SiEntries Options
Log In  /  Register




JK2018 - Relay - Entry List

Entry List Options
P - Mixed Ad Hoc
Team Name Team Members Club
3 lost sheep Mark Ponsford, Jane Ford-Jones, Jenny Williamson ERYRI & SWOC
3ROC HOC Ronan Cleary, Nora Lee, Julie Cleary 3ROC
AdHoc and Chips Eric Hully, Tom Arsac-England, Michel Arsac-England Altaïr CO
Adhoc Claros David Rochester, Tamsin Ker, Ruth Ker CLARO
Airebrush Anne Maguire, Chris Burden, Dave Mugatroyd AIRE
Aireyfairies Natasha Conway AIRE
AJAX and friends Catherine King, An Other, An Other AJAX
Ayroc Jane Cherry, Catherine Cherry, Bob Cherry AYROC
Bee Hind Kris Groom, Markus Reuber, Louise Reynolds SYO
BKOcktails BKO
BOC again Nora Perkins, Maeve O'Sullivan, Tony Cotter BOC
BOK R Matthew Owen, Guy Owen, Alice Owen BOK
Catamounts Dorien James, Ros James, Freya Askham SMOC
Chasers Crackers Alfie Spencer, Chris Boycott, Neil Adams WCH
CLOK 8 Christopher MacKenzie, John Green, Nick Martin CLOK
CLOK 9 Vicky Tucker, Caroline Mackenzie CLOK
CLYDE Frigates Alice Wilson,   Tbc,   Tbc CLYDE
CoMWOC-Mays Steve Walsh, Zoe Walsh, Robert Griffiths MWOC
DVO Boost Jake O'Donnell, Chris O'Donnell, Ben O'Donnell DVO
DVO Time Out Samantha Vincent, Sophie Vincent, Dave Vincent DVO
eboroonies Ian Robson, Sasha Mackenzie, Maria Mackenzie EBOR
ESOC Ewoks Keith Brown, Steve Clayton, Judith Bell ESOC
ESOC Sith Lords Heather Thomson, Rachel Brown, Ben Brown ESOC
FenOr Nigel Pim, Jeni Pim, Julien Beuken Wato
GO Pro Phil Conway, Lesley King, Atle Wollo GO
HH Harts Alan Bowers, Penny Parkes, Hedley Calderbank HH
IJS 3 Eadaoin McCavana, Aoife Donaghy, Clodagh Moran Irish Junior Squad
IJS 4 Andrew Turner, Cliodhna Donaghy Irish Junior Squad
Interlopers Team CompassPoint B Graeme Ackland, Leah Bartlett, Joseph Bartlett INT
Interlopers Team CompassPoint NW Pat Bartlett, Su Twissell, Pat Squire INT
Interlopers Team CompassPoint SE Graeme Ross, Jane Carcas, Ken Daly INT
INVOC Golden Eagles Jacquie Laird, Henri Shepherd, Freya Shepherd INVOC
Lagan Behind Gavin Cairns, Aileen McCarron, Julie Murphy LVO
Lagan The Pipes Sam McNeilly, Sharon Dickenson, Geoffrey Collins LVO
Lost and Found Kate Arsac-England, Marie Leber, Sally Arsac-England Altaïr CO
MDOC 3 Alan Ogden, Alison Doyle, John Williams MDOC
MWOC Dad, Lad and Lass Harry Thomas, Emily Thomas, Clive Thomas MWOC
Norsey Emma Bowie-Briton, Steven Partridge, Sara Prince SOS
Quite Outstanding Andy Rimes, Rosie Wych, Steve Robertson QO
RReivers Sarah McAdam, Fiona Johnston, Pauline McAdam RR
ruNNing out of patience Barney Warren, Julian Warren, Nigel Wright NN
Saxon Slingshots Doug Deeks, Austin Howe, Catherine Slade SAX
SNow Drifts Chris Ashenden, Tim Beale, Kitty Bray SN
SNow Ploughs Katie Clarke, Lucy Townley, Megan Bett SN
SOCksup Di Smith, Emma Currie, Helen Wheelwright SOC
SROC Boas Tom Matthew, Alex Matthew, Brian Jackson SROC
SROC Grasssnakes Sarah Watkins, Michael Finch, David Rosen SROC
Swansea Bay Great Lakes Peter Lake, Freddie Lake, Kerina Lake SBOC
Swansea Bay Springers Gill Lock, William Lake, Siobhan Lock SBOC
Swedish Forest Mafia Caroline Westbom, Malte Albinsson, Tomas Albinsson OK Österåker
T-Party Richard Sharp, Carys Sharp, Jon Bones TVOC
Teachers Liam O'Brien, Willie Fitzgerald, Brendan Wall CSOA
The Hulley AdHocks Tim Hulley, Nigel Hulley, Angie Hulley  
ThoMoWOCs Daniel Thomas, Hannah Thomas, Dafydd Thomas MWOC
Viking Pillagers Tim Dalheimer, Alma Embretsen, Matthias Kalle Dalheimer IK Vikings OK
WCOC Ullswater Jonty Goodwin, Deborah Goodwin, Henry Teasdale WCOC
We thought they said “rum” Cathy Dawson, Kelvin Dawson, Roy Dawson Gafanhori
WRE1 Katie Lewis, Julia Allinson, Thomas Lewis WRE
WRE2 Diane Jacks, Peter Rawlings, Adrian Griffiths WRE
WRE3 David Deakin, Lynda Simpson, Nick Maynard WRE
WRE4 Rebecca Coupe, Noreen Turner, Sharron Richardson WRE

61 Entries