SiEntries Options
Login / Register

STARMAN Night Triathlon

Event Facebook Page
Event Twitter Feed
Event Website

Saturday 17th to Sunday 18th August 2019

Team No. Name Class Club / Team
1 Andrew Aitken M Strathearn Harriers
2 Alvaro Aldeguer M Edinburgh Triathletes
3 Fiona AlstonTwitterInstagram F Wicklow Triathlon Club
4 Grant AndersonStrava M North Highland Harriers
5 Neil Anderson M Glenrothes Triathlon Club
6 Gwyn Ashford M I am not in a team
7 Marc Bailey M Grangemouth Triathlon Club
8 Andy BirrellFacebookStrava M Montrose Triathlon Club
9 Sean Bolton M No Club or Team
10 Gavin Brown M None
11 Graeme Bullock M Team GALAH
12 Neil Clark M Glenrothes Triathlon Club
13 Alastair Coombe M Belper 10-20
14 Claire Davis F Tallbird
15 Christopher De Rycke M Performance Edge
16 Jane Douglas F None
17 Adam Doyle M Cork Triathlon Club
18 Mhairi Ferguson F Edinburgh Triathletes
19 James Hardie M Carnethy Hill Racing Club
20 Mark HartreeFacebookStravaLinkedIn M Carnethy Hill Racing Club
21 Anthony Herbert M None
22 Steve Holliman M Chester Triathlon Club
23 Duncan JaggerTwitter M Moray Firth Triathlon Club
24 Philip Jenkinson M 144 Parachute Medical Squadron
25 Mhairi Johnston F Three Peaks Triathletes
26 Paul Killey M TEA multisport
27 Brian King M Kirkcaldy wizards
28 Daniel KingTwitterStrava M Ulverston Tri Club
29 Robert Kingdom M Unattached
30 Alexandra Kotowicz F Glenrothes Triathlon Club
31 Aaron Krzyzanowski M Glenrothes Triathlon Club
32 Iain Lindsay M Metro Aberdeen Running Club
33 Anthony Macpherson M Edinburgh Triathletes
34 John MainTwitterStrava M n/a
35 Leigh McArthur F n/a
36 Stephen Mclean M No Club
37 Kathleen McManus F Edinburgh Athletics Club
38 Claire McMullen F I have no idea!!
39 Doug Meehan M n/a
40 Vita Melaragni F n/a
41 Andy Milne M Glenrothes Triathlon Club
42 Emma Milne F None
43 Eleanor Munro F Keith & District AAC
44 Geddes Murray M Team Murray Do Tri
45 Donald MuskInstagram M n/a
46 Angus NaismithFacebookInstagramStrava M Serpentine RC
47 Nigel Neath M Chester Triathlon Club
48 Zoe Ni Dhuinn Bhig F Monifieth Triathlon Club
49 Andy NicollInstagram M n/a
50 Andrew Charles Nunney M Royal Navy Triathlon
51 Esther Ocallaghan F Brighton Triathlon Club
52 Kate PearsonInstagram F Glasgow Triathlon Club
53 Liam Perks M Three Peaks Triathletes
54 Ian Poolman M Glenrothes Triathlon Club
55 Sarah Reid F None
56 James Robb M n/a
57 Beth Scholes F Performance Edge
58 Duncan Shearer M Dunk#winging it
59 Marcus Shearer M Orkney Running club
60 Andrew Sim M Glenrothes Triathlon Club
61 Darrel Slater M Hartlepool Triathletes
62 Neil Smith M We-Tri
63 Nicola Smith F Unattached
64 Douglas Stewart M Glenrothes Triathlon Club
65 Claire Sutcliffe F Total Tri Training
66 Anne Taylor F Team Cauldwells
67 Nick Townsley M 0000 Is The Best
68 Chris Watson M n/a
69 Thomas Wood M Time is on my side
If you want to let your fellow competitors know a little bit more about who you are and what you do you can enter details of any social media accounts you have via the Update My Details page. We'll then put a link to your accounts on this Entry List and also on any results produced by SPORTident. FacebookTwitterInstagramAttackpointStravaPower of 10FlickrLinkedInPinterest