SiEntries Options
Log In  /  Register




British Sprint and Middle Orienteering Championships - Day 1

Notice: Due to a software upgrade SiEntries will be unavailable from 9:00am Tuesday morning for approximately 2-3 hours.

Entry Lists
Entry List Options
M10   M12   M14   M16   MOpen   M35   M40   M45   M50   M55   M60   M65   M70   M75   M80   M85   M90  
W10   W12   W14   W16   WOpen   W35   W40   W45   W50   W55   W60   W65   W70   W75   W80   W85   W90  
Colour Coded
WOpen
Participant No. Name Class Club Sprint Heat Start Time
1005 Louise Adams W20 EUOC 10:29
1011 Cecilie Andersen W21 BOK 10:33
1012 Sofie Andersen W20 BOK 10:16
1026 Vicky Bailey W21 EBOR 10:29
1033 Ellie Bales W18 POTOC 10:28
1034 Anna Barber W18 LEI 10:22
1042 Abigail Bateman W20 UBOC 10:24
1046 Kim Baxter W40 SYO 10:32
1060 Katherine Bett W21 SN 10:24
1071 Katie Blackford W21 BADO 10:22
1108 Fiona Bunn W20 TVOC 10:33
1136 Sue Carter W50 SLOW 10:27
1180 Chloë Cracknell W18 SUFFOC 10:24
1189 Anya Crocker W21 SOC 10:29
1209 Rebecca Dal Bon W21 SLOW 10:27
1225 Jenny Dickin W20 SOC 10:18
1237 Aoife Donaghy W20   10:18
1245 Jessica Dring-Morris W18 LEI 10:21
1249 Emma Duckworth W21 TVOC 10:17
1252 Sarah Duckworth W18 DVO 10:26
1259 Mairi Eades W18 INT 10:28
1263 Anne Edwards W21 TVOC 10:30
1277 Rebecca Ellis W21 WIM 10:25
1325 Sarah Righetti W21 DRONGO 10:19
1404 Laura Harrison W18 EPOC 10:23
1405 Megan Harrison W20 LUOC 10:23
1406 Rachael Harrison W21 SUFFOC 10:21
1410 Hannah Hateley W18 DEE 10:30
1414 Jemima Hayward-Bhikha W18 SLOW 10:18
1434 Carolyn Hindle W21 FVO 10:28
1467 Niamh Hunter W18 WCOC 10:32
1477 Emily Jackman W18 NOR 10:20
1498 Georgia Jones W20 OROX 10:25
1511 Ruut Kanko W21 SYO 10:17
1527 Bethany Kippin W18 TVOC 10:26
1553 Hoi Yi Beatrice Law W20 BOK 10:19
1563 Miranda Leaf W21 DRONGO 10:23
1564 Alice Leake W21 AIRE 10:34
1582 Katie Lewis W21 WRE 10:21
1630 Bronwen Mansel W20 SUFFOC 10:22
1661 Kirstin Maxwell W21 RR 10:33
1689 Helen Miller W21 EBOR 10:20
1710 Tamsin Moran W21 SOC 10:30
1777 Sarah Pedley W18 EPOC 10:26
1808 Chloe Potter W20 BOK 10:31
1841 Alice Rigby W21 CLOK 10:31
1852 Laura Robertson W21 ESOC 10:34
1860 Sarah Rollins W40 SN 10:32
1875 Olwen Rowlands W21 BOK 10:16
1904 Clare Skidmore W21 TVOC 10:19
1938 Millie Stagg W18 BOK 10:20
1964 Fiona Tam W21 SLOW 10:25
2009 Lucy Tonge W18 BOK 10:17
2055 Charlotte Ward W21 HALO 10:34
2070 Mairi Weir W18 MOR 10:27
2094 Emma Wilson W20 EUOC 10:31

56 Entries

If you want to let your fellow competitors know a little bit more about who you are and what you do you can enter details of any social media accounts you have via the Update My Details page. We'll then put a link to your accounts on this Entry List and also on any results produced by SPORTident. FacebookTwitterInstagramAttackpointStravaPower of 10FlickrGoogle+LinkedInPinterest