michelle Goodwin FV40  
08:45-09:00 419 Emma Cuff FV40  
08:45-09:00 420 Lauren Dobbs FV40  
08:45-09:00 421 Duncan Batty MV40  
08:45-09:00 422 Hayley Brown FV40 Crystal Peaks Runners
08:45-09:00 423 Martin Greenough MV40 Steel City Striders RC
08:45-09:00 424 Matthew Collinson M Steel City Striders RC
08:45-09:00 425 Angela Tod FV40  
08:45-09:00 426 Philip HarveyTwitter MV40  
08:45-09:00 427 Chris Ellison M  
08:45-09:00 428 Pauline Mark FV40  
08:45-09:00 429 Andy Baguley MV40 Chorlton Runners
08:45-09:00 430 Claire Howarth F Chorlton Runners
08:45-09:00 431 Neil Barker MV40 Dronfield Diamonds
08:45-09:00 432 David James MV40  
08:45-09:00 433 Claire Leader FV40 Holmfirth Harriers AC
08:45-09:00 434 Andrew Ingleton M  
08:45-09:00 435 Emma Robbins FV40 Dronfield Diamonds
08:45-09:00 436 Linda Rushworth FV40 North Derbyshire RC
08:45-09:00 437 Victoria Hufton FV40  
08:45-09:00 438 Penelope North FV40 Oakwell RunFIT
08:45-09:00 439 Mick Joyce M  
08:45-09:00 440 Peter Allmark MV40  
08:45-09:00 441 Ryan Holdsworth M  
08:45-09:00 442 Stephanie Johnston F  
08:45-09:00 443 Andew Deery M  
08:45-09:00 444 Natalie Khoaz FV40  
08:45-09:00 445 Mel Morison FV40  
08:45-09:00 446 Carl MellorTwitter M  
08:45-09:00 447 Martin Hirons MV40  
08:45-09:00 448 Tracy Harby FV40 7 Hills Harriers
08:45-09:00 449 James Bird M  
08:45-09:00 450 Emma Cairns F  
08:45-09:00 451 Katherine RichardsFacebookTwitterInstagramStrava FV40 UKRunChat Running Club
08:45-09:00 452 Claire Litherland FV40  
08:45-09:00 453 Cath Wheen FV40 Smiley Paces
08:45-09:00 454 Jonathan Proctor M  
08:45-09:00 455 Jenny Briddon F  
08:45-09:00 456 Paul Robinson MV40  
08:45-09:00 457 Sarah Priestley FV40 Long Eaton Running Club
08:45-09:00 458 Sam Schwab M N/A
08:45-09:00 459 Kimberley Simpson F  
08:45-09:00 460 Jane McCart F  
08:45-09:00 461 Anna James F Porter Valley Plodders
08:45-09:00 462 Chris Price MV40 York Acorn Running Club
08:45-09:00 463 Matthew Chappell M Steel City Striders RC
08:45-09:00 464 Eleanor Hall FV40 Strideout S8
08:45-09:00 465 Andrew Rolfe M  
08:45-09:00 466 Helen Cotton F Steel City Striders RC
08:45-09:00 467 Sara Ellison F  
08:45-09:00 468 Angela Hall F  
08:45-09:00 469 Tom Dowden M  
08:45-09:00 470 Richard Wolfendale M  
08:45-09:00 471 John Watson M  
08:45-09:00 472 Jo Thompson FV40  
08:45-09:00 473 Nicola Mumby FV40  
08:45-09:00 474 Alex Evans FV40  
08:45-09:00 475 Anna Pratt F  
08:45-09:00 476 Grace Fennelly F  
08:45-09:00 477 Mark Hinds MV40  
08:45-09:00 478 Patricia McCarthy FV40  
08:45-09:00 479 Katherine Boon F Dronfield Diamonds
08:45-09:00 480 Mark Taylor M  
08:45-09:00 481 Andrew Aziz M  
08:45-09:00 482 Jackie HallFacebook FV40 Hyde Village Striders
09:00-09:15 488 Jessica Harrison FV40 Beeston AC
09:00-09:15 489 Annette Taylor FV40 Notfast RC
09:00-09:15 490 Paul RussellTwitter MV40  
09:00-09:15 491 Jonathan Clitheroe M  
09:00-09:15 492 Martin Copeland MV40 Rebel Runners Nottingham
09:00-09:15 493 Julia Cobham F Penistone Footpath Runners & Athletic Club
09:00-09:15 494 Sam Heatley M  
09:00-09:15 495 Julia Walsh FV40  
09:00-09:15 496 John Walsh M  
09:00-09:15 497 Gabriele Thomas- NeherFacebookTwitterInstagramStrava FV40 Notts Women Runners
09:00-09:15 498 Debbie Rowlinson FV40  
09:00-09:15 499 Paul Bourne MV40 Porter Valley Plodders
09:00-09:15 501 Rebecca Sanders F Valley Hill Runners
09:00-09:15 502 John Wise M  
09:00-09:15 503 Mamen Vicente FV40 Porter Valley Plodders
09:00-09:15 504 Ian Adam MV40  
09:00-09:15 505 Samantha Hawthorne FV40  
09:00-09:15 506 Amelia Ashton F  
09:00-09:15 507 Martin RapierFacebookTwitterStrava MV40  
09:00-09:15 508 Julie Eckford FV40 Vegan Runners UK
09:00-09:15 509 William Heatley M  
09:00-09:15 510 Becky Stothard F  
09:00-09:15 511 David AppleyardTwitterInstagram MV40 N/A
09:00-09:15 512 Richard ColesFacebookTwitterStrava M  
09:00-09:15 513 Kurt Sullivan M  
09:00-09:15 514 Emma Butcher F Pure Mudders
09:00-09:15 515 Phillip Leedham MV40  
09:00-09:15 516 Michael Waring MV40 Handsworth Roadhogs
09:00-09:15 517 Shane Nicholl M Vegan Runners UK
09:00-09:15 518 Stephen Davie M  
09:00-09:15 519 Linda Foy FV40 Maltby Running Club
09:00-09:15 520 Sarah Morgan FV40 Worksop Harriers
09:00-09:15 521 Thalia Scott FV40 Pure Mudders
09:00-09:15 522 Ian Copley MV40 Barnsley Athletic Club
09:00-09:15 523 Jasmina TowersFacebook FV40 Smiley Paces
09:00-09:15 524 Anna Smith FV40  
09:00-09:15 525 Sam Harrison M  
09:00-09:15 526 Steven LewisStrava MV40 Steel City Striders RC
09:00-09:15 527 Emma Lewis FV40 Steel City Striders RC
09:00-09:15 528 Steve RenshawFacebookTwitter MV40  
09:00-09:15 529 Carolyn Jones FV40 Smiley Paces
09:00-09:15 530 Rob Leckie MV40  
09:00-09:15 531 Richard HoggardTwitterPower of 10 MV40  
09:00-09:15 532 Al Rogerson MV40  
09:00-09:15 533 Sally-Ann Rogerson FV40  
09:00-09:15 534 Amer Ahmed MV40  
09:00-09:15 535 Kev Roberts MV40  
09:00-09:15 536 Ben Green MV40  
09:00-09:15 537 Anna Turner FV40  
09:00-09:15 538 Liam WardFacebookTwitterInstagram M  
09:00-09:15 539 James BroomheadStrava M Steel City Striders RC
09:00-09:15 540 Su Justice FV40 Formula One Circuit Crew
09:00-09:15 541 Roger Barrett MV40 Wingerworth Wobblers
09:00-09:15 542 Richard Thomas MV40  
09:00-09:15 543 Paul McCarthy MV40  
09:00-09:15 544 Kathryn Thorpe F Barnsley Harriers
09:00-09:15 545 Stephen Wicks MV40 Wingerworth Wobblers
09:00-09:15 546 Anna DonkinFacebookTwitter F  
09:00-09:15 547 Stephen Barker MV40  
09:00-09:15 548 Mark WoodStrava M Pythons
09:00-09:15 549 Sarah Mackenzie FV40  
09:00-09:15 550 Jonathan Johnson MV40  
09:00-09:15 551 Joanne Eyre FV40 7 Hills Harriers
09:00-09:15 552 Amanda Ellis-Hill FV40 7127
09:00-09:15 553 Sarah Bramham FV40 7 Hills Harriers
09:00-09:15 554 Lisa Chan FV40 Holme Pierrepont RC
09:00-09:15 555 Simon WalkdenTwitterStrava MV40 Totley AC
09:00-09:15 556 John Harris MV40  
09:00-09:15 557 Gill Harris F Goodgym Sheffield
09:00-09:15 558 Alex Beauchamp MV40  
09:00-09:15 559 Jose Garcia MV40 Sheffield Triathlon Club
09:00-09:15 560 David Smalley MV40  
09:00-09:15 561 Daniel Grace M  
09:00-09:15 562 Lindsey Fawcett FV40  
09:00-09:15 563 Holly Jones F  
09:00-09:15 564 Gary Roche MV40 Steel City Striders RC
09:00-09:15 565 Karen WebsterTwitterInstagram FV40 North Derbyshire RC
09:00-09:15 566 Emily King F 7 Hills Harriers
09:00-09:15 567 Ryan Samworth M  
09:00-09:15 568 Marcus Adams MV40 Totley AC
09:00-09:15 569 Gillian Pearson FV40 Steel City Striders RC
09:00-09:15 570 Lee Higgins MV40  
09:00-09:15 571 Martin GleadowTwitterInstagramStrava M  
09:00-09:15 572 Ruth Aitken F  
09:00-09:15 573 David Gosling M  
09:00-09:15 574 Rebecca Gosling F  
09:00-09:15 575 Charlie Anderson F  
09:00-09:15 576 Barry Prowse M Doncaster Athletic Club
09:00-09:15 577 Sam Prowse FV40 Doncaster Athletic Club
09:00-09:15 578 Paul AdamsInstagram M Lincsquad
09:00-09:15 579 Katy Stokes FV40 Pure Mudders
09:00-09:15 580 Andrea Snowden FV40 Steel City Striders RC
09:00-09:15 581 Becky Linsell FV40  
09:00-09:15 582 Zoe Riordan FV40 Seven Hills Harriers
09:00-09:15 583 Jonathan Meyer MV40  
09:00-09:15 584 Charlotte Morley FV40 7 Hills Harriers
09:00-09:15 585 Carol Speight FV40 Smiley Paces
09:00-09:15 586 Jo Caisley FV40 Abingdon AC
09:00-09:15 587 Samantha Ward F Wingerworth Wobblers
09:00-09:15 588 Marianne Wilkinson F 7 Hills Harriers
09:00-09:15 589 Katie O'Brien F Strideout Aston
09:00-09:15 590 Victoria Harle F  
09:00-09:15 591 Julie Bridges FV40 Notts Women Runners
09:00-09:15 592 Tracey Cooper FV40 Notts Women Runners
09:00-09:15 593 David Whistler MV40  
09:00-09:15 594 Judith Whistler FV40  
09:00-09:15 595 Kevin Wong MV40 Pure Mudders
09:00-09:15 596 John Hamshaw Thomas MV40  
09:00-09:15 597 John Bates MV40  
09:00-09:15 598 Cynthia Checkley F  
09:00-09:15 599 Sue McIlroy FV40 Strideout Aston
09:00-09:15 600 Sarah Lawrence F  
09:00-09:15 601 Laura Hollywood F  
09:00-09:15 602 Chris Peachey MV40 Chorlton Runners
09:00-09:15 603 Chris Pattison MV40 Derbyshire Dynamos
09:00-09:15 604 Jason Parkinson MV40  
09:00-09:15 605 Eloise Billington F Vegan Runners UK
09:00-09:15 606 Kathryn Roughton F 7 Hills Harriers
09:00-09:15 607 Adrian List M  
09:00-09:15 608 David Holland MV40  
09:00-09:15 609 Martin Doherty MV40 Norfolk Gazelles AC
09:00-09:15 610 Dominic Sleath MV40 Steel City Striders RC
09:00-09:15 611 Ellen Barr F  
09:00-09:15 612 Stuart Barfield M  
09:00-09:15 613 Jaffel Versi MV40  
09:00-09:15 614 Sarah Goodwin FV40  
09:00-09:15 615 Paul Goodwin MV40  
09:00-09:15 616 Neil Adams MV40  
09:00-09:15 617 Georgina CogginsFacebookTwitter FV40  
09:00-09:15 618 Craig Baxter MV40  
09:00-09:15 619 Martin Todd MV40  
09:00-09:15 620 Jane Noble FV40 Strideout S8
09:00-09:15 621 Simon Wiles MV40 Steel City Striders RC
09:00-09:15 622 Neil Walker MV40 Formula One Circuit Crew
09:00-09:15 623 Paula Moffat FV40 7 Hills Harriers
09:00-09:15 624 Karen Spark FV40  
09:00-09:15 625 John Rafferty MV40  
09:00-09:15 626 Kevin Randall M Valley Hill Runners
09:00-09:15 627 Richard Lee MV40 Hyde Village Striders
09:00-09:15 628 Kelly Rhodes FV40  
09:00-09:15 629 Jim Danson MV40 Steel City Striders RC
09:00-09:15 630 Lindsay Stansall FV40 Pure Mudders
09:00-09:15 631 Karen Mason FV40  
09:00-09:15 632 Rosanna O'Hara F Dronfield Diamonds
09:00-09:15 633 Cornelius Lotter MV40 Ron's Runners
09:00-09:15 634 Sarah Bird FV40 Eye Community Runners
09:00-09:15 635 Alastair Graham M  
09:00-09:15 636 Jayne Hemmingham FV40 7 Hills Harriers
09:00-09:15 637 Marion Earl FV40  
09:00-09:15 638 Carey New FV40  
09:00-09:15 639 Andrew New MV40  
09:00-09:15 640 Sally Brown F  
09:00-09:15 641 Elaine McMillan FV40 Eye Community Runners
09:00-09:15 642 Anne Morley FV40  
09:00-09:15 643 Kim Revill FV40 Strideout Aston
09:00-09:15 644 John Wilkinson M  
09:00-09:15 645 Maddy Stretton F Washlands Women Runners
09:00-09:15 646 Joanne Bell FV40 Washlands Women Runners
09:00-09:15 647 Beccy CoatesFacebook FV40 7 Hills Harriers
09:00-09:15 648 Mike Powell M Valley Striders AC
09:00-09:15 649 Phill Taylor MV40  
09:00-09:15 650 Abigail Cast FV40 Rushcliffe AC
09:00-09:15 651 Karen Archer FV40 Rebel Runners Nottingham
09:00-09:15 652 David Archer MV40 Rebel Runners Nottingham
09:00-09:15 653 Sarah Melrose FV40 Rebel Runners Nottingham
09:00-09:15 654 Kat Wood F  
09:00-09:15 655 Karen Dobson FV40  
09:00-09:15 656 Vicki Gill F  
09:00-09:15 657 Sally Hamilton FV40 Strideout Aston
09:00-09:15 658 Michelle Pallett FV40 7 Hills Harriers
09:00-09:15 659 Ian Richardson MV40 Steel City Striders RC
09:00-09:15 660 Ian Spencer MV40 Steel City Striders RC
09:00-09:15 661 Ellena HarringtonFacebookInstagramStrava F Strideout Aston
09:00-09:15 662 Helena Wootton FV40 Formula One Circuit Crew
09:00-09:15 663 Hugh Jenkins MV40 Rebel Runners Nottingham
09:00-09:15 664 Zeyd Kateregga MV40  
09:00-09:15 665 Rachel Anderson FV40 Steel City Striders RC
09:00-09:15 666 John Anderson MV40  
09:00-09:15 667 Martin Weller MV40  
09:00-09:15 668 Jill Malbon F  
09:00-09:15 669 Andrea Western FV40  
09:00-09:15 670 Joanne Andrew FV40  
09:00-09:15 671 Liz Hemsworth FV40  
09:00-09:15 672 Lucy Darrington F  
09:00-09:15 673 Lisa Carrack F  
09:00-09:15 674 Grace Payne F Chorlton Runners
09:00-09:15 675 Neil Mower MV40 Team Manvers
09:00-09:15 676 Jane HuwsTwitter FV40 Steel City Striders RC
09:00-09:15 677 Adele Blinston FV40  
09:00-09:15 678 Lynsey Hall FV40 Pershore Plum Plodders
09:00-09:15 679 Richard Delaney MV40 N/A
09:00-09:15 680 Caroline Foster FV40  
09:00-09:15 681 Matthew Cadman M RunnerBlades
09:00-09:15 682 Caroline Mynes FV40 7 Hills Harriers
09:15-09:30 687 Oliver Burt M Lonely Goat RC
09:15-09:30 688 Peter Davis M  
09:15-09:30 689 Andrea Coupland FV40  
09:15-09:30 690 Aj Taylor MV40 TNRC
09:15-09:30 691 Brian Evans MV40  
09:15-09:30 692 Ashley Mellors M  
09:15-09:30 693 Mark Williams M  
09:15-09:30 694 Delia Watts FV40 Smiley Paces
09:15-09:30 695 Michael Wu M Steel City Striders RC
09:15-09:30 696 Laura KohaInstagram F  
09:15-09:30 697 Emma Harwood FV40 Strideout Aston
09:15-09:30 698 Michael Parden MV40  
09:15-09:30 699 Jan Wallis FV40  
09:15-09:30 700 Shihaam NizamStrava MV40  
09:15-09:30 701 Amanda Towers FV40 Strideout
09:15-09:30 702 Duncan Bannister MV40  
09:15-09:30 703 Paul Mount MV40  
09:15-09:30 704 Helen Cain FV40 Steel City Striders RC
09:15-09:30 705 Dana AbdulkarimTwitter F Goodgym Sheffield
09:15-09:30 706 Richard Smith M  
09:15-09:30 707 Andrew Cox MV40  
09:15-09:30 708 Suzie Roscoe F Congleton Harriers
09:15-09:30 709 Michelle Stevens FV40 Congleton Harriers
09:15-09:30 710 Rob ParkinFacebook MV40 Congleton Harriers
09:15-09:30 711 David Whittaker MV40 Congleton Harriers
09:15-09:30 712 Sarah Proudmore FV40 Congleton Harriers
09:15-09:30 713 Nina Rose FV40  
09:15-09:30 714 Alison Cowley FV40 North Derbyshire RC
09:15-09:30 715 Helen Alford F  
09:15-09:30 716 Sally Wales F Goodgym
09:15-09:30 717 Daniel Ashcroft MV40 Matlock Athletic Club
09:15-09:30 718 Andrea Ross F Clapham Chasers
09:15-09:30 719 Shira Baram FV40  
09:15-09:30 720 Darren Calvert M Bramley Breezers
09:15-09:30 721 Jennifer Worthy FV40 Dronfield Diamonds
09:15-09:30 722 Lee ThurstonFacebookTwitterStrava M  
09:15-09:30 723 Sinan Al-Bermani M  
09:15-09:30 724 David Rowe MV40  
09:15-09:30 725 Sarah Leah FV40 Bramhall Runners
09:15-09:30 726 Kevin Briston M  
09:15-09:30 727 Kate Tetley F Strideout S8
09:15-09:30 728 Ailsa Berry F Strideout
09:15-09:30 729 Emma Potts F Strideout Aston
09:15-09:30 730 Mel Corby FV40 Dronfield Diamonds
09:15-09:30 731 Jenny Gallacher FV40 Dronfield Diamonds
09:15-09:30 732 Chris Bradley MV40  
09:15-09:30 733 Sam Needham M Steel City Striders RC
09:15-09:30 734 Jo Maher FV40 Ingle Ladies Runners
09:15-09:30 735 Rob Elliott M  
09:15-09:30 736 Glynn Jones MV40 Doncaster Athletic Club
09:15-09:30 737 Tracy Knight FV40 Dronfield Diamonds
09:15-09:30 738 Annabel Attenborough FV40 Notts Women Runners
09:15-09:30 739 Susan GillieFacebookTwitter F Goodgym Sheffield
09:15-09:30 740 Lisa Ryles FV40 Rotherham Harriers and AC
09:15-09:30 741 Maggie Watkins FV40 Manx Fell Runners
09:15-09:30 742 Amanda Scott-Barker FV40 Notts Women Runners
09:15-09:30 743 Charmaine Clements F  
09:15-09:30 744 Jennifer Turner FV40 Kimberley & District Striders
09:15-09:30 745 Sharon Granger FV40 Notts Women Runners
09:15-09:30 746 Teresa Burgin FV40 Notts Women Runners
09:15-09:30 747 Donna Layton FV40  
09:15-09:30 748 Louise Mellor FV40 Notts Women Runners
09:15-09:30 749 Maria Robinson FV40  
09:15-09:30 750 Jonathan Havenhand MV40  
09:15-09:30 751 Megan Newhall FV40 7 Hills Harriers
09:15-09:30 752 Ian Drysdale M Goodgym
09:15-09:30 753 Richard Sulley MV40  
09:15-09:30 754 Leeann Williamson FV40 7 Hills Harriers
09:15-09:30 755 Patrice Kane FV40 Must Dash
09:15-09:30 756 Kirstine Archer F Formula One Circuit Crew
09:15-09:30 757 Tom Hughes M  
09:15-09:30 758 Fran Boffey F  
09:15-09:30 759 Iain Kane MV40 Must Dash
09:15-09:30 760 Jay StocksFacebookStrava FV40 Smiley Paces
09:15-09:30 761 Axel Jennewein MV40  
09:15-09:30 762 Jak Fordyce M P.O.D.S.S.
09:15-09:30 763 Lorraine Edmunds FV40  
09:15-09:30 764 Felipe Del Solar MV40 Totley AC
09:15-09:30 765 Gordon Wood MV40 Dronfield Diamonds
09:15-09:30 766 Steve GourlayFacebookTwitterInstagramStrava MV40  
09:15-09:30 767 Luke Prest M Steel City Striders RC
09:15-09:30 768 Simon Limbert M  
09:15-09:30 769 Jonathan Holmes M  
09:15-09:30 770 Jason Parker MV40  
09:15-09:30 771 Judy Beautyman FV40  
09:15-09:30 772 Christine Hicks F  
09:15-09:30 773 Johanna Brewer F  
09:15-09:30 774 Eleanor Gregory F 7 Hills Harriers
09:15-09:30 775 Karen McNulty FV40  
09:15-09:30 776 Chris DugherFacebookTwitterStrava MV40  
09:15-09:30 777 Alex Hanson FV40  
09:15-09:30 778 Alicia Sewell F  
09:15-09:30 779 Paul Rodgers MV40  
09:15-09:30 780 Ian Pattenden MV40  
09:15-09:30 781 Catherine McKeownTwitter FV40 Steel City Striders RC
09:15-09:30 782 Robin Wood MV40  
09:15-09:30 783 Sarah Moore F Steel City Striders RC
09:15-09:30 784 Tim Moore MV40  
09:15-09:30 785 Abby Sawyer FV40 Totley AC
09:15-09:30 786 John Powlton M  
09:15-09:30 787 Gavin Stacey MV40  
09:15-09:30 788 Jason Saville MV40 Oakwell RunFIT
09:15-09:30 789 Andy Tootell MV40  
09:15-09:30 790 Sarah Nolan F Strideout Aston
09:15-09:30 791 Matt Strutt MV40  
09:15-09:30 792 Stuart Gall MV40 North Leeds Fell Runners
09:15-09:30 793 Andrew WoffindinFacebookTwitterStravaLinkedIn MV40 Steel City Striders RC
09:15-09:30 794 Ian RandsTwitterInstagram MV40  
09:15-09:30 795 Phil HancoxInstagram M  
09:15-09:30 796 Ben Elmore M Steel City Striders RC
09:15-09:30 797 Luke Jackson M Valley Hill Runners
09:15-09:30 798 Julie Winter FV40  
09:15-09:30 799 Sarah Keeling F  
09:15-09:30 800 Clare Brizzolara FV40  
09:15-09:30 801 Wendy Groom FV40 7 Hills Harriers
09:15-09:30 802 Dawn Terry FV40  
09:15-09:30 803 Kim Longbon F Goodgym Sheffield
09:15-09:30 804 Emily Loveridge F  
09:15-09:30 805 Megan CroftsInstagram F Clowne Road Runners Club
09:15-09:30 806 Karen Horsefield FV40  
09:15-09:30 807 Bertha Rohenkohl F Goodgym Sheffield
09:15-09:30 808 Jane Rhodes F  
09:15-09:30 809 Sarah Elizabeth Bradbury F Mansfield Harriers
09:15-09:30 810 Tina Copcutt FV40 Mansfield Harriers
09:15-09:30 811 Andy Davis MV40  
09:15-09:30 812 Jill Edmondson FV40  
09:15-09:30 813 Kirsty Ibbotson FV40  
09:15-09:30 814 Allison Rippon FV40  
09:15-09:30 815 Victoria Pearson F  
09:15-09:30 816 Paul LymanInstagram MV40  
09:15-09:30 817 Alice Durrant F Chorlton Runners
09:15-09:30 818 Claudia Robles Morse FV40 Manchester Triathlon Club
09:15-09:30 819 James Page M  
09:15-09:30 820 Roger Brookes MV40  
09:15-09:30 821 Adrian Highland MV40  
09:15-09:30 822 Beth Green F Vegan Runners UK
09:15-09:30 823 Rosey Alexander FV40  
09:15-09:30 824 Tanja Sumner FV40  
09:15-09:30 825 Kieran Williams MV40  
09:15-09:30 826 Butnariuc Denisa F  
09:15-09:30 827 John WildeStrava MV40 Oakwell RunFIT
09:15-09:30 828 Maggie Bowden FV40  
09:15-09:30 829 Michael Chambers M Chorlton Runners
09:15-09:30 830 Andrew Waters MV40 Goodgym Sheffield
09:15-09:30 831 Tony Payne MV40 Chorlton Runners
09:15-09:30 832 Alan Chapman MV40  
09:15-09:30 833 David Beard MV40  
09:15-09:30 834 Jonathan Clark MV40  
09:15-09:30 835 Zoe Butterworth FV40  
09:15-09:30 836 Dot Kesterton FV40 Steel City Striders RC
09:15-09:30 837 Doreen Goodwin FV40  
09:15-09:30 838 Markus Reuber MV40 South Yorkshire Orienteers
09:15-09:30 839 Jane Bowles FV40 Steel City Striders RC
09:15-09:30 840 Duncan Cowie MV40 Sinfin Running Club
09:15-09:30 841 Ellie Benten FV40  
09:15-09:30 842 Gideon Kasompe M  
09:15-09:30 843 Louise Isherwood FV40 Norfolk Gazelles AC
09:15-09:30 844 Nick Denton MV40  
09:15-09:30 845 Nick Law M  
09:15-09:30 846 Tim Bridge M  
09:15-09:30 847 Kyra Campbell F  
09:15-09:30 848 Stephen Hill MV40  
09:30-09:45 854 Matthew Walsh M  
09:30-09:45 855 Neil AlbistonStrava MV40  
09:30-09:45 856 Martin Marples MV40  
09:30-09:45 857 Simon Boast MV40 Marlborough Running Club
09:30-09:45 858 Gary Boast M  
09:30-09:45 859 Mike Boast MV40 Redway Runners
09:30-09:45 860 Neil Harrison MV40  
09:30-09:45 861 Angela Harrison FV40  
09:30-09:45 862 Angela MarshStrava F  
09:30-09:45 863 Steph Gale FV40  
09:30-09:45 864 Pip Taylor MV40 Prestwich AC
09:30-09:45 865 Myles Jones MV40  
09:30-09:45 866 Keelie Watts FV40 Strideout
09:30-09:45 867 Richard Fenn M  
09:30-09:45 868 Paul Drury MV40 Glossopdale Harriers
09:30-09:45 869 Leigh Hodgson MV40  
09:30-09:45 870 Paul Turner MV40  
09:30-09:45 871 David AdamsFacebookTwitterInstagramStravaFlickr MV40 Steel City Striders RC
09:30-09:45 872 Martin McAssey MV40  
09:30-09:45 873 Richard Heaviside MV40  
09:30-09:45 874 Martyn LeeFacebookStrava MV40  
09:30-09:45 875 Michael Walsh M Didsbury runners
09:30-09:45 876 Richard Whitaker MV40  
09:30-09:45 877 Lia De Faveri F Pudsey Pacers RC
09:30-09:45 878 Paula Robinson FV40  
09:30-09:45 879 Muniza Brazier F  
09:30-09:45 880 James EllwoodStrava MV40 Porter Valley Plodders
09:30-09:45 881 Emily Pieters FV40  
09:30-09:45 882 Richard GarrodFacebookTwitterStrava M  
09:30-09:45 883 Jonathan Milner M  
09:30-09:45 884 Matthew Durman M  
09:30-09:45 885 Michael Reed M Pythons
09:30-09:45 886 Tony Logan MV40  
09:30-09:45 887 Carl Brown MV40 Blaydon Harriers & AC
09:30-09:45 888 Julie Dean FV40 Team Derby Runner
09:30-09:45 889 Andy Hammon MV40  
09:30-09:45 890 Kevin Jackson MV40  
09:30-09:45 891 Helen Whitham FV40 Kimberley & District Striders
09:30-09:45 892 Chris Worth M Kimberley & District Striders
09:30-09:45 893 Paul Mann M  
09:30-09:45 894 Sallyann Winslow FV40 Steel City Striders RC
09:30-09:45 895 Joe Boynton M  
09:30-09:45 896 Sarah Slowther F  
09:30-09:45 897 Clare Hawes FV40 Strideout Aston
09:30-09:45 898 Andrew ByromTwitterInstagram MV40 North Leeds Fell Runners
09:30-09:45 899 Ben HulettFacebookTwitterInstagramStrava M Steel City Striders RC
09:30-09:45 900 Beth Blunt FV40  
09:30-09:45 901 Matthew Blunt MV40  
09:30-09:45 902 Joseph Allen M North Derbyshire RC
09:30-09:45 903 Imke von Haaren F  
09:30-09:45 904 Heledd Heywood F  
09:30-09:45 905 Julie Davies FV40  
09:30-09:45 906 Jennifer CoulterFacebook FV40  
09:30-09:45 907 Medhat Abdelsalam M  
09:30-09:45 908 Jane Acty F  
09:30-09:45 909 Sally MorganFacebookStrava FV40  
09:30-09:45 910 Ian Morgan MV40  
09:30-09:45 911 Fran Allen F  
09:30-09:45 912 Trina Ryan FV40  
09:30-09:45 913 Russell Priest M  
09:30-09:45 914 Claire Bewsher FV40  
09:30-09:45 915 Nicola Jay FV40  
09:30-09:45 916 Jan Owen FV40  
09:30-09:45 917 Sarah Moss FV40 Hallamshire Harriers Sheffield
09:30-09:45 918 Karen Edwards FV40  
09:30-09:45 919 Catherine Worsley FV40 Astley & Tyldesley Road Runners
09:30-09:45 920 Helen Moran FV40 N/A
09:30-09:45 921 Libby Jones F  
09:30-09:45 922 Carolyn Chadwick FV40  
09:30-09:45 923 Richard Jones MV40  
09:30-09:45 924 Victoria Brown F  
09:30-09:45 925 Christine Copson FV40 Stockport Tri Club
09:30-09:45 926 Nathanial Marshall M  
09:30-09:45 927 Rachel Cadey FV40 Killamarsh Kestrels
09:30-09:45 928 Claire MacNeill FV40 Davenport Runners
09:30-09:45 929 Rosanna Naughton F Davenport Runners
09:30-09:45 930 Karen Belfield FV40 Davenport Runners
09:30-09:45 931 Kathryn Roberts FV40 Warrington Running Club
09:30-09:45 932 Darren Roberts MV40 Warrington Running Club
09:30-09:45 933 Mandy Taylor FV40 Steel City Striders RC
09:30-09:45 934 Janine Frost FV40  
09:30-09:45 935 Jaime Tillyer FV40  
09:30-09:45 936 Marisa RowdingInstagram FV40  
09:30-09:45 937 Lucy Moulding F  
09:30-09:45 938 Toni Cross F  
09:30-09:45 939 Lynne Prince FV40  
09:30-09:45 940 Mark Whittaker MV40  
09:30-09:45 941 David Price MV40 Steel City Striders RC
09:30-09:45 942 Liz Allen F  
09:30-09:45 943 Kim Davies FV40 Team Manvers
09:30-09:45 944 Tom McCarthy MV40  
09:30-09:45 945 Chris Caddy MV40 STH Running Group
09:30-09:45 946 Kate Solomon F Hyde Park Harriers
09:30-09:45 947 Tom DaviesFacebookStrava MV40  
09:30-09:45 948 Olivia Jeffree F  
09:30-09:45 949 Phil Harper MV40  
09:30-09:45 950 Zaheer Riaz M  
09:30-09:45 951 Andrew Glossop M  
09:30-09:45 952 Vanessa Craven FV40  
09:30-09:45 953 Katie Jackson F  
09:30-09:45 954 Rowena Sharma FV40 Steel City Striders RC
09:30-09:45 955 Maggie McKenna FV40  
09:30-09:45 956 Gareth Pert MV40 Steel City Striders RC
09:30-09:45 957 Katherine RogersTwitter FV40  
09:30-09:45 958 David Belcher MV40  
09:30-09:45 959 Sharon Mitchell F Stride out
09:30-09:45 960 Chris Hanson MV40  
09:30-09:45 961 Nicola Ennis FV40  
09:30-09:45 962 Jane Kirkby F Totley AC
09:30-09:45 963 Jonathan Rist MV40  
09:30-09:45 964 Richard Edwards MV40 Hyde Park Harriers
09:30-09:45 965 Maria Maith F  
09:30-09:45 966 Mark Watson MV40  
09:30-09:45 967 Stuart RogersTwitter M  
09:30-09:45 968 Aisling Redmond F  
09:30-09:45 969 Kate Baker F BLRC
09:30-09:45 970 Asha Pritchard F  
09:30-09:45 972 Peter Mitchell MV40  
09:30-09:45 973 Hannah Wellington F  
09:30-09:45 974 Laura Hammon FV40  
09:30-09:45 975 Kay Knowles F Southbank Running Club Nottingham
09:30-09:45 976 Dan Doona M  
09:30-09:45 977 Sam Blackwell FV40 Salford Metropolitan AC
09:30-09:45 978 Christopher Wood M  
09:30-09:45 979 Susan ForbesTwitterInstagram FV40 Doncaster Athletic Club
09:30-09:45 980 Jayne Frost FV40 Hyde Village Striders
09:30-09:45 981 Julia Johnson FV40 Hallamshire Harriers Sheffield
09:30-09:45 982 Bridget Allenby FV40  
09:30-09:45 983 Jane Langham FV40  
09:30-09:45 984 Matt Gibson MV40  
09:30-09:45 985 Dave JohnsonFacebookTwitter MV40 Kings Heath RC - The Lions
09:30-09:45 986 Niamh Mason FV40 Valley Hill Runners
09:30-09:45 987 Chrissie Barron F Askern & District RC
09:30-09:45 988 Lindsey Motaleb F Steel City Striders RC
09:30-09:45 990 Marie Jones FV40  
09:30-09:45 991 Michael May MV40 North Derbyshire RC
09:30-09:45 992 Andrew Hulse MV40 N/A
09:30-09:45 993 Jo-Anne Wau FV40  
09:30-09:45 994 Samantha Mills FV40 Stride out
09:30-09:45 995 Tom Heaton M  
09:30-09:45 996 Jo Quinlen FV40  
09:30-09:45 997 Catherine Godden F Dronfield Diamonds
09:30-09:45 998 Cara Sass F Hyde Park Harriers
09:30-09:45 999 Rachel Coleman F  
09:30-09:45 1000 Tony Coleman M  
09:30-09:45 1001 Libby Grant F Strideout Crookes
09:30-09:45 1002 Alex Garrett M  
09:30-09:45 1003 Adrian Rowan MV40  
09:30-09:45 1004 Rosemary Elmore FV40  
09:30-09:45 1005 John Parry MV40  
09:30-09:45 1006 Niall Shamma MV40  
09:30-09:45 1007 Tim Clarke MV40  
09:30-09:45 1008 Thomas Hiddleston M  
09:30-09:45 1009 David Frixon M  
09:30-09:45 1010 Robert Taylor M  
09:30-09:45 1011 Gareth Kitchener M  
09:30-09:45 1012 Michael Laycock M  
09:30-09:45 1013 Joseph Fell M Sutton in Ashfield Harriers & AC
09:30-09:45 1014 Kate Hamilton FV40  
09:30-09:45 1015 Simon Everett M  
09:30-09:45 1016 Rhodri Thomas M  
09:30-09:45 1017 Colin Tucker MV40 Penny Lane Striders
09:30-09:45 1018 Paul Markall MV40  
09:30-09:45 1019 Hannah Coates F Chorlton Runners
09:30-09:45 1020 Katie Coulter F  
09:30-09:45 1021 Elly Bushnell F Dronfield Diamonds
09:30-09:45 1022 Nicola Marshall FV40  
09:30-09:45 1023 Tom Miller M  
09:30-09:45 1024 Vicky Bratby FV40 7 Hills Harriers
09:30-09:45 1025 Ali Robinson FV40 Sheffield Hash House Harriers
09:30-09:45 1026 Jane Ellis FV40 Weir Runners
09:30-09:45 1027 Jessica Mardell F  
09:30-09:45 1028 Dawn Wesson F  
09:30-09:45 1029 Andrew Ruddiforth M Dronfield Diamonds
09:30-09:45 1030 Gareth TidmarshInstagram MV40  
09:30-09:45 1031 Matthew Crowther M Steel City Striders RC
09:30-09:45 1032 Catriona Furness FV40  
09:30-09:45 1033 John Nicholson MV40 Farnham Triathlon Club
09:30-09:45 1034 Lewis SkinnerFacebookTwitterInstagramStrava M Team Sloth OCR
09:45-10:00 1040 Kerry Hudson FV40 Fetch Everyone
09:45-10:00 1041 Martin BrookTwitterStrava MV40  
09:45-10:00 1042 Vera Alker FV40 Rebel Runners Nottingham
09:45-10:00 1043 Mark Bennett MV40  
09:45-10:00 1044 Jawad QasrawiStrava MV40 smallparkBIGRUN
09:45-10:00 1045 Rachel Sheldrake FV40 Notfast RC
09:45-10:00 1046 Robert Kelsall MV40  
09:45-10:00 1047 Suzanne Lawson FV40  
09:45-10:00 1048 Jayne Abdy FV40  
09:45-10:00 1049 Chris Heggs MV40 Sheffield RC
09:45-10:00 1050 Chris Dye MV40  
09:45-10:00 1051 Robert Shepherd M  
09:45-10:00 1052 Matthew Berry M  
09:45-10:00 1053 Jess Meadley F  
09:45-10:00 1054 Nicole Nield FV40 Steel City Striders RC
09:45-10:00 1055 Matthew Smart M  
09:45-10:00 1056 Adam Smart M  
09:45-10:00 1057 Dee Beaumont FV40  
09:45-10:00 1058 Ritchie Humphreys MV40  
09:45-10:00 1059 Zoe Roberts FV40 Strideout
09:45-10:00 1060 Neil Roberts MV40  
09:45-10:00 1061 Brian Shepherd MV40  
09:45-10:00 1062 Michelle Dyer FV40  
09:45-10:00 1063 Steve LoveridgeFacebookStrava M Marple Runners
09:45-10:00 1064 Mark Chesman MV40 Scunthorpe & District AC
09:45-10:00 1065 Rob Hobson MV40  
09:45-10:00 1066 Rob Gill M Porter Valley Plodders
09:45-10:00 1067 Kate AdkinsTwitterInstagram F Porter Valley Plodders
09:45-10:00 1068 Paul Adkins MV40 Bramhall Runners
09:45-10:00 1069 Jacqui Naylor F Bilsthorpe ladies
09:45-10:00 1070 Anthony Nagle MV40 Valley Hill Runners
09:45-10:00 1071 Sarah Coates F Steel City Striders RC
09:45-10:00 1072 Joanne Longstaff FV40  
09:45-10:00 1073 Christopher John Midgley MV40  
09:45-10:00 1074 Stephen Dicks MV40 Olney Runners AC
09:45-10:00 1075 Gisela Cooper FV40 Smiley Paces
09:45-10:00 1076 John Felton MV40 Oldham & Royton H & AC
09:45-10:00 1077 Donna Gardner F Oldham & Royton H & AC
09:45-10:00 1078 Mark Beard MV40 Rochdale Tri Club
09:45-10:00 1079 Nigel Arding MV40  
09:45-10:00 1080 Helena Grady FV40  
09:45-10:00 1081 Richard Sheldon MV40 Team Manvers
09:45-10:00 1082 Phil LomasStravaPower of 10 MV40 Astley & Tyldesley Road Runners
09:45-10:00 1083 Stephen Savage MV40 Valley Hill Runners
09:45-10:00 1084 Keith Paddock MV40 N/A
09:45-10:00 1085 Julie Corne FV40 Jog Derbyshire
09:45-10:00 1086 Zoe Boyes FV40 Jog Derbyshire
09:45-10:00 1087 Bryony Marriott F Steel City Striders RC
09:45-10:00 1088 Mark McGee MV40  
09:45-10:00 1089 Wendy Mcmahon F Glossopdale Harriers
09:45-10:00 1090 Richard Copeland MV40 Steel City Striders RC
09:45-10:00 1091 Lynne Dixon F  
09:45-10:00 1092 Kerry Gregory FV40  
09:45-10:00 1093 Sally-Anne Mcwilliam FV40  
09:45-10:00 1094 Claire Gardner FV40 Smiley Paces
09:45-10:00 1095 Kathy McClintockInstagramStrava F Putney Running Club
09:45-10:00 1096 Kim JowittTwitter F  
09:45-10:00 1097 Katie Owen F  
09:45-10:00 1098 Kerry Padley FV40 Scunthorpe & District AC
09:45-10:00 1099 Richard SmithFacebookStrava MV40 Steel City Striders RC
09:45-10:00 1100 Steve Hewitt M  
09:45-10:00 1101 Emma Beal F Steel City Striders RC
09:45-10:00 1102 Kerrys Clark FV40  
09:45-10:00 1103 Kenton Sheppard MV40  
09:45-10:00 1104 Kirsty DentonStrava FV40  
09:45-10:00 1105 Tomasz Kasprus M N/A
09:45-10:00 1106 Jenni Monach FV40  
09:45-10:00 1107 Richard Watchorn MV40  
09:45-10:00 1108 Tom Newton M  
09:45-10:00 1109 Gaynor Jennings F Bilsthorpe Ladies Running Club
09:45-10:00 1110 Rachel Tomlinson F Meltham AC
09:45-10:00 1111 Lee Shears MV40 Lymm Runners
09:45-10:00 1112 Carl Smith MV40  
09:45-10:00 1113 Jeff Crofts MV40  
09:45-10:00 1114 Sarah Wales F Smiley Paces
09:45-10:00 1115 James Smith M Goodgym
09:45-10:00 1116 Joanne LambertTwitter FV40  
09:45-10:00 1117 Chris Rea MV40 Steel City Striders RC
09:45-10:00 1118 Anna Hodge F Greno Goonies
09:45-10:00 1119 Alison Hargreaves F Hyde Park Harriers
09:45-10:00 1120 Nicola Eastwood FV40 Stamford Striders
09:45-10:00 1121 Paul Morris MV40  
09:45-10:00 1122 Karen Eastwood FV40  
09:45-10:00 1123 Thomas Dodd M  
09:45-10:00 1124 Max Harrop M  
09:45-10:00 1125 Gill Shearer FV40 N/A
09:45-10:00 1126 Tim Shearer MV40 N/A
09:45-10:00 1127 Angela Millns FV40 Killamarsh Kestrels
09:45-10:00 1128 Jessica ShawInstagramStrava F  
09:45-10:00 1129 Joanne Cole F  
09:45-10:00 1130 Sonia Ross FV40 Warrington Running Club
09:45-10:00 1131 Jonathan Cundill MV40  
09:45-10:00 1132 Jennifer King F  
09:45-10:00 1133 Shaun Bell MV40  
09:45-10:00 1134 Erika Tasker FV40 Retford AC
09:45-10:00 1135 Duncan VerelTwitter MV40 Bad Boy Running
09:45-10:00 1136 Natasha HintonTwitter FV40 Sheffield RC
09:45-10:00 1137 Stephen Day MV40  
09:45-10:00 1138 Alex Evans M  
09:45-10:00 1139 Kelly Wigley FV40 Belper Harriers
09:45-10:00 1140 Andy Stubbs M Belper Harriers
09:45-10:00 1141 Jonathan Lawrie M Steel City Striders RC
09:45-10:00 1142 Felicia Nicol F Handsworth Roadhogs
09:45-10:00 1143 Laurence Jones MV40  
09:45-10:00 1144 Nigel Barnes MV40 Steel City Striders RC
09:45-10:00 1145 Lucy Turner F Totley AC
09:45-10:00 1147 Oliver Pitchers M Goodgym
09:45-10:00 1148 Matt Sanderson MV40 Warrington Running Club
09:45-10:00 1149 Lloyd AllenStrava MV40  
09:45-10:00 1150 Alison Pye F Matlock Athletic Club
09:45-10:00 1151 Jenny LeylandInstagramStrava F  
09:45-10:00 1152 Alexander Hulley M Totley AC
09:45-10:00 1153 Kate Morley F  
09:45-10:00 1154 Alice MacGowan FV40  
09:45-10:00 1155 Jo Inglis FV40  
09:45-10:00 1156 John Dawson MV40  
09:45-10:00 1157 Jan-Malte Dawson M  
09:45-10:00 1158 Paul PerryFacebook MV40  
09:45-10:00 1159 Yvonne O'Donovan FV40  
09:45-10:00 1160 Fran McLean FV40 Smiley Paces
09:45-10:00 1161 Rachel Hearson FV40 Ealing Eagles Running Club
09:45-10:00 1162 Melanie Edwards FV40 Kimberworth Striders
09:45-10:00 1163 Caroline Morrison FV40  
09:45-10:00 1164 Eleanor Ridge F  
09:45-10:00 1165 Matthew Ridge M  
09:45-10:00 1166 Dave Blewett MV40  
09:45-10:00 1167 Rob Hiney-Saunders MV40  
09:45-10:00 1168 Richard GreenInstagram MV40  
09:45-10:00 1169 Lisa Newbold F  
09:45-10:00 1170 James BillingtonTwitter MV40  
09:45-10:00 1171 Alex Jones MV40  
09:45-10:00 1172 Rebecca Christie FV40  
09:45-10:00 1173 Karen Harvey FV40  
09:45-10:00 1174 H Berry FV40  
09:45-10:00 1175 F Hartley FV40  
09:45-10:00 1176 Ben Meek M Crystal Peaks Runners
09:45-10:00 1177 Timothy Hassall M  
09:45-10:00 1178 Natasha Hassall F  
09:45-10:00 1179 Mark Crowe MV40  
09:45-10:00 1180 Gary Jones M Matlock Athletic Club
09:45-10:00 1181 Sandra Brower FV40  
09:45-10:00 1182 Jennifer Offord F  
09:45-10:00 1183 Laurence Hill M  
09:45-10:00 1184 Patrick Bean MV40 Farsley Flyers
09:45-10:00 1185 Lorna Mendelsohn F  
09:45-10:00 1186 Daniel Hall M Farsley Flyers
09:45-10:00 1187 Mark Chaddock M  
09:45-10:00 1188 Samantha Dever F  
09:45-10:00 1189 Emma Jeggo FV40  
09:45-10:00 1190 Katy Campbell FV40  
09:45-10:00 1191 Catarina Serras F  
09:45-10:00 1192 Karen Wilkinson FV40 Retford AC
09:45-10:00 1193 Murray Bryce MV40 Cosmic Hillbashers AAC
09:45-10:00 1194 Lynn Whelan FV40 Retford AC
09:45-10:00 1195 Marianna WildeStrava F  
09:45-10:00 1196 Sarah Wilson FV40  
09:45-10:00 1197 Mike Wilson MV40  
09:45-10:00 1198 David Chegwidden M  
09:45-10:00 1199 Jacqui Ferris FV40 Retford AC
09:45-10:00 1200 Ruth WilsonInstagram F  
09:45-10:00 1201 Anna KrzywoszynskaTwitter F  
09:45-10:00 1202 Miss Sharon White FV40 Mossley AFC Running Club
09:45-10:00 1203 Jemma Mickleburgh F  
09:45-10:00 1204 Rob Leckey MV40  
09:45-10:00 1205 Geoffrey Nicholls MV40 Eton Manor AC
09:45-10:00 1206 Lenore Bedford F  
09:45-10:00 1207 Patrick Dawson M  
10:00-10:15 1213 Phillip Corker MV40 Davenport Runners
10:00-10:15 1214 Steven Brandreth MV40 7127
10:00-10:15 1215 John Swain MV40 Meersbrook Irregulars
10:00-10:15 1216 Andy Telford MV40 Steel City Striders RC
10:00-10:15 1217 Jacqueline Williams FV40 Kings Heath RC - The Lions
10:00-10:15 1218 Angharad Bullward F Kings Heath RC - The Lions
10:00-10:15 1219 Andrew Bray M  
10:00-10:15 1220 Neil Kyle MV40 North Ayrshire Athletics Club
10:00-10:15 1221 Charlotte Birch FV40  
10:00-10:15 1222 Rachel Gillies F Kings Heath RC - The Lions
10:00-10:15 1223 John Chapman MV40  
10:00-10:15 1224 Laura CummingsStrava F Belper Harriers
10:00-10:15 1225 Wayne Jones MV40 Marple Runners
10:00-10:15 1226 Marcin ZaleskiFacebookStrava M Matlock Athletic Club
10:00-10:15 1227 Joanna Krol F  
10:00-10:15 1228 Irene Pepper FV40  
10:00-10:15 1229 Calum BurrellTwitterInstagram MV40 Davenport Runners
10:00-10:15 1230 Ivory Green-Lott FV40 Wakefield Triathlon Club
10:00-10:15 1231 Emma Huxley FV40 Kings Heath RC - The Lions
10:00-10:15 1232 Richard Cook M Kings Heath RC - The Lions
10:00-10:15 1233 Simon Rushton MV40 Marple Runners
10:00-10:15 1234 Adam Patchett M  
10:00-10:15 1235 Frances Norman F  
10:00-10:15 1236 Kristen Berry FV40 7 Hills Harriers
10:00-10:15 1237 Claire Mann FV40 7 Hills Harriers
10:00-10:15 1238 Tristan Green M Barnsley Harriers
10:00-10:15 1239 Steven FranklinStrava M  
10:00-10:15 1240 Dan StarkeyFacebookTwitterStrava MV40 Kings Heath RC - The Lions
10:00-10:15 1241 Jen Lawton-Hunt F  
10:00-10:15 1242 Kerry Swain FV40  
10:00-10:15 1243 Anna StarkeyTwitterStrava F  
10:00-10:15 1244 Bee Gan FV40 Goodgym
10:00-10:15 1245 Chris Bray MV40  
10:00-10:15 1246 Sarah MoxonFacebookInstagramStrava FV40  
10:00-10:15 1247 Christopher Walker MV40 Denby Dale Athletics Club
10:00-10:15 1248 James Hoyle MV40  
10:00-10:15 1249 Peter Caress MV40  
10:00-10:15 1250 Carl Ellison M  
10:00-10:15 1251 Sue Lewis F  
10:00-10:15 1252 Ben Drury M  
10:00-10:15 1253 Jane Turner FV40  
10:00-10:15 1254 Adrian Shipley MV40  
10:00-10:15 1255 Harriet HempshallStrava F Rawmarsh Runners
10:00-10:15 1256 Paul Softley MV40 Crystal Peaks Runners
10:00-10:15 1257 Louise Galvin FV40 Vegan Runners UK
10:00-10:15 1258 Yvette Clough FV40  
10:00-10:15 1259 John Robertson MV40  
10:00-10:15 1260 Steve GallagherFacebookTwitter MV40 Askern & District RC
10:00-10:15 1261 Ken Cooper MV40  
10:00-10:15 1262 Anthony Gibbard MV40  
10:00-10:15 1263 Paul Smith M  
10:00-10:15 1264 Tyrone Wall MV40  
10:00-10:15 1265 Andrew Page MV40  
10:00-10:15 1266 Debbie Ringham FV40 Kings Heath RC - The Lions
10:00-10:15 1267 Kelly Slade FV40 Vegan Runners UK
10:00-10:15 1268 Jonathan Andrews MV40  
10:00-10:15 1269 George Bainton MV40 Lymm Runners
10:00-10:15 1270 Deborah AndrewsFacebook FV40  
10:00-10:15 1271 Ceri Rodgers FV40  
10:00-10:15 1272 Kimberley Daniel F Marple Runners
10:00-10:15 1273 Hayley Trussell F Team Manvers
10:00-10:15 1274 Jeremy Woodham MV40 Marple Runners
10:00-10:15 1275 Debbie Millington F Warrington Running Club
10:00-10:15 1276 Simon LitchfieldFacebookTwitter MV40 Southbank Bar Running Club
10:00-10:15 1277 Zofia Trzeciak F Goodgym
10:00-10:15 1278 John Robertson MV40 Lothian Running Club
10:00-10:15 1279 Caitlin Robertson F Steel City Striders RC
10:00-10:15 1280 Rory Duncan M  
10:00-10:15 1281 Rachel Savage FV40  
10:00-10:15 1282 Charis Gilderthorp F  
10:00-10:15 1283 Gina Rosenbrock FV40 Marple Runners
10:00-10:15 1284 Sarah Cowans F Goodgym Sheffield
10:00-10:15 1285 Colin Way MV40 Kings Heath RC - The Lions
10:00-10:15 1286 Mario Shekar MV40 Steel City Striders RC
10:00-10:15 1287 Kate MartinInstagram FV40 Hallamshire Harriers Sheffield
10:00-10:15 1288 Tony Adamson MV40  
10:00-10:15 1289 Scott Yates MV40  
10:00-10:15 1290 Timothy Starkey MV40  
10:00-10:15 1291 Fay Johnson F  
10:00-10:15 1292 Debbie McCart FV40  
10:00-10:15 1293 Faith Bowman F  
10:00-10:15 1294 Robert Bowman MV40  
10:00-10:15 1295 Benjamin Berry M  
10:00-10:15 1296 Jessica Bowman F  
10:00-10:15 1297 Molly Bowman F  
10:00-10:15 1298 Simon Clarke MV40 Fetch Everyone
10:00-10:15 1299 David Hebb MV40 North Staffs RR Association
10:00-10:15 1300 Bronwen Moss FV40  
10:00-10:15 1301 Wayne Nunn MV40  
10:00-10:15 1302 Hannah McCormack F Goodgym Sheffield
10:00-10:15 1303 Alice Wilkins F 7 Hills Harriers
10:00-10:15 1304 Lee GregoryFacebookTwitterInstagram M Kings Heath RC - The Lions
10:00-10:15 1305 Keith Mackinnon MV40 Team Manvers
10:00-10:15 1306 Donna Fyfe F  
10:00-10:15 1307 Melanie Cannon F  
10:00-10:15 1308 Rachael Berry F  
10:00-10:15 1309 Richard Crane MV40 North Derbyshire RC
10:00-10:15 1310 Paul Broughton M Hurricane Striders
10:00-10:15 1311 Carl Stanham MV40 Hurricane Striders
10:00-10:15 1312 Ben Howitt M Hurricane Striders
10:00-10:15 1313 Sally Howitt F Hurricane Striders
10:00-10:15 1314 Danielle Chambers F Hurricane Striders
10:00-10:15 1315 Zoe Wood FV40 Hurricane Striders
10:00-10:15 1316 Grace Garner F Kings Heath RC - The Lions
10:00-10:15 1317 Lorna Ward F  
10:00-10:15 1318 Nick Drew MV40 Kings Heath RC - The Lions
10:00-10:15 1319 Lisa Vercelli FV40  
10:00-10:15 1320 Teresa Fitzgerald FV40  
10:00-10:15 1321 Emma Wicks FV40  
10:00-10:15 1322 Matthew Lennard MV40 Sleaford Striders AC
10:00-10:15 1323 Martin Darwin MV40 Warrington Running Club
10:00-10:15 1324 Mark Davis MV40  
10:00-10:15 1325 Barbara Hudson FV40 Killamarsh Kestrels
10:00-10:15 1326 Vicci LomaxFacebook F Team Manvers
10:00-10:15 1327 Diane Fletcher FV40 Team Manvers
10:00-10:15 1328 Laura Leslie F  
10:00-10:15 1329 Tina Oates F  
10:00-10:15 1330 Michael Richardson MV40 Steel City Striders RC
10:00-10:15 1331 Alex Robson MV40  
10:00-10:15 1332 Gordon Sharp MV40 The Fell Devils
10:00-10:15 1333 Julie Smith FV40 The Fell Devils
10:00-10:15 1334 Mark Oxborough-Sharp M The Fell Devils
10:00-10:15 1335 Daniel Stockton M The Fell Devils
10:00-10:15 1336 Andy Jackson MV40 The Fell Devils
10:00-10:15 1337 Nadhim Bayatti MV40 The Fell Devils
10:00-10:15 1338 Lindsay Bennison FV40 The Fell Devils
10:00-10:15 1339 Alan Reynolds M The Fell Devils
10:00-10:15 1340 San Buckley FV40 The Fell Devils
10:00-10:15 1341 James AthertonFacebookTwitterInstagram MV40 The Fell Devils
10:00-10:15 1342 Mark Day MV40 The Fell Devils
10:00-10:15 1343 David HorsfieldStrava MV40 The Fell Devils
10:00-10:15 1344 Emma Sweetman F  
10:00-10:15 1345 Neil RoseFacebookStravaLinkedIn MV40  
10:00-10:15 1346 Christopher Middup MV40 Avon Valley Runners
10:00-10:15 1347 Lee KentonFacebookStrava M Steel City Striders RC
10:00-10:15 1348 Sally BramallFacebookInstagramStrava FV40 Strideout
10:00-10:15 1349 David Jacobs MV40  
10:00-10:15 1350 Anna Ashton FV40 Marple Runners
10:00-10:15 1351 Janita MaaranenFacebookTwitterPower of 10LinkedIn FV40 2 Dash
10:00-10:15 1352 Enrique Rodriguez MV40 2 Dash
10:00-10:15 1353 Julie Wilkinson F Bramley Breezers
10:00-10:15 1354 Helen Ward FV40 Kings Heath RC - The Lions
10:00-10:15 1355 Paul Culshaw MV40  
10:00-10:15 1356 Matthew Mellor M Ealing Eagles Running Club
10:00-10:15 1357 Tomo Thompson MV40 Dark Peak Fell Runners
10:00-10:15 1358 Nicola Simpson F Kings Heath RC - The Lions
10:00-10:15 1359 Andrew Mainwaring MV40 Stockport Tri Club
10:00-10:15 1360 Lisa Nichols FV40  
10:00-10:15 1361 Hannah Collison F Vegan Runners UK
10:00-10:15 1362 Paul Johnston MV40 Doncaster Athletic Club
10:00-10:15 1363 Lesley Monkhouse FV40  
10:00-10:15 1364 Eloise Cambier F Kings Heath RC - The Lions
10:00-10:15 1365 Ian Bailey MV40 Skegness Coasters
10:00-10:15 1366 Hugh Bailey MV40 Skegness Coasters
10:00-10:15 1367 Chris WalkerStrava MV40  
10:00-10:15 1368 John Hudson M  
10:00-10:15 1369 Joe Fox M  
10:00-10:15 1370 John Williams M  
10:00-10:15 1371 Matilda Anne Pugh F  
10:00-10:15 1372 Daniel Baker MV40  
10:00-10:15 1373 Rebecca Ruding F  
10:00-10:15 1374 Charles Jefferson M  
10:00-10:15 1375 Stephen Wilson MV40 York Knavesmire Harriers
10:00-10:15 1376 Howard RobinsonStrava MV40  
10:00-10:15 1377 Frances Taylor-Cook F  
10:00-10:15 1378 Chris Taylor-Cook M  
10:00-10:15 1379 Sam Taylor M  
10:00-10:15 1380 Andrew Taylor MV40  
10:00-10:15 1381 Mark Lisgo M  
10:00-10:15 1382 Mark Hetherington M  
10:00-10:15 1383 Helen Wakefield FV40  
10:00-10:15 1384 Benedict Lindley M  
10:00-10:15 1385 Andrew Lambert MV40 Team Arm
10:00-10:15 1387 Anna MalanFacebookInstagram F Team Arm
10:00-10:15 1388 Louisa Wilson FV40 Team Arm
10:00-10:15 1389 Martin Frohock M Team Arm
10:00-10:15 1390 Aurelien Dworniczek M Team Arm
10:00-10:15 1391 Connagh JacobiPower of 10 M Team Arm
10:00-10:15 1392 Charlotte ChristophersonInstagram F Team Arm
10:00-10:15 1393 Dawn Humphries FV40 Hyde Village Striders
10:00-10:15 1394 Jo Murch F  
10:00-10:15 1395 Nicholas Oram M Kings Heath RC - The Lions
10:00-10:15 1396 Joanne Hinchcliffe FV40  
10:00-10:15 1397 Richard Hibbert M Vegan Runners UK
10:00-10:15 1398 Daniel Capper M  
10:00-10:15 1399 Jenna Rao F  
10:00-10:15 1400 Jeremy Thornley MV40 Royal Navy Athletics Club
10:00-10:15 1401 James Priest MV40  
10:00-10:15 1402 Will Collison MV40 Vegan Runners UK
10:00-10:15 1403 James Eden M Stockport Tri Club
10:00-10:15 1404 Andrew BrettStravaLinkedIn MV40 Kings Heath RC - The Lions
10:00-10:15 1405 Harriet TravisFacebookInstagram F Pure Mudders
10:00-10:15 1406 Chris Walch M  
10:00-10:15 1407 Joseph Hayward M  
10:00-10:15 1408 Andrew Creegan MV40 Retford AC
10:00-10:15 1409 Raveendrababu PasumarthiTwitter MV40  
10:00-10:15 1410 Adam Houlding MV40  
10:15-10:30 1416 Ewan KirkStravaPower of 10 M York Knavesmire Harriers
10:15-10:30 1417 Jo Southall FV40  
10:15-10:30 1418 Paul Kay MV40  
10:15-10:30 1419 Jon King MV40  
10:15-10:30 1420 Sarah Riley F  
10:15-10:30 1421 Rupert Steele MV40  
10:15-10:30 1422 Shaun Walton MV40  
10:15-10:30 1423 David Horsfield MV40  
10:15-10:30 1424 Richard Eastall MV40  
10:15-10:30 1425 Amy Fletcher F  
10:15-10:30 1426 Jake Warwick M Derwent Runners (Derby)
10:15-10:30 1427 Jenny Craggs F  
10:15-10:30 1428 Rachel Mayes FV40 Barton & District AC
10:15-10:30 1429 Deirdre Leonard FV40  
10:15-10:30 1430 Daniel GauntStrava M St Theresa's A.C.
10:15-10:30 1431 Michael Pearce MV40 N/A
10:15-10:30 1432 Linda Featherstone FV40 South Leeds Lakers
10:15-10:30 1433 Caroline Ness FV40 Perth Road Runners
10:15-10:30 1434 Luke Bennett MV40  
10:15-10:30 1435 Jo OwensInstagramStrava F Steel City Striders RC
10:15-10:30 1436 Mette Tripp FV40  
10:15-10:30 1437 Leighton Collins MV40  
10:15-10:30 1438 Kate Harrington F  
10:15-10:30 1439 Richard Wilkinson-Hall MV40  
10:15-10:30 1440 Adam BirdTwitter MV40 Bramhall Runners
10:15-10:30 1441 Jason Foley M  
10:15-10:30 1442 Richard SandsFacebookTwitterStrava MV40 Steel City Striders RC
10:15-10:30 1443 Peter Gibbons MV40  
10:15-10:30 1444 Chloe Bray F  
10:15-10:30 1445 Corin Brotherhood MV40  
10:15-10:30 1446 Simon WilkinsFacebookTwitter M  
10:15-10:30 1447 Kevin AttonTwitterStrava M  
10:15-10:30 1448 Stephen Brown M  
10:15-10:30 1449 Dan Fryatt M  
10:15-10:30 1450 Ben Marshall M  
10:15-10:30 1451 Joanne Johnson FV40  
10:15-10:30 1452 Laura Hart F  
10:15-10:30 1453 Philippa TakharTwitter FV40  
10:15-10:30 1454 Ian Cooper MV40  
10:15-10:30 1455 James Joiner M Rotherham Harriers and AC
10:15-10:30 1456 Graeme Wilkinson M Manchester YMCA Harriers
10:15-10:30 1457 John Power MV40 Valley Hill Runners
10:15-10:30 1458 Liz Rowe FV40 Porter Valley Plodders
10:15-10:30 1459 Jeanine Hall FV40  
10:15-10:30 1460 Robin Jones F Manchester YMCA Harriers
10:15-10:30 1461 Chris Walsh M  
10:15-10:30 1462 Justina Newman FV40  
10:15-10:30 1463 Russell Diamond-WebbFacebookTwitterInstagram M Bilsthorpe Mens Running Club
10:15-10:30 1464 Catherine Diamond-Webb F Bilsthorpe Ladies Running Club
10:15-10:30 1465 Sarah McPherson F  
10:15-10:30 1466 Daniel Harris M  
10:15-10:30 1467 Nicholas Wain MV40  
10:15-10:30 1468 Dale HarrisonFacebookTwitterInstagramStrava MV40  
10:15-10:30 1469 Sian Dickinson F Team Manvers
10:15-10:30 1470 Mel McCart MV40  
10:15-10:30 1471 Zulma Edmondson FV40 Manchester YMCA Harriers
10:15-10:30 1472 Richard BrailsfordFacebookTwitter MV40 Manchester YMCA Harriers
10:15-10:30 1473 Philip Gelsthorpe MV40  
10:15-10:30 1474 Nick ElliottTwitter M FBT Harriers
10:15-10:30 1475 Philip MurrayInstagramStrava MV40  
10:15-10:30 1476 Katharine Rowell F  
10:15-10:30 1477 Rob SmartStrava MV40 Kenilworth Runners
10:15-10:30 1478 Christine Garnock-Jones FV40 Smiley Paces
10:15-10:30 1479 Jill Freeman FV40  
10:15-10:30 1480 Mark Taylor MV40  
10:15-10:30 1481 Simon Marks MV40  
10:15-10:30 1482 Michael Balloch M  
10:15-10:30 1483 Jason Brant MV40 Lonely Goat RC
10:15-10:30 1484 Lee Parkin MV40  
10:15-10:30 1485 Kate HollowFacebookStravaLinkedIn F Strideout Aston
10:15-10:30 1486 Katie Poste F  
10:15-10:30 1487 Matthew Poste M  
10:15-10:30 1488 Kimberley MacPherson F  
10:15-10:30 1489 Anne-Marie MacPherson FV40  
10:15-10:30 1490 Becky Haasbroek F  
10:15-10:30 1491 Katie Higgins F  
10:15-10:30 1492 Debbie Gibson FV40  
10:15-10:30 1493 Rachel Birch F Strideout Crookes
10:15-10:30 1494 Kim Bowles F  
10:15-10:30 1495 Jennifer Stafford-Curtis F  
10:15-10:30 1496 Leanne Bradwick FV40  
10:15-10:30 1497 Rebecca Clough F  
10:15-10:30 1498 Steve Fairclough MV40 Bramhall Runners
10:15-10:30 1499 Helen Walden FV40  
10:15-10:30 1500 Ashley Walden MV40  
10:15-10:30 1501 Angela Wood FV40 Mossley AFC Running Club
10:15-10:30 1502 Kerry Seel F Mossley AFC Running Club
10:15-10:30 1503 Nicola Steen FV40 Mossley AFC Running Club
10:15-10:30 1504 Chris March M Manchester YMCA Harriers
10:15-10:30 1505 Tim Gait M Goodgym Sheffield
10:15-10:30 1506 Frances Cundill F  
10:15-10:30 1507 Hannah Greenslade F  
10:15-10:30 1508 Sarah Ross FV40 Holmfirth Harriers AC
10:15-10:30 1509 Ethan Iles M  
10:15-10:30 1510 Chris Howe MV40  
10:15-10:30 1511 Ian Black MV40  
10:15-10:30 1512 Claire Temple F  
10:15-10:30 1513 Julia SpargoFacebookInstagram FV40  
10:15-10:30 1514 Amanda Baxter FV40  
10:15-10:30 1515 Andy Clayden MV40  
10:15-10:30 1516 Jade Rose F Steel City Striders RC
10:15-10:30 1517 Dan NewberryTwitterStrava M  
10:15-10:30 1518 Jason Roy M  
10:15-10:30 1519 Marco Hinrichs MV40  
10:15-10:30 1520 Roger Wright MV40  
10:15-10:30 1521 Bob HorganFacebookTwitterInstagram M Sheffield RC
10:15-10:30 1522 Kirstie Holmes FV40 Horsforth Fellandale Club
10:15-10:30 1523 Helen Gentle F  
10:15-10:30 1524 Mark Rochester MV40  
10:15-10:30 1525 Richard Spencer MV40 Fetch Everyone
10:15-10:30 1526 Lynne Chapman FV40  
10:15-10:30 1527 Amanda Forrester FV40  
10:15-10:30 1528 Andrew LumleyFacebookStrava M  
10:15-10:30 1529 Luisa Rabanal F Vegan Runners UK
10:15-10:30 1530 Oskar SmithFacebook M  
10:15-10:30 1531 Stuart Harris M Hyde Park Harriers
10:15-10:30 1532 Baiba Putna F  
10:15-10:30 1533 Andrew Callaghan MV40  
10:15-10:30 1534 Jennie StevensStrava FV40 Steel City Striders RC
10:15-10:30 1535 Jason Steele M  
10:15-10:30 1536 Danny Keeling M  
10:15-10:30 1537 Rob Plaskitt MV40  
10:15-10:30 1538 Hannah WhiteoakFacebookTwitterStrava F Vegan Runners UK
10:15-10:30 1539 Paul Wilson MV40  
10:15-10:30 1540 Sam Ramsden MV40  
10:15-10:30 1541 Fernando Chevez MV40  
10:15-10:30 1542 Rebecca Davidson FV40  
10:15-10:30 1543 Lewis McDonald M  
10:15-10:30 1544 Lucy Smith FV40  
10:15-10:30 1545 Victoria Taylor FV40  
10:15-10:30 1546 Barry Coates MV40  
10:15-10:30 1547 John Liddle MV40 Steel City Striders RC
10:15-10:30 1548 Chloe FairInstagramStrava F Southbank Bar Running Club
10:15-10:30 1549 Colette White F  
10:15-10:30 1550 Shane Porteous MV40 Steel City Striders RC
10:15-10:30 1551 Helen Timmins FV40  
10:15-10:30 1552 Alex HallTwitter FV40 Shelton Striders
10:15-10:30 1553 Tiffany Upton FV40 Team Derby Runner
10:15-10:30 1554 Jennifer Riley FV40  
10:15-10:30 1555 Karen Swift FV40  
10:15-10:30 1556 Robert Heminway M  
10:15-10:30 1557 Andy Phipps MV40  
10:15-10:30 1558 Darren Bell MV40  
10:15-10:30 1559 Tim Stockton MV40  
10:15-10:30 1560 Sophie Kelly F  
10:15-10:30 1561 Mairi Norton FV40  
10:15-10:30 1562 Clare Heron FV40  
10:15-10:30 1563 Claire Exton FV40  
10:15-10:30 1564 Clare Humberstone FV40  
10:15-10:30 1565 Zoe Green FV40  
10:15-10:30 1566 Fiona Alder FV40 Ripon Runners
10:15-10:30 1567 Simon Ross M  
10:15-10:30 1568 Alice Clilverd F  
10:15-10:30 1569 James Ross MV40  
10:15-10:30 1570 Martin Ross MV40  
10:15-10:30 1571 Mr Hummerstone M  
10:15-10:30 1572 Sarah Staveley F  
10:15-10:30 1573 Robert Lomax MV40  
10:15-10:30 1574 Des Oldham M Southbank Running Club Nottingham
10:15-10:30 1575 Daniel Ladbury MV40  
10:15-10:30 1576 David Hutchinson M  
10:15-10:30 1577 Mark Reed M  
10:15-10:30 1578 Joseph Lee M Steel City Striders RC
10:15-10:30 1579 Paul BerryFacebookTwitterInstagramStrava MV40  
10:15-10:30 1580 Marilyn Small FV40 Smiley Paces
10:15-10:30 1581 Yvette McCracken FV40 Smiley Paces
10:15-10:30 1582 Ste Doherty MV40 Steel City Striders RC
10:15-10:30 1583 Cassandra Rawlings FV40  
10:15-10:30 1584 Kirsten Howells FV40  
10:15-10:30 1585 Tim Vaughan MV40  
10:15-10:30 1586 Lawrence Fennelly MV40  
10:15-10:30 1587 Rosa Smart F  
10:15-10:30 1588 Nan Smart F  
10:15-10:30 1589 Michael Thelwell M  
10:15-10:30 1590 Andrew Glaves MV40 (1) Steel City Striders (2) Macclesfield Harriers
10:15-10:30 1591 Dave Sahman MV40 Steel City Striders RC
10:15-10:30 1592 Emma Lock F Poynton Runners
10:15-10:30 1593 Nat Wright FV40 Poynton Runners
10:15-10:30 1594 Helen Croft FV40 Bramhall Runners
10:15-10:30 1595 Teri Livingstone F Poynton Runners
10:15-10:30 1596 Chris Street MV40  
10:15-10:30 1597 Rebecca Carré F  
10:15-10:30 1598 Jamie Manton M  
10:15-10:30 1599 Susanna Norton FV40  
10:15-10:30 1600 Jonathan Kerry MV40 Skegness & District Running Club
10:15-10:30 1601 Dean Harding M Steel City Striders RC
10:15-10:30 1602 Michael SeamanTwitter MV40  
10:15-10:30 1603 Colin Edwards MV40 Mossley AFC Running Club
10:15-10:30 1605 Christopher Anderson MV40  
10:15-10:30 1606 Jamie McKinnon M  
10:15-10:30 1607 Simon Hughes M Marple Runners
10:15-10:30 1608 Bill FreemanTwitter MV40  
10:15-10:30 1609 Ian Robinson MV40  
10:15-10:30 1610 Linda van Gelder F  
10:15-10:30 1611 Benjamin Thomas M  
10:15-10:30 1612 Mary Yeadon F  
10:15-10:30 1613 Helen Thornhill FV40 Be Well
10:15-10:30 1614 Clare Hennessy FV40 Be Well
10:15-10:30 1615 Lynne Riddiough FV40 Be Well
10:15-10:30 1616 Abigail Hickinbottom FV40 Steel City Striders RC
10:15-10:30 1617 Joanna Pearson F Easingwold Running Club
10:15-10:30 1618 Tristan Watson M York Knavesmire Harriers
10:15-10:30 1619 Kyle Hardcastle M Steel City Striders RC
10:15-10:30 1620 Suzanne Goodall FV40  
10:15-10:30 1621 Matthew Winterbottom M  
10:15-10:30 1622 Jane King FV40 Doncaster Athletic Club
10:15-10:30 1623 John Pummell MV40 North Derbyshire RC
10:15-10:30 1624 Amy Cushing F  
10:15-10:30 1625 Jonathan Cushing M  
10:15-10:30 1626 Selina Reidy F  
10:15-10:30 1627 Nathaniel McHugh MV40  
10:15-10:30 1628 Doug Tsui M  
10:15-10:30 1629 Paul Marklove M Warrington Running Club
10:15-10:30 1630 Jade Taylor F  
10:15-10:30 1631 Jane Huddleston FV40 Holmfirth Harriers AC
10:15-10:30 1632 Alexis Foster F  
10:15-10:30 1633 Thomas DawsonFacebookInstagramStrava M  
10:15-10:30 1634 John Haydon MV40  
10:15-10:30 1636 Sally Eastall FV40 Saint Edmund Pacers
10:15-10:30 1637 Andrea BoothFacebookTwitter FV40 Poynton Runners
10:15-10:30 1638 Tony RoeTwitter MV40  
10:15-10:30 1639 George Waldron M  
10:15-10:30 1640 Deborah Barnett FV40 Smiley Paces
10:15-10:30 1641 Kate Johnson F Kings Heath RC - The Lions
10:15-10:30 1642 Heidi Hargreaves FV40 Steel City Striders RC
10:15-10:30 1643 John Maples MV40 Steel City Striders RC
10:15-10:30 1644 Stephanie Burke FV40  
10:15-10:30 1645 Chris Cooke MV40  
10:15-10:30 1646 Tom Foster M  
10:15-10:30 1647 Mairead Walsh FV40  
10:15-10:30 1648 Jo Williams FV40 Vegan Runners UK
10:15-10:30 1649 Michael Ings M P.O.D.S.S.
10:15-10:30 1650 Craig Jones MV40 Manchester YMCA Harriers
10:15-10:30 1651 Scott Else MV40  
10:15-10:30 1652 Nick Milne M  
10:15-10:30 1653 Chris Andrade M  
10:15-10:30 1654 Ruby Clarke F Vegan Runners UK
10:15-10:30 1655 Christine Freeman FV40  
10:15-10:30 1656 Angela Burley FV40 Notts Women Runners
10:15-10:30 1657 Andy Howarth MV40  
10:15-10:30 1658 Jon Reynolds MV40  
10:15-10:30 1659 John McCormack MV40  
10:15-10:30 1660 Stephen Pitts MV40 Killamarsh Kestrels
10:15-10:30 1661 Steve Yeoman MV40  
10:15-10:30 1662 Russell SibleyStravaPower of 10 MV40  
10:15-10:30 1663 Eleanor JonesTwitterInstagramStrava F  
10:15-10:30 1664 Richard MintoftTwitterInstagram M  
10:15-10:30 1665 Julie White FV40  
10:15-10:30 1666 James Graves MV40  
09:30-09:45 1926 Andrew Fraser M  
09:00-09:15 2251 Megan Whitaker F Steel City Striders RC
10:15-10:30 2793 Georgina Rowse FV40  
09:30-09:45 2794 Liz Milne FV40  
09:30-09:45 2799 Robin NelsonStrava MV40 Steel City Striders RC
If you want to let your fellow competitors know a little bit more about who you are and what you do you can enter details of any social media accounts you have via the Update My Details page. We'll then put a link to your accounts on this Entry List and also on any results produced by SPORTident. FacebookTwitterInstagramAttackpointStravaPower of 10FlickrLinkedInPinterest